>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
lukibar 0

lukibar

Użytkownik
Teraz na piątkowy ustny polski trzeba pracy sie uczyć ???? &quot;Człowiek w miejskiej dżungli&quot;
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Matura ustna to niepotrzebny nikomu banał chyba , ze na jezykowe ktos cos idzie to może tak sie przydac. Mozna tak zakrecic komisja ze 20 na 20 bez jakis wielkich przygotowan.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ma ktoś arkusze z rozszerzonej?
Bo zobaczyłbym co wam w tym roku walneli. Czy była cięższa niż ubiegłoroczna, choć tego się nie spodziewam.
 
kroff 12

kroff

Użytkownik
rozszerzona na dobrym poziomie chyba, dla mnie trudniejsza niz w tamtym roku.
generalnie 7 zadan zrobionych ok z tego co sie nasluchalem po pisaniu, 2 prawie nie ruszylem tylko jakies glupoty popisalem zeby cos bylo, moze jakies punkty wpadna ;] a dwa rozwiazane, ale wyniki cos dziwne wiec pewnie pokielbasilem gdzies, ale punkty jakies beda na pewno.
nie najgorzej
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Panowie a co myślicie czy lepiej iść na kierunek który nam się podoba i który wybraliśmy na gorszą uczelnie jeśli się nie dostaniemy do szkoły której chcemy, czy na lepszą uczelnie ale na kierunek który nie do końca nam odpowiada. Bo matura poszła w miarę ale coś czuję że u mnie to będzie jednak za mało
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Panowie a co myślicie czy lepiej iść na kierunek który nam się podoba i który wybraliśmy na gorszą uczelnie jeśli się nie dostaniemy do szkoły której chcemy, czy na lepszą uczelnie ale na kierunek który nie do końca nam odpowiada. Bo matura poszła w miarę ale coś czuję że u mnie to będzie jednak za mało
już za rok matura :]

a na serio to poczekaj czy sie dostaniesz a potem główkuj :p
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
tylko ja mam taki zrypany nastroj po rozszerzonym poziomie?
nie tylko ty, opis kumpla
KUR...................................!!!!!!!!!!!
trudny był arkusz rozszerzony, odpowiedzi nie sprawdzam bo po co sobie nastrój pogarszać, ale myślę że zahaczę o 65-70% co było dla mnie przed egzaminem progiem przyzwoitości
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Matura rozszerzona według mnie to tak naprawdę loteria, ciężko jest się wszystkiego nauczyć doskonale.

Ja podstawe napisałem na 100% - tak mi się wydaje, chociaż znając życie egzaminator do czegoś się przyczepi i będzie 94%
Rozszerzoną na około 60-70%.

Ktoś wspomniał o maturze sprzed roku, w tamtej nie umiałem rozwiązać trzech zadań, z 2008 roku nie zrobiłem jednego, a co do tego właściwego i najważniejszego dla mnie (2010), to był według mnie najcięższy, nie nawidze zadań z geometrii analitycznej, a tutaj było ich aż 3, na 11, ruszyłem je ale dostanę za nie po 1-2 punkty (niestety), do tego dosyć cięzkie dwa końcowe zadania, za nic nie wiedziałem jak wykorzystać informacje 2alfa w ostatnim zadaniu. :|
Dwóch moich znajomych nie zrobiło tylko dwóch ostatnich zadań reszte załatwili.

Dla mnie najłatwiejsze:
-1
-2
-4
-5
-6
-9

-7 (do połowy)

- 3, 8, 11 (ruszone)

-10 (policzona omega ???? )

Jak kotś ma jakiś link do odpowiedzi z rozszerzonej to poprosze ????
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
co do podstawy powinno byc over 96%, na rozszerzenie poszedlem jak turysta, pierwszych 5 zadan nie ruszylem bo trzeba bylo miec wiedze a we wzorach nie bylo ???? dalsze 5 juz lepiej, mysle ze kolo 40% sie zakrece ???? ogolnie pisze jeszcze rozszerzony wos w piatek, potem roz gera i roz hista na koniec i jeszcze ustne ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bananek to Ty matemtyk kozak jesteś ;D

nasty powiem Ci szacuneczek tyle rozczerzonych naprwadę ;)

Ja bardzo boję się jutro anglika niestety... oby były trzy dychy!
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Bananek to Ty matemtyk kozak jesteś ;D
nasty powiem Ci szacuneczek tyle rozczerzonych naprwadę ;)
Ja bardzo boję się jutro anglika niestety... oby były trzy dychy!
anglik lajt, słuchanie najgorsze bo znając sprzęt będzie słabo, niewyraźnie słychać, jeszcze muszę zwroty do listów przypomnieć, oficjalny itp ;)
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Bananek to Ty matemtyk kozak jesteś ;D
nasty powiem Ci szacuneczek tyle rozczerzonych naprwadę ;)
Ja bardzo boję się jutro anglika niestety... oby były trzy dychy!
nie no z histy tez ide jak turysta bo jeszcze nic sie nie kulem, z gery i wosu bije sie o 90% ???? Spokojnie, dasz rade :wink:
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
I co ma ktoś rozwiązania z rozsz z matmy bo nie mogę jakos nigdzie zaleźć:/

Podstawowa dzisiaj łatwa była bedzie 90+%. Z rozsz niby zrobiłem wszystkie ale ostatnie i 7 to tak żeby było jakies głupoty napisałem. Z prawdopodobieństwa na rozsz wyszło mi 1/3 a wam??
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Jak tu czytam to blady ja się ciesze ze podstawa 70-80 procencików ;d
A 3 lata LO na rozszerzonej matmie ;p fakt że ledwo do przodu pchałem ale zawsze;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom