>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
luniu 20

luniu

Użytkownik
A ja mam ustną z polaka w środę i się cholernie stresuje, chciałbym, żeby było już po wszystkim ...
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Ja...
ustny polski 65%
ustny ang 70% ????
Mam to już za sobą ???? jutro dodatkowa Historia i wakacje 2009 ???? 4 miesiące zabawy;D
Na ustny ang wszedłem 1 h 15 min przed sobą ???? bo szybko szło a nikogo nie było przedemną hehe ???? a na polski z czasem;) w sumie chyba musiałem się czym wyróżniać bo w mojej grupie 8 i 9 pkt bylo najczęściej ;)
Powodzenia!
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Pytanie do tych co mieli już ustny polski ???? Jak to wygląda wewnątrz? Jak się omawia prezentacje to patrzy sie egzaminatorom w oczy? CZy można np nie wiem patrzec w inny punkt - lepiej tak napewno sie skupic.. a nie daj Boże, żeby jeszcze jakaś prześmieszna babka była w tej komisji bo wtedy można rzeczywiście wybuchnąc smiechem i klops ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
a ja mam jutro ustny polski i na dobra sprawę nic nie umiem z mojej prezentacji :eek: co ma byc to będzie
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
heh to nieźle. Ja mam w poniedziałek i od jutra ją zaczynam lekko poprawiać a od czwartku mam zamiar ją wkuwać. Jeżeli masz temat który Cię interesuje to możesz improwizować, ja wybrałem sobie motyw rewolucji i nie mam problemu z moja prezentacją. Tylko trzeba ją trochę podszlifować i najlepiej wkuć to będzie git.

Pozwodzenia.
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
ja wlasnie dzis zdalem ustny polski 14/20 ???? uczylem sie dopiero dzien przed ???? stres byl ogromny szczegolnie przed samym egzaminem ale poszlo potem z gorki. juz tylko w srode angol ustny i THE END ???? moj temat to obraz w-wy w literaturze
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
ja wlasnie dzis zdalem ustny polski 14/20 ???? uczylem sie dopiero dzien przed ???? stres byl ogromny szczegolnie przed samym egzaminem ale poszlo potem z gorki. juz tylko w srode angol ustny i THE END ???? moj temat to obraz w-wy w literaturze
w nocy zdawałes?????
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
ma ktos moze taki temat rozne wizje boga w literaturze i sztuce ?? jak cos podajcie jakies pytania jakie mieliscie przy prezentacji ??
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Ja miałem temat : Dokonaj analizy języka reklam. Wyjaśnij jaki obraz świata one kreują.

A pytania miałem takie : Jaka jest różnica między reklamą społeczną a komercyjną ?

Co należy zrobić aby zwiększyć atrakcyjność reklamy?

Jak dla mnie w sam raz pytania ;) Pzdr. moze komuś się przyda!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja Mam Polski 20 Maja, umiem już połowe pracy ???? . Mój temat to &quot;&quot;Poeci Wyklęci&quot;. Na wybranych przykładach omów relacje zachodzące pomiędzy twórczością artysty, a jego &quot;czarną legendą&quot;&quot;. Bardzo ciekawy temat ???? w pracy mam Francois Villona, Edwarda Stachure i Andrzeja Burse. Praca zajmie mi około 16 minut ???? na egzaminie
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
No to ładnie , ja mam jutro ustną a umiem pół pracy. Ale mi dużo nie potrzeba bo lubię wkuwać na pamięć jakieś 2,5 h i będę umiał 2 połówkę pracy. Wczoraj sobie mierzyłem czas wychodzi mi jakieś 13-14 minut czyli ok. Omawiam motyw łez w literaturze ????
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
A właśnie w podstawie matmy jest funkcja wykładnicza i logarytmiczna, i zadania z medianą i dominantą?
I jeszcze jaki dokładnie ekwipunek bierzecie, linijka, długopis, cyrkiel, kalkulator, kątomierz, i ...?
Funkcja wykładnicza myslę, że tak, ale logarytmiczna, na podstawie , chyba rzadko się zdarza...
Zadania z medianą i dominantą - czasami się zdarzają (ale to jest proste).
ekwipunek: to co napisałeś + szczęście ???? ))
Powodzenia wszystkim jutro!
Mam nadzieję, że zadania będą łatwe...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom