>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Zaraz wrócisz i będziesz się z tego śmiał bo na pewno zdasz ????
Kurs na to że tak będzie 1,01. Też się bałem ustnego polaka a tutaj 19pkt i teraz wiem, że niepotrzebny stres. W ogóle cała matura to było stresowanie się, czy się zda, ale teraz jestem pewien że zdałem, ale wiadomo każdy mądry po.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja tak miałem. W domu byłem przygotowany na ok. 8 min a jak zacząłem klepać przed komisją to musieli mi zwrócić uwagę bo przekroczyłem limit czasowy :eek: ... było dobrze ;) Beniu bankowo zda.
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
ee co powiedziec jak wbije do komisji, mam na 15 wiec chyba goodafternoon co? bo goodmorning to chyba odpada?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
powiedz dzien dobry, przeciez jeszcze nie bedziesz musiał po ang nawijac -.-
re down:
1pkt -|+ co za roznica :d
 
C 0

czopidrak

Użytkownik
TED jak nie wiesz to nie zabieraj glosu, nie wprowadzaj ludzi w bład!!!

Jak powiesz dziendobry to juz na wstepie masz -1 pkt. Od momentu kiedy wejdziesz do komisji wszystko mowisz po angielsku - tak samo jak komisja. Moj kolega powiedzial wlasnie dzien dobry i zamiast 20 dostal 19.
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
moga mnie dodatkowo zapytac po co przyszedlem? wiec mowie goodafternoon oni pytaja a ja i want to pass the egzam?
 
C 0

czopidrak

Użytkownik
mowisz goodafternoom, potem oni poprosza cie zebys wybral koperte... losujesz podajesz im numer(po ang) i masz 5 min na przygotowanie i potem jazda.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
moga mnie dodatkowo zapytac po co przyszedlem? wiec mowie goodafternoon oni pytaja a ja i want to pass the egzam?
Tak będą się pytać po co przyszedłeś, jak się czujesz itp. Bez przesady, oni oceniają to co mówisz o obrazku, twoją rozmowę na wylosowane tematy i już, a nie to czy powiesz dzień dobry czy goodmorning. A ta historia, że powiedział dzień dobry i odjęli pkt to jest śmieszna, a skąd wiesz ze wlasnie za to odjeli ten pkt, komisja nie mówi takich rzeczy?
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
ja wpadłem..a komisja do mnie po polsku gadala dopiero jak zaczalem egazmin to wszystko po Angielsku.

15 pkt sie uzbieralo ????
 
michau 84

michau

Forum VIP
TED jak nie wiesz to nie zabieraj glosu, nie wprowadzaj ludzi w bład!!!

Jak powiesz dziendobry to juz na wstepie masz -1 pkt. Od momentu kiedy wejdziesz do komisji wszystko mowisz po angielsku - tak samo jak komisja. Moj kolega powiedzial wlasnie dzien dobry i zamiast 20 dostal 19.
Buahaha... Niezłe bzdury ???? Nie wiem co za szkoła, ale co się pytałem ludzi, to większość powiedziała &#39;dzień dobry&#39; i egzaminator do czasu oficjalnego rozpoczęcia egzaminu(&#39;You have 5 minutes...&#39;), mówił po polsku... Nie ma czegoś takiego, że na &#39;dzień dobry&#39; jest -1 pkt ???? Na moim egzaminie było to samo.

A to że Twój kolega dostał 19 pkt to wynika z tego iż nie była to odpowiedź na 20 pkt.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
to ja powiem ciekawostke ze u nas od przekroczenia progu sali po angielsku wszystko trzeba mowic i co najlepsza jak komisja ze soba rozmawia cos po sichu tez po angielsku ;pp
 
novo 203

novo

Użytkownik
ja powiedziałem dzień dobry wchodząc, wychodząc do widzenia ;] i jak widać nie miało to wpływu na wynik bo 20/20
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
to ja powiem ciekawostke ze u nas od przekroczenia progu sali po angielsku wszystko trzeba mowic i co najlepsza jak komisja ze soba rozmawia cos po sichu tez po angielsku ;pp
Ale to wpływa na ocenę? Po egzaminie wypełnia komisja protokół, w którym są wysztkie wyszczególnienia za co ile pkt kto otrzymał, na pewno nie ma tam pozycji - powiedział dzień dobry to -1pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom