>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Masters 2023 (8-15.01.2023)

psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Masters 2023
8-15 stycznia 2023


Masters to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów snookerowych, który razem z UK Championship i Mistrzostwami Świata tworzy tzw. Potrójną Koronę snookerowego sezonu. Złote korony które na kamizelkach mają niektórzy zawodnicy to właśnie przywilej z tym związany, mogą je nosić tylko ci którzy wygrali wszystkie te trzy największe turnieje. Masters nie jest turniejem rankingowym, ale rangę i prestiż czerpie ze swojej bogatej historii datowanej nieprzerwanie od 1975 roku, również z wysokich nagród pieniężnych, ale przede wszystkim z faktu, że w tym turnieju z definicji grają tylko najlepsi gracze na świecie. Drabinkę tworzy bowiem 16 najlepszych graczy rankingu aktualizowanego na koniec UK Championsip, dlatego zwykle do ostatniego możliwego momentu trwa wyścig graczy o zapewnienie sobie miejsca w The Masters, bo oznacza to nie tylko ogromny prestiż ale również szansę na udział w ogromnej puli nagród. Tytułu sprzed roku bronić będzie Neil Robertson, który rok temu w finale ograł Barryego Hawkinsa (10-4).


Turniej odbędzie się w Alexandra Palace w Londynie w dniach 8-15 stycznia 2023 roku. Pula nagród wynosi £725,000, z czego £250 000 przewidziano dla zwycięzcy. Z kolei autor najwyższego breaka turnieju nagrodzony zostanie £15,000. Wszystkie mecze turnieju aż do półfinałów będą rozgrywane w formacie best-of-11 (do 6 wygranych frejmów), dopiero w finale dystans wydłuża się do 10 wygranych frejmów (best-of-19).

Format turnieju
Drabinka turnieju
Livescore



Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Selby - Vafei
(dzisiaj, godz. 20)

Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1.60 (STS)
Stawka: 7/10

[wynik: 2:6]


Vafei posiada bardzo przyzwoity bilans spotkań z Selbym - ich dwie ostatnie potyczki, obie w ramach UK Championship, rozstrzygnęły się po myśli Irańczyka. Selby zwieńczył miniony rok triumfem w English Open, zacierając niekorzystne wrażenie po przeciętnym sezonie. Za wcześnie wyrokować, że jest to zwiastunem renesansu Anglika, niemniej nie sposób przejęć obojętnie obok perspektywy, że Mark łapie wiatr w żagle. Rywal trafia mu się trudny (w zastępstwie za zawieszonego Xintonga) - Vafei to porządna marka snookerowa, zawodnik wszechstronny. Enigmatyczną rzeczą pozostaje natomiast mentalne usposobienie Persa - wszak będzie to jego pierwszy występ w Mastersie, i to z zaskoczenia. Ów element też poczytuję jako okoliczność przemawiającą na rzecz Anglika. Idę w tym pojedynku tropem, że Selby odzyskał wysoki pułap, złapał flow i będzie w stanie pokonać Vafeia różnicą co najmniej dwóch frejmów.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ronnie O'Sullivan - Luca Brecel
Liczba frejmów: Powyżej 8.5 frejmów @ 1.52 6-1
Handicap frejmowy: Luca Brecel (+2.5) @ 1.72
Handicap frejmowy: Luca Brecel (+1.5) @ 2.26
Zwycięzca: Luca Brecel @ 3.15
Betfan

Ronniemu ewidentnie pasuje format Mastersa: krótki turniej i zero ogórków, bo z definicji w Mastersie gra top16 rankingu. Ale ostatnie jego poczynania przy stole każą myśleć, że mimo że zawsze siedzi w nim geniusz który może się w każdej chwili obudzić, to jego aktualna forma jest bardzo chwiejna. Jak nie wchodzą długie wbicia to szanse dla rywali się sypią, a tutaj będą sami najlepsi rywale, które nie mają problemu z wykorzystywaniem prezentów. Brecel na pewno nie ma kompleksu O’Sullivana, bo sam ma podobne dość nonszalanckie podejście, a przy tym ostatnio forma Belga naprawdę dobra. Przecież Brecel tuż przed świętami dotarł do finału English Open gdzie musiał uznać wyższość Selbyego (6-9). Dlatego myślę, że to może być dla Ronniego trudny test na początek, duża szansa na scenariusz wyrównanego meczu a nie zdziwi mnie również niespodzianka i przegrana faworyta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Brecel to win and Brecel at list one century
4.2 williamhill Minus!

Baby trzeba wykorzystywać bo nie wykorzystane się mszczą , tak samo jest z sytuacjami bramkowymi tak samo jest w snookerze .
Ale ten mecz chociaż był prawdziwy !
Bo wczorajszy mecz Selbiego z Vafaei
był mocno podejrzany Selby pudłował i wystawiał prezenty a Iranczyk odpakowywał.Trochę to przypominało mecz Iranczyka z przed roku z Osolivanem ten który Ronie grał w jasnozielonych skarpetkach!!!!!
Ostatnio zawiesili Chinskich snookerzystów bo śmieli ustawiać mecze! A mecze snookerowe ustawiać mogą przecież tylko Agenci Jej Królewskiej Mości hehe
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Osullivan - Williams
each player over 1 centuries kurs 12
each player over 2 centures kurs 126
Williamhill
Ronie 6:1 zmasakrował brecela 3 setki i 90
Mark Gilberta 6:2 a po setce wbił już w pierwszych dwóch partiach
Obaj w formie I dobrych humorach tutaj nie zdziwi nawet gdy obaj wbija maxa.
Ostatni ich mecz skończył się w deciderze I kilka innych.
Screenshot_20230112-185302_Samsung Internet.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +594
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Williams - Ronnie O´Sullivan
Handicap: Mark Williams (+2.5) @ 1.66 6-5
Handicap: Mark Williams (+1.5) @ 2.15
Zwycięzca: Mark Williams @ 2.85
Etoto

Jak zwykle w przypadku Ronniego kurs na niego niewspółmiernie niski do możliwości niespodzianki. O ile Masters to raczej pożądany przez niego turniej i olewania raczej nie prezentuje, to faktem jest że na liście zawodników którzy go ogrywali w ostatnich 2 miesiącach jest wielu dużo niżej notowanych niż Mark Williams: 1-4 z Gouldem, 3-4 z G.Wilsonem, 0-6 z Dingiem, 3-4 z Grace’em. Obaj w pierwszej rundzie pokazali się z bardzo dobrej strony, nawet nie wiem czy Williams nie zaimponował bardziej. Kapitalny początek z Gilbertem, przez pierwsze 2-3 partie był nie do dotknięcia, po regulaminowej przerwie trochę pozwolił rywalowi wrócić do meczu, ale dwa ostatnie frejmy to świetne kradzieże Walijczyka po trudnych czyszczeniach pod presją i końcowy wynik 6-2. Z kolei Ronnie odprawił Brecela 6-1 po meczu który się świetnie oglądało bo obaj grali do przodu, obaj powbijali wysokie brejki, a jak wchodzą O’Sullivanowi długie wbicia to ciężko go złapać. Stąd wysoki wynik. Ale jak pamiętamy z tego sezonu forma Rakiety bywa kapryśna, a rywal z wyższej półki, wszelkie obsuwy powinny być karane. Dlatego spodziewam się wyrównanego meczu między dwoma wirtuozami w której szanse na niespodziankę - a tych w tegorocznym Mastersie masa - jest większa niż wskazują kursy i na pewno większa niż wydawało się w tych wymienionych meczach O’Sullivana. Setki też wydają się dobrym pomysłem na takie zestawienia, bo stół w Mastersie bardzo przyjemny do wbijania, kieszenie niezbyt wymagające, dużo przyjmują.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1844
act 8,6K

act

Użytkownik
Osullivan - Williams
each player over 1 centuries kurs 12
each player over 2 centures kurs 126
Williamhill
Ronie 6:1 zmasakrował brecela 3 setki i 90
Mark Gilberta 6:2 a po setce wbił już w pierwszych dwóch partiach
Obaj w formie I dobrych humorach tutaj nie zdziwi nawet gdy obaj wbija maxa.
Ostatni ich mecz skończył się w deciderze I kilka innych.
Pokaż załącznik 25857
Jak to możliwe, że masz rozliczony na plus zakład na kazdy powyżej 1 setki?
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Psotnik co myślisz jeśli chodzi o kierunek
+2.5 Hawkins i +1.5 Bingham ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Wiesz co pomylili się , nie pierwszy pewnie nie ostatni raz , trzeba im patrzeć na ręce!!!!!
Ale to pierwszy raz a gram tam od trzech lat gdy pomylili się na moją korzysc:) więc nie będę ich wyprowadzał z błędu.

Murphy- Bigam
Stuart Bingham At Least 1 50+ Break In Each Of The 1st 2 Frames
Kurs 6.5vWilliamhill
Przeczucie w meczu z Wilsonem wbił dwie setki w dwóch pierwszych frejmach , Stuart w formie
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Wygląda na to, że rozliczyli jako ilość stu punktów (Ronnie miał 3 frejmy z ponad 100 punktami), a nie wbitych setek.
Żeby nie było spamu to na dzisiaj w obu meczach obaj gracze po setce (kursy 2,65).
Wczoraj brakło setki Lisowskiego (miał 96 w pierwszym frejmie).
Dodatkowo w obu meczach najwyższy break over 140,5 za drobne - kurs 11. Wczoraj weszło w obu meczach
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Psotnik co myślisz jeśli chodzi o kierunek
+2.5 Hawkins i +1.5 Bingham ?
Myślę podobnie, dogi w tegorocznym Mastersie mają się bardzo dobrze.
=====

Barry Hawkins - Judd Trump
Handicap frejmowy: Barry Hawkins (+2.5) @ 1.52 5-6
Handicap frejmowy: Barry Hawkins (+1.5) @ 1.90
Zwycięzca: Barry Hawkins @ 2.52
Betfan

Nie da się nie grać w tym zestawieniu w stronę doga. Wiem że taka sportowa logika, że jak jeden pokonał drugiego który pokonał trzeciego, to ten pierwszy na pewno ogra trzeciego, ale zestawienie prostych faktów z ostatnich dni daje do myślenia. Otóż Hawkins w 1 rundzie rozbił do zera 6-0 najlepszego zawodnika tego sezonu czyli Allena prezentując wręcz bezbłędną grę, zwłaszcza jeśli chodzi o odstawne. Natomiast Trump powinien przegrać z Dayem 3-6 i tylko zaćmieniu rywala zawdzięcza że pozwolił mu wrócić do meczu i ostatecznie wygrać. Nie zmienia to faktu że w tym meczu Trump grał gorzej od rywala i nie wiem czy jest szansa na poprawę, skoro Anglik z formą boryka się przez cały sezon. Jeśli obaj zaprezentują dzisiaj choćby zbliżoną grę jak w poprzedniej rundzie to będzie to gładka wygrana Hawkinsa. Ale nawet jeśli zobaczymy Trumpa w najlepszej formie to również będzie miał problemy z tak grającym Hawkinsem. Być może taki bezbłędny mecz mu się już nie trafi, ale nawet 50% tego mogłaby wystarczyć na dzisiejszego Trumpa. Niestety, ale taka jest prawda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1014
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Myślę podobnie, dogi w tegorocznym Mastersie mają się bardzo dobrze.
=====

Barry Hawkins - Judd Trump
Handicap frejmowy: Barry Hawkins (+2.5) @ 1.52
Handicap frejmowy: Barry Hawkins (+1.5) @ 1.90
Zwycięzca: Barry Hawkins @ 2.52
Betfan

Nie da się nie grać w tym zestawieniu w stronę doga. Wiem że taka sportowa logika, że jak jeden pokonał drugiego który pokonał trzeciego, to ten pierwszy na pewno ogra trzeciego, ale zestawienie prostych faktów z ostatnich dni daje do myślenia. Otóż Hawkins w 1 rundzie rozbił do zera 6-0 najlepszego zawodnika tego sezonu czyli Allena prezentując wręcz bezbłędną grę, zwłaszcza jeśli chodzi o odstawne. Natomiast Trump powinien przegrać z Dayem 3-6 i tylko zaćmieniu rywala zawdzięcza że pozwolił mu wrócić do meczu i ostatecznie wygrać. Nie zmienia to faktu że w tym meczu Trump grał gorzej od rywala i nie wiem czy jest szansa na poprawę, skoro Anglik z formą boryka się przez cały sezon. Jeśli obaj zaprezentują dzisiaj choćby zbliżoną grę jak w poprzedniej rundzie to będzie to gładka wygrana Hawkinsa. Ale nawet jeśli zobaczymy Trumpa w najlepszej formie to również będzie miał problemy z tak grającym Hawkinsem. Być może taki bezbłędny mecz mu się już nie trafi, ale nawet 50% tego mogłaby wystarczyć na dzisiejszego Trumpa. Niestety, ale taka jest prawda.
Witam wszystkich :D
Zgadzam się z kolegą powyżej ale chciałbym tez coś od siebie dorzucić.

Barry w tym sezonie zagrał tak naprawdę jeden dobry turniej w European Masters gdzie zagrał bardzo dobrze w półfinale z Mareczkiem. Potem poszła na niego masówka w finale bo jego przeciwnikiem był średnio grający Wilson. Efekt 9-3 dla Wilsona w finale. Oprócz tego turnieju wygrał z Allenem 6-0, gdzie jednak musimy brać pod uwagę że Allen kiedyś musiał obniżyć loty. Trump w tym sezonie bardzo słabo, ale uważam że tak fatalnego drugiego meczu z rzędu po prostu nie zagra. Dodatkowo sukno w meczu Trump- Day nie pomagało, było już bardzo zużyte. W tym meczu na pewno pójdzie masówka na Hawkinsa dlatego jestem skłonny zagrać na Trumpa, bo snooker to taki sport gdzie na podstawie jednego meczu nie jesteśmy w stanie nic wywnioskować :D pozdrawiam :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
act 8,6K

act

Użytkownik
Wygląda na to, że rozliczyli jako ilość stu punktów (Ronnie miał 3 frejmy z ponad 100 punktami), a nie wbitych setek.
Żeby nie było spamu to na dzisiaj w obu meczach obaj gracze po setce (kursy 2,65).
Wczoraj brakło setki Lisowskiego (miał 96 w pierwszym frejmie).
Dodatkowo w obu meczach najwyższy break over 140,5 za drobne - kurs 11. Wczoraj weszło w obu meczach
3 mecze 3xbreak 143 ;O.

Edit: w pierwszym meczu wszystko siedzi, w drugim niestety Murphy nie dojechał...
Oglądał ktoś może? Dużo zabrakło Binghamowi do breaka 131? Bo zamykało mi to ako 110 (4xbreak ov 130)
 
Ostatnia edycja:
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
3 mecze 3xbreak 143 ;O.

Edit: w pierwszym meczu wszystko siedzi, w drugim niestety Murphy nie dojechał...
Oglądał ktoś może? Dużo zabrakło Binghamowi do breaka 131? Bo zamykało mi to ako 110 (4xbreak ov 130)
Nie pamiętam, ale miałem over 2.5 setek w meczu i po przerwie już nie było raczej szans.. Murphy faktycznie nieobecny, a liczyłem że obaj się złozą na te 3 setki.. Szkoda.

PS Co to za typ był na over 4 setki powyzej 130pkt? (chyba ze coś nie zrozumiałem) W tym meczu czy całym dniu? I gdzie?
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Lisowski - Williams
Podwójnie a nawet potrójnie ciekawą sytuacją.Rywalizują nie tylko ze sobą, pół godziny wcześniej startują derby Menchesteru.Około 14.15 zapewne w wielu domach telewidzowie zmienią kanał i zaczną ich oglądać.Dodatkowy smaczek tłusty czek za najwyższy brejk w Mastersie na razie do podziału na 3
Vafaei , Trump i Williams zrobili po 143 punkty w jednym podejściu hm i zaczyna pachnieć maxem.Czy już w tym meczu nie wiem ale Williams punktuje znakomicie , Lisowski na razie bez setki ale tylko patrzeć jak się przełamie.Ronie za burtą kota nie ma myszy charcują.
A jeszcze a propos tego derby w Manchesterze ostatnie zakończyło się zwycięstwem niebieskich 6 : 3 a czerwoni do przerwy bez bramek .
LISOWSKI - WILIAMS w meczu padnie 147 vel max kurs 41.
Citi - United Obydwie strzela w obu polowach kurs 9
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Dobry zakład i pomysł ale mogłeś podzielić stawkę i zagrać 4 dubelki i 2 treble i 1 four folds i byłbyś do przodu .
Nie sądziłem, że wejdzie. Ale ov 120 wszedł w ako i singlami ov 140.
Na dzisiaj to próbujemy to samo w dublach:
Obaj gracze setka - ako 4,73
W obu meczach ov 120 break (3,33), ov 130 (8,7) i singlami 140 @ 10
Jeżeli mecze potrwają po 9-10 frejmòw to powinno być kilka szans na wysokie podejścia.

Edit: wtopa po całości, przeciwnicy niestety nie dojechali...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom