>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Taka moja rada nie patrzcie na te przykładowe podkreślam przykładowe odpowiedzi ;p zacznie tylko się denerwować i myśleć czy egzaminator zaliczy czy nie ;) tam też siedzi człowiek i to sprawdza nie jakaś maszyna ;) przyjdą wyniki jeśli się nie mylę 30 czerwca i wszystko będzie jasne ;)
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Prace sprawdzane są na korzyść maturzystów więc nie stresujcie się zbytnio, pisałem maturę, nasłuchałem się co nieco od nauczycieli jakie są realia, na prawdę maturę z polaka nie zdać to trzeba być &quot;wybitnym&quot; :p
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Prace sprawdzane są na korzyść maturzystów więc nie stresujcie się zbytnio, pisałem maturę, nasłuchałem się co nieco od nauczycieli jakie są realia, na prawdę maturę z polaka nie zdać to trzeba być &quot;wybitnym&quot; :p
No to mnie pocieszyłeś ???? Teraz spokojnie mogę isc na trening ????
 
sporting 0

sporting

Użytkownik
W zadaniu 5 z czytania należało zacytować tezę.. w rozwiązaniu na interii są dwa zdania.. które jest poprawne ?
 
L 0

lonsdale

Użytkownik
Jestem egzaminatorem Centralnej Komisji Edukacyjnej. Posiadam 19-letnie doświadczenie w zawodzie. Proszę śmiało zadawać pytania.
 
L 0

lonsdale

Użytkownik
Niestety tej odpowiedzi nie mogę Panu udzielić, gdyż będzie to jednoznaczne z utratą pracy przeze mnie. Mimo wszystko życzę powodzenia na jutrzejszej maturze z Królowej Nauk - jaką jest matematyka.
Jakieś inne pytania niezwiązane z treścią egzaminów ?
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Niestety tej odpowiedzi nie mogę Panu udzielić, gdyż będzie to jednoznaczne z utratą pracy przeze mnie. Mimo wszystko życzę powodzenia na jutrzejszej maturze z Królowej Nauk - jaką jest matematyka.

Jakieś inne pytania niezwiązane z treścią egzaminów ?
Model odp. do wypracowania, może otrzymam już?
 
S 0

slawczansky

Użytkownik
Pisałem dzisiaj również maturę rozszerzoną i moim zdaniem była łatwiejsza od postawy, no ale czas pokaże jak poszło, nie ma co spekulować ;p
Jestem ciekawy co będzie na matmie, mój korepetytor mówi, że będzie na 80% zadanie za 5 pkt cos w stylu jak z prędkościami, na próbnym była to książka. Jak tak to 10% w kielni :p
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Zal jutro rozszerzenie mam, ale jeszcze nic nie powtarzalem :| Myslicie ze dam rade przez noc tak aby te 40% miec? ????
 
E 0

emma426

Użytkownik
Pytanie dotyczące matury z języka polskiego
Witam,
Mam pytanie związane z maturą pisemną języka polskiego.Pisząc
wypracowanie napisałam je w brudnopisie, natomiast później przepisując
je na czystopis niedokończyłam przepisywać zakończenia
wypracowania,ponieważ nie starczyło mi na to czasu. Na końcu pracy
napisałam: &quot;proszę o sprawdzenie brudnopisu&quot;. Moje pytanie brzmi czy w
takiej sytuajcji osoba sprawdzająca moją pracę zaliczy do wypracowania
mój tekst z brudnopisu? .
 
S 0

slawczansky

Użytkownik
Zal jutro rozszerzenie mam, ale jeszcze nic nie powtarzalem :| Myslicie ze dam rade przez noc tak aby te 40% miec? ????
Jak bedziesz sie uczyl w nocy to pogorszysz sprawe, lepiej isc spac i wypocząć ^^

p.s
tematu z lalki nie pamietam
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
jeszcze mam takie pytanko bo w temacie z edelmana bylo ze na podstawie podanego fragmentu,a teraz zerknąłem w klucz i jest punkt żeby odnieś sie do całości utworu ?
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie związane z maturą pisemną języka polskiego.Pisząc
wypracowanie napisałam je w brudnopisie, natomiast później przepisując
je na czystopis niedokończyłam przepisywać zakończenia
wypracowania,ponieważ nie starczyło mi na to czasu. Na końcu pracy
napisałam: &quot;proszę o sprawdzenie brudnopisu&quot;. Moje pytanie brzmi czy w
takiej sytuajcji osoba sprawdzająca moją pracę zaliczy do wypracowania
mój tekst z brudnopisu? .
Brudnopis - nie podlega ocenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom