>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MasterCard a Debit MasterCard

S 0

sspider69

Użytkownik
Mam kartę Debit MasterCard chciałem zarejestrować się na Betfair a tam komunikat:
Ten typ karty nie jest akceptowany przez firmę Betfair. Firma Betfair akceptuje karty Visa, MasterCard, Switch, Solo, Laser, Visa Delta
Da się coś z tym zrobić ??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie jestem specjalistą, bo nigdy nie wybieram takiej formy wpłaty ale sądzę, że wilu posiadaczy kart debetowych może mieć problem. Nie tylko Ci od MC.
Moim zdaniem jesteś skazany na inną metodę.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Kiedyś też tak wpłacałem czytaj Kartami ale od niedawna wpłacam przez przelewy24 i jestem bardzo zadowolony zero prowizji księgowanie max 1h
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
sspider69 rejestracja karty mastercard w bf jest w zasadzie bezsensowna. Nie będziesz mógł na nią wypłacić z powrotem pieniędzy, możliwa wypłata jako np. normalny przelew a to kosztuje 5 EUR. Najlepszym wyjsciem tutaj jest posiadanie kart visa. Tak z ciekawości w jakim banku masz konto? Jak w mbanku to zamów sobie debetówkę visa electron jest całkowicie bezpłatna.
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
No to się mBank zachłanny na kasę zrobił, za posiadanie dwóch kart debetowych visa i mc opłata 1,5 zł
wprowadzeniu opłaty za posiadanie karty, jeżeli jest kolejną kartą do rachunku eKONTO i Klient posiada KARTĘ debetową Visa Electron lub MasterCard Debit, w wysokości 1,50 PLN. Opłata obowiązuje od 01.11.2010 r.,
 
Do góry Bottom