>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ustny Anglik jest bardzo prosty. Zadają banalne pytania co do obrazka i potem konwersacja jet równie prosta. Wystarczy umieć naprawdę słówka i podstawowe czasy ???? Nie zdać tego to już trzeba być naprawdę niezłym agentem ????
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Jest prosty. Moim zdaniem wynik zależy również od komisji. ???? Można różnie trafić, różni ludzie różnie Cię ocenią.
6/20 ciężko nie dostać ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja mam w poniedziałek ustny z polaka i teraz zaczynam się uczuć pracy. Jak myślicie zdążę? pracę pisałem sam i jakbym miał coś powiedzieć to już coś powiem więc chyba nie będzie problemu tym bardziej że nie chce jej na blachę wykuć tylko chcę jakoś swoimi słowami mówić, żeby było naturalnie. Podobno to pozytywnie wpływa na komisję :jezora:
a angielski mam dopiero 29.05 :|
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Na Polski też zaczynam się dzisiaj uczyć :| Mam dopiero w środę i po sytuacji mojego ziomka, obawiam się tej maturki. 6pkt. i mogę robić out stamtąd.
Angielski natomiast mam dopiero 26 maja. A co jest dzień później :?: (patrz avatar :p ).
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja mam w poniedziałek ustny z polaka i teraz zaczynam się uczuć pracy. Jak myślicie zdążę? pracę pisałem sam i jakbym miał coś powiedzieć to już coś powiem więc chyba nie będzie problemu tym bardziej że nie chce jej na blachę wykuć tylko chcę jakoś swoimi słowami mówić, żeby było naturalnie. Podobno to pozytywnie wpływa na komisję :jezora:
a angielski mam dopiero 29.05 :|
ja pisalem sam i zaczalem dzien przed matura pisac, napisany mialem w polowie wstep a reszte popoludniu skonczylem, pozniej 3 razy przeczytalem i poszedlem na mature ;]
wiec spokojnie ????
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
z tym angielskim to rzeczywiscie trudno jest nie zdac ???? ale wynik to juz kwestia komisji- ja z próbnej miałem 100% a na ustnym dostalem tylko 14 mimo iz uwazam ze mowilem poprawnie, ale w komisji mialem takiego dziwaka, u ktorego max wynik to bylo 17(niby polak a nawet nie umie nic powiedziec po polsku):-D
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Na Polski też zaczynam się dzisiaj uczyć :| Mam dopiero w środę i po sytuacji mojego ziomka, obawiam się tej maturki. 6pkt. i mogę robić out stamtąd.

Angielski natomiast mam dopiero 26 maja. A co jest dzień później :?: (patrz avatar :p ).

ja z POlaka mialem 20/20 ..... powiem ci jednąpodstawową rade:::

Badz sobą....
Mów swoim językiem, a nie na pamięć...i mów swój temat z pasją...

Nie mów go tak jakbyś miał powiedzieć i pójsć ????

Udaj chociaż że jestes tym zaitneresowany, a na pewno jużdostaniesz plusa od komisji ???? . ( ja opisywalem jezyk filmu i literatury......jako przyklad dalem powiesc FOREEST GUMPA) ???? .. wszystko mowilem z glowy....
CHolernie mnei pochwalili i byli pod wrazeniem mojej prezentacji....(ktora sam zrobilem)...

Takze pamietaj...dobre wrażenie to podstawa ???? ... i troszke ściemki też się przyda ???? .

NP: (ja wcisnąłem kit, że chciałbym zorganizować akcję dla młodzieży by czytali książki ???? ) haha....

takżen ie boj nic bedzie dobrze ????

Pzdr !
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
a właśnie jak wygląda sprawa poprawki z ustnego polskiego?
gdzieś słyszałem, że w sierpniu nie organizują... jak to wygląda?
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Do tych co mieli ustny angielski... jakieś rady, by uzyskać 20/20 ? Nie wiem, np. podczas scenek, kreować ją w sposób humorzasty ???? ?
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
Do tych co mieli ustny angielski... jakieś rady, by uzyskać 20/20 ? Nie wiem, np. podczas scenek, kreować ją w sposób humorzasty ???? ?
Mówić to co masz powiedzieć, bez żadnych udziwnień. Nauczycielka do której chodziłem na korki opowiadała mi jak oceniają w komisji: patrzą na scenke i kolejna podpunkty:
-to powiedział?
-powiedział,
-to powiedział?
-powiedział
-ale co powiedział?
-nie pamiętam ale punkt


I ustalcie sobie schemat wg którego opisujecie obrazek żeby mówic: ona ma czarne włosy, siedzi na fotelu, za mi jest obraz, ma niebieską koszule.
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
Do tych co mieli ustny angielski... jakieś rady, by uzyskać 20/20 ? Nie wiem, np. podczas scenek, kreować ją w sposób humorzasty ???? ?
Użyj dezodorantu AXE, ubierz różowy krawat i panie z komisji juz sa Twoje:jezora: Ja tak zrobiłem 17/20:-D kobieta to kobieta:jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom