>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
to wszystko jest strasznie nadmuchane..
polskie uczylem sie 5h przed sama prezentacja i 65%..
angol ..1 dzien nauki przed..pucha w glowie i 60%..
tego sie nie da nie zdac...
przede wszystkim...NO STRESS!!
o angielski sie nie martwie ale u mnie w szkole do polskiego podchodza strasznie restrykcyjnie... w tamtym roku chyba az 6 osob nie zdalo...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
U mnie w tym roku też nie zdał 1 kumpel, nie wiem czym to było spowodowane, ale najprawdopodobnie tym, że nie przyszedł na egzamin.

A kumpel z innej szkoły też nie zdał miał z polskiego 3pkt. Zadali mu pytanie co Mickiewicz robił ...(nie pamiętam miasta), chodziło o zesłanie czy coś takiego, a mój kumpel powiedział, że pojechał na wczasy, hehe.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
hehehe, tak w ogóle jeżeli nie przystąpisz do jakiegoś egzaminu to od razu masz maturę oblaną? tak słyszałem...

pany, a ogólnie z angilka coś powtarzać, jak tak to co można? czy iść z tą widzą co posiadam ???? anglika ustnego mam w piątek ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
heh, ok ;) z resztą ustny angielski z tego co słyszałem to jest przyjemność w porównaniu do innych egzamów..
 
novo 203

novo

Użytkownik
jeśli zdajesz ang na roz, to warto sobie przypomnieć jakieś fajne zwroty i łączniki żeby zaszpanować przed komisją, typu undoubtedly, as a matter of fact, no i znać słówka powiązane z jakimiś trudnymi tematami typu katastrofy naturalne czy genetyka.

natomiast ang podst. to jest śmiech na sali ..
 
novo 203

novo

Użytkownik
co kto lubi, ja tam nie przepadam za opisywaniem obrazków:jezora:
ale i tak wynikiem z ustnego angielskiego to jedynie mozemy sie podetrzeć gdyż nigdzie sie nie liczy
 
novo 203

novo

Użytkownik
2 czesci są, najpierw dają Ci materiał z roznymi rzeczami typu fotki, cytaty, wykresy , diagramy odnoszące sie do tematu przewodniego, no i dostajesz 5-6 pytań na temat tego materiału, potem prezentacja - wybierasz jeden z dwoch tematów, i masz nawijać przez około 3 minuty na ten temat, wymieniac wady, zalety , swoją opinie, tak jakbys pisal rozprawke, ma byc wstep , rozwiniecie, zakonczenie, i na koniec daja Ci jeszcze 2,3 pytania do tej prezentacji i adios.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Co wszyscy juz po maturach, ze nikt nic nie pisze? ????
Ja jutro prezentacje mam, bedzie ciezko ale jak jak nie dostane jakis chamskich pytan to powinno byc dobrze.
 
cud 0

cud

Użytkownik
i to juz 30 czerwca w sekretariacie moge odebrac?

ps. u mnie na 18 osob w klasie 5 nie zdalo z ustnych obcych i to juz 30 czerwca w sekretariacie moge odebrac?

ps. u mnie na 18 osob w klasie 5 nie zdalo z ustnych obcych [;
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja już też po maturach z angola dostałem we wtorek 17 :] I już odczuwam wakacje.... boli mnie głowa :| :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom