>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Powiem Ci tak, żeby nie zdać sa dwa wyjścia: pierwsze wogole sie nei uczyc pracy (naprawde nic), drugie kompletnie pomylic tematy.
Moje rady:
*uczyć się ze zrozumieniem , nie na pamieć
*na egzaminie nei siadać tylko stać lub chodzić
*po wyjściu z egzaminu i przed ogłoszeniem wyników, jak najszybciej udac się na piwo
heh 3 rada jak najbardziej trafna jak tak zrobiłem i było ok ???? tyle ze tak fajnie na piwku było ze ominełem czytanie wyników i jak dotarłem niby musiałem czekać jeszcze 2 i pol godziny az nastepna grupa skonczy ale nie bylo tak zle poszlo sie jeszcze na 3 kolejne i minelo szybko a pozniej pozytywna euforia jak wyszło pozytywnie bardzo ????
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
heh 3 rada jak najbardziej trafna jak tak zrobiłem i było ok ???? tyle ze tak fajnie na piwku było ze ominełem czytanie wyników i jak dotarłem niby musiałem czekać jeszcze 2 i pol godziny az nastepna grupa skonczy ale nie bylo tak zle poszlo sie jeszcze na 3 kolejne i minelo szybko a pozniej pozytywna euforia jak wyszło pozytywnie bardzo ????
no reakcja na dobry wynik jest inna, ja to wyśmiałem nauczycielke ktora mi przeczytała wynik, oczywiście w pozytywnym znaczeniu
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Powiem Ci tak, żeby nie zdać sa dwa wyjścia: pierwsze wogole sie nei uczyc pracy (naprawde nic), drugie kompletnie pomylic tematy.
Moje rady:
*uczyć się ze zrozumieniem , nie na pamieć
*na egzaminie nei siadać tylko stać lub chodzić
*po wyjściu z egzaminu i przed ogłoszeniem wyników, jak najszybciej udac się na piwo
Mój kumpel przedwczoraj pomylił ustne.Był przekonany, że idzie na ustnego anglika, a tu się okazuje, ze ma polaka:-D Przygotowany nie był, bo dopiero miał zacząć pisać prezentację. W szkole miał jeszcze godzinę czasu do egzaminu i nasz babka od polaka dała mu 2 książki odnośnie jego prezentacji. Poszedł do biblioteki, wypisał sobie najważniejsze rzeczy i dostał 8pkt z prezentacji:jezora:
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Mój kumpel przedwczoraj pomylił ustne.Był przekonany, że idzie na ustnego anglika, a tu się okazuje, ze ma polaka:-D Przygotowany nie był, bo dopiero miał zacząć pisać prezentację. W szkole miał jeszcze godzinę czasu do egzaminu i nasz babka od polaka dała mu 2 książki odnośnie jego prezentacji. Poszedł do biblioteki, wypisał sobie najważniejsze rzeczy i dostał 8pkt z prezentacji:jezora:
hehe, on to musial mieć dopiero stresa ????
 
novo 203

novo

Użytkownik
polak 22.05 .. kurde jeszcze mi zostaly 3 egzamy, hiszp ustny i pisemny i polak ustny.. koncze 28.05 żal:cry:
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A ja mam pytanie jeszcze do tych co polski ustny mają już za sobą, czy zadawali wam pytania szczegółowe dotyczące treści lektur czy bardziej ogólne, problemowe? Bo nie wiem czy uczyć się jakiś szczegółów ze streszczeń rozbudowanych czy bardziej skupić się na problemach poruszanych w lekturach.
 
matex 0

matex

Użytkownik
A ja mam pytanie jeszcze do tych co polski ustny mają już za sobą, czy zadawali wam pytania szczegółowe dotyczące treści lektur czy bardziej ogólne, problemowe? Bo nie wiem czy uczyć się jakiś szczegółów ze streszczeń rozbudowanych czy bardziej skupić się na problemach poruszanych w lekturach.
ja miałem pytania problemowe. mój temat brzmiał &quot;bohaterowie kontrowersyjni. podejmij problem bal bla... &quot; i np. miałem pytanie o wielkich ideologów, którzy połeniali zbrdnie i ich ideologie :eek:
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Mój temat brzmiał ,,Motyw łez .... &quot; i mnie zapytali czy rzeczywiście to prawda, że &quot;chłopaki nie płaczą&quot; ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Mój temat brzmiał ,,Motyw łez .... &quot; i mnie zapytali czy rzeczywiście to prawda, że &quot;chłopaki nie płaczą&quot; ????
a Ty przełamałeś ten stereotyp i się popłakałeś ????


ja mam motyw rewolucji to ciekawe o co mnie zapytają ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Pytanie dla tych którzy polski już zdawali... Co ja mam na tą maturę zabrać ze sobą ? Jakiś plan czy co ? Na bank wiem, że aneks z cytatami bo akurat na pamięć się tego uczył nie będę ???? A reszta to co ? :p
PS. Może ktoś ma coś o dylematach moralnych ? ????
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Pytanie dla tych którzy polski już zdawali... Co ja mam na tą maturę zabrać ze sobą ? Jakiś plan czy co ? Na bank wiem, że aneks z cytatami bo akurat na pamięć się tego uczył nie będę ???? A reszta to co ? :p
PS. Może ktoś ma coś o dylematach moralnych ? ????
ja wziąłem tylko dowód ???? tam Ci dają konspekt
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja jeszcze biorę pendriva :p Prezentacja w PowerPoincie... Tam wrzucam jakieś teksty piosenek, jakieś orazki. Głównie dla urozmaicenia prezentacji.
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Panowie a jak to jest z ANgielskim ? -- Mój angielski jest średni... jestem uczniem...trójkowym....co prawda próbny ustny angielski miałem na lekcji....i dała mi 14 pkt... ale miałem prosty zestaw...

Ogólnie mówiąc zapytam....jest ok na ustnym Angliku ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom