>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Matchbook.com

cock 756

cock

Użytkownik
[URL='http://www.Matchbook.com']www.Matchbook.com [/url]

Znalazłem fajną platformę, dość płynną. Kuszącą prowizją od 0,5 do 1% w zależności od oferowanych rynków. Back/lay etc. ;)
Czytając na amerykańskich forach lekko się zraziłem, gdyż zaledwie 85% US-userów dostało zlecone wypłaty. Ostatnio &quot;ten MB&quot; przechodził w ręce innego zarządu.
Gracie, znacie? To opowiadajcie o nich. ;)
Minusy póki co:
- cytowane wyżej pogłoski
- currency: $ (lecący na pysk)
Plusy:
- marża
- kursy lepsze niż w Pinna
Po za Cruisem, czy BQ, ów &quot;MB&quot; byłby sporą konkurencją dla BF, prawie monopolisty... A my mielibyśmy pewne korzyści z tytułu odwrócenia głowy...
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Troche gram w Matchbook.com , na razie bez sukcesów, jeszcze nie miałem okazji przetestować wypłaty ;)
Ale z tego co piszą na forach to są wypłacalni, przynajmniej jeśli chodzi o graczy spoza Stanów. Amerykanie to osobny rozdział, bo oni mają swoje problemy z graniem i płatnościami w związku z ustawą.
Co do oferty to na tenis są czasem niezłe kursy, nawet po odliczeniu prowizji często lepsze niż w Pinnacle. Nie gram raczej sportów amerykańskich, ale tam też kursy są konkurencyjne. Piłka nożna wypada na razie gorzej.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy ktoś ostatnio grał na tej giełdzie?
Czy są wypłacalni?
Jak długo wypłaty są realizowane?
Jaka jest prowizja od gry na tej giełdzie?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zrealizowałem 1 wypłatę do Mbank,trwało to 3 dni,tak ,że wszystko ok.
Rozumiem że tą wypłatę to na kartę robiłeś bo wypłat na konto bankowe przelewem oni nie realizują.
Rynków mają niewiele ale będą się nowe pojawiać wraz ze wzrostem ilości graczy.
 
Do góry Bottom