>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Krótka forma wypowiedzi była formalna - wiadomość do biura podrózy.
ja tam napisałem go na takiej zasadzie jak piszę emaile do buków. Nie liczę że za formę dostanę jakieś pkt natomiast były 4 informacje i te 4 informacje przekazałem także to daje mi 4 pkt na 5 możliwych.
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Ehh... przedwczorajsza i wczorajsza matura przy tym angielskim to był pikuś jak dla mnie. Pierwsze trzy zadania - kompletne strzały, mimo, że ze słuchania nawet sobie radziłem. Poza tym echo na sali straszne, ciężko było niektóre wyrazy zrozumieć. :| Kolejne trzy zadania z czytania - niby tekst zrozumiałem, ale z wybraniem odpowiedzi był problem i też do rzadko której z nich byłem przekonany... List w miarę dobrze, e-mail też ujdzie... Chyba też nie będę sprawdzał odpowiedzi.
 
kroff 12

kroff

Użytkownik
Angielski moim zdaniem latwiejszy niz probny i to duzo. Latwe slownictwo, co mnie podratowalo bo akurat slowek wzglednie malo znam.
2ptk stracilem na sluchaniu + czytaniu, trudno ;p
Zobaczymy jak poszly pisemne, ale raczej pond 90% na pewno.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Jak ten był łatwiejszy niz próbny to chyba pisaliśmy nie tą samą maturę :/ Przecież to porażka była.. próbna przy tej to pikuś. Szczerze najmniej przed maturami bałem się angla ale teraz widzę że jest na odwrót :/ Praktycznie większość zdań w emailu zaczynałem od I WANT ???? co do listu do kolegi to też nie wyglądało to ciekawie bo brakowało słownictwa. A zadanie o tej pracy gdzie trzeba było dopasować odpowiednie odp i mogło być więcej w niektórych to w ogóle była czarna magia dla mnie :/:p
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
dosc trudne bylo, patrzac na odp na edulandii, 11/13 wiec szanse na 80-90% sa ???? a jutro wos rozszerzony:|
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
cienko otwarte poszły mi, szczególnie te o pracy , no ale z 50 % powinno być co najmiej. Tak jak pisał nasty jutro wos, a potem jeszcze geografia
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
dokładnie to samo pomyślałem stres to może mieć ten ochroniarz, a recepcjonistka, ciekawe co ją może stresować. Śmiać się chce.
fakt własnie tego pressure nie znałem znaczenia. Ale trochę i tak dziwne na zdrowy rozum
 
porky 104

porky

Użytkownik
No ale macie przy recepcjoniście zdanie:

and should be able to work under pressure
I wtedy wszystko jest jasne..



Jak tak sobie teraz liczę to około 60% będzie więc szału nie ma, ale najważniejsze że do przodu. ;)
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
O ile mnie pamięć nie myli, tam było, że musi radzić sobie pod presją.
@pork: dokładnie.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Zad. 4
`You should know how to work in stressful situations`
Tu naprawdę chodziło o recepcjonistę? Żart? :|
dokładnie to samo pomyślałem stres to może mieć ten ochroniarz, a recepcjonistka, ciekawe co ją może stresować. Śmiać się chce. Może to błędna odpowiedź tych ekspertów z interi
You need to have a very outgoing personality
and should be able to work under pressure.
przecież jest napisane wyraźnie
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
cienko otwarte poszły mi, szczególnie te o pracy , no ale z 50 % powinno być co najmiej. Tak jak pisał nasty jutro wos, a potem jeszcze geografia
Kiedy jest matura z geografii? Maturę piszę za rok, ale chciałbym zobaczyć jak taki arkusz wygląda...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom