>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

matiee - ewidentnie słabe typy :)

matiee 407

matiee

Użytkownik
Witajcie!
Tutaj będę zamieszczał swoje typy.
Gdyby się coś zmieniło i zachce mi się robić statystyki z granych typów to wtedy przeniosę temat do kupony ze statystykami ????
Na teraz mi się nie chcę i będzie tutaj.
Gdyby ktoś grał moje typy to wiadomo - &quot;dzięki&quot; lub komentarz mile widziany.



#1
Pierwszy kupon tutaj na tym forum, a więc szukam dość wysokiego kursu. Typy ciekawe wg.mnie, ale stawka mała ????

AIK - College Europa
TYP: Goście NIE strzelą gola @1.60 ✅

Vojvodina - Gap Connah&#39;s Quay
TYP: Goście NIE strzelą gola @1.60 ✅

Maccabi Haifa - Nomme Kalju
TYP: Goście NIE strzelą gola @1.87 ⛔

Slovan Bratysława - FK Jelgava
TYP: Goście NIE strzelą gola @1.56 ✅

ónibet
łączny kurs: 7.47
stawka: 50zł
pot.wygrana: 373.40zł ⛔

edit: 3 na plus, jeden out i to wpadł taki babol, że szkoda gadać... ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
matiee 407

matiee

Użytkownik
No trudno. Pierwszy kupon juz nie wszedł, ale powiem szczerze liczyłem na dobre wejście na forum i szukałem dobrego kursu ako, zatem tragedii nie ma ???? ) no nic, gram dalej już &quot;normalnie&quot;.

#2
Widziałem, że idzie masowka na Polskę. Jest wiara w nasz zespół. To fajnie. Chociaż po pierwszych dwóch setach wczoraj to... a zresztą, kto oglądał ten wie ???? Ja dzisiaj idę w stronę over 4,5 seta. Wg.mnie bardzo możliwy scenariusz. Liczę znów na dobry horror i zwycięstwo naszych 3:2 ????

Siatkówka. Polska - Serbia.
TYP: over 4.5 seta @2.90 ónibet ⛔

stawka: 50
do wygrania: 145
⛔

edit: Po 3 secie myśl mi przeszła, że znów się odrodzą jak wczoraj i z 0:2 na 3:2... ta myśl trwała pierwsze 7 pkt czwartego seta. Przy wyniku 1:6 ciężko o cokolwiek i potem tak się ciągnęło, aż do końca. Teraz pozostaje wierzyć, że Serbia jutro ogra Francję 3:0/3:1 i jeszcze coś pogramy na tej LŚ.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
No i brawo dla Serbów.
Jeszcze na szybko jeden typ z tego spotkania. Myślę, że Francuzi są juz wyautowani psychicznie, tak samo jak w meczu z nami po 4 setach ???? )

#5 LIVE

SERBIA WYGRA MECZ @2.30 ónibet ⛔

edit: stawka mała 30 zł. nie weszło i szkoda. liczyłem, że Serbowie nam pomogą. Niestety, pakujemy się już do Rio ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Zobaczymy co dziś pokaże Lech. Ja postawiłem Kolejarz z podpórką, ale też myślę, że powinni dać radę. Powodzenia.
No pewnie też oglądałeś mecz, więc widziałeś co pokazały dzisiaj obydwie drużyny. Rzadko kiedy stawiam ekstraklasę. A jak już stawiam to nie wchodzi :p tak też było i tym razem. Gra dno, może ciut bliżej bramki był Lech, ale i tak poziom spotkania bardzo słaby.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
#7

Nie wiem, co tutaj ma nie wejść. Ale tak czy siak, stawka tylko z 50 na 100. Trzeba odrobić lekko co się straciło.
Można jeszcze zagrać w podwójnym Brazylię -1.5 i Włochy +1.5, to też powinno wejść.
Ja natomiast ostrożniej i gram dwa typy z siatki, dwa z tenisa.

Brazylia 1.30 ✅
Serbia-Włochy over 3.5set 1.38 ✅
Verdasco 1.20 ✅
Klizan 1.43 ✅

@3.08
stawka 100
do wygrania 307.85 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matiee 407

matiee

Użytkownik
poprzedni kupon ok, trochę odrobione.
zostaje przy stawce tej samej.

#8

Tenis.
Trochę przeanalizowałem ten Davis Cup. Stawiam na tych, którzy są na musiku (ich reprezentacje przegrywają w rywalizacji 1:2 lub 0:2) i są faworytami swoich spotkań ze względu na umiejętności i formę. Przynajmniej nie będzie mowy o braku zaangażowania. Do tego dwa finałowe spotkania z Gstaad i Poznania.

Marchenko(Ukraina) 1.45 - odwołany
Bautista-Agut(Hiszpania) 1.19 - odwołany
Dzumhur(BiH) 1.28 ✅
Bertens 1.25 ⛔
Albot 1.25 ✅

@3.45
stawka 100
do wygrania 345.10
⛔
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Bertens !@@!$$#$# w tym roku grając na ziemi na 24 spotkania przegrała tylko 3 (statystyki przed meczem z Golubic). Czwarta porażka kiedyś musiała nadejść, nie spodziewałem się, że dzisiaj. Kupon numer 8 niestety już out.

#9

Gram tak jak wczoraj w udanym kuponie. Dwa typy over 3.5 z siatkówki, dwa z tenisa. Stawka zostaje ta sama - 100.

Serbia - Brazylia over 3.5set 1.48
Włochy - Francja over 3.5set 1.37 ⛔
Maximo Gonzalez 1.30 ✅
Kyle Edmund 1.62 ✅

@4.27 Unibet
stawka 100
do wygrania 427
⛔
 
Do góry Bottom