>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

masakra :/

K 0

kar_master

Użytkownik
w sierpniu dokonałem wpłaty w kwocie trzycyfrowej, a pozniej nastapił szereg wydarzen, ktore pokomplikowaly się tak ze teraz nikt nie potrafi pomoc mi w odzyskaniu wpłaconych pieniędzy. Historia tego jest taka, iz wpłaciłem 500 zł wygrywałem ... po czym całosc została mi anulowana łącznie z wpłaconymi pieniędzmi tzw. Account adjustment zabrano 3425 zł. Od momentu wpłaty do tego w ktorym odjeto mi całosc, na koncie można zobaczyc ze sa same odliczenia, a wpłata nie została przegrana, ale jednak nie mogę jej odzyskać. Kontaktowałem się z Supportem kilkanaście razy i cały czas się człowiek zmieniał, sprawa trafiała do tylu działów, że zacząłem już wątpić w rozwiązanie z pozoru błahej sprawy. Od wpłaty do odjęcia mi 3450 zł był tylko jeden prawidłowo rozliczony zakład, a reszta została anulowana z uwagi na regulamin i domniemanie o wcześniejszym znaniu wyniku zdarzenia. Nie wiem o co tu chodzi :/ i mam dwie opcje , w których specjalnie utrudniają mi odzyskanie kasy w zamian za nieprzestrzeganie regulaminu, a druga jest taka, że nikt nie ma ochoty przeglądać konta. Kontaktów mailowych było powyżej 10 i nadal bez efektu.
Dwa miesiące zmagam się z tą sprawą, może ktoś mi coś doradzić ? Dziś tez probowałem na czacie , czekałem 15 minut po czym mam sprobować jutro .. kino ... :/
 
Do góry Bottom