>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
jak jest w przypadku gdy nie zdam np matematyki i polskiego czy np polskiego ustnego i matematyki ? jak sie jednego nie zda to poprawka w sierpniu, a co w przypadku gdy sie nie zda dwóch ? zdaje sie te dwa za rok czy trzeba poprawiać wszystkie przedmioty ustne i pisemne, czy też można poprawić jeden w sierpniu a drugi za rok ?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
a wyniki pisemnych już miałeś ? ????
No nie, ale sprawdzałem na necie ;)
Nie ma opcji, żebym polskiego nie zdał.
Majca podstawa raczej na 100%, rozszerzona tak na 60-70%.
Angielski też napewno zdany. ????

a jak rozmowki i obrazek?trudne czy da sie przezyc :pP co miales?
Obrazek dramat, niby łatwy, ale...
Miałem starą, siwą kobietę, która jest w bluzie z kapturem, trzyma się za głowę, stojąc w drzwiach balkonowych, w domu panuje jeden wielki burdel, włamał się złodziej, na ziemi leży kosmetyczka, portfel i jakieś tam książki i kosztowności, obok przewrócone krzesło.

No i wydaje mi się łatwe ale jak jest siwa, krzywy obraz, przewrócone krzesło i kosmetyczka za ch*ja nie wiedziałel ale sobie poradziłem. No i jeszcze nie mogłem sobie przypomnieć, że włamywacz do domu to bruglar.

Pytanie dostałem do tego:
1. Jak myślę co kobieta najpierw zrobiła po wejściu do domu
2. Jak możemy zapobiegać przestępcom.

Rozmowy (tu było łatwo):
Uzyskiwanie informacji:
W restaruacji:
-jakie danie mi poleca
-czas oczekiwania na nie
-co na deser mi poleca

relacjonowanie:
Kumpel załatwił mi pracę za granicą:
- co on musiał zrobić żeby mi pomóc
- co musiałem zrobić przed wyjazdem
- czy miałem problemy w pierwszych dniach

negocjowanie:
jestem kierownikiem wycieczki:
- zaproponować zwiedzanie zabytków
- odmówić i powiedzieć dlaczego nie mogę spełnic prośby
- odmówić i zaproponować rozwiązanie ;)
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Na złodzieja chyba jeszcze thief by przeszło ale nie wiem ;P może ktoś potwierdzić ?? bo ja się tym zawsze posługiwałem ;p
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Na złodzieja chyba jeszcze thief by przeszło ale nie wiem ;P może ktoś potwierdzić ?? bo ja się tym zawsze posługiwałem ;p
Złodziej to tak po prostu, w angielskim masz na każde specjalne określenie:
kieszonkowiec - pickpocketer
włamywacz do domu - burglar
do sklepu - shoplifter
rabuś - robber
porywacz (ludzi) - kidnaper
porywacz (samochodów, samolotów) - hijacker
napastnik uliczny - mugger

to tylko niektóre
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Uuuu Uuuu no i pol ustny zdany na 50% ???? To je dobre ???? Chociaż były osoby co z 100% wychodziły ;) Ale byle zdane ;)
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Jeśli w planie prezentacji ustnej napisałem, że będę używał laptopa, a nie skorzystam z niego to ma to jakiś wpływ na wynik egzaminu? Wie ktoś może jak to jest ? ????
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Pisał ktoś dzisiaj może niemiecki ?? jak odczucia ?? ;p dla mnie miło,łatwo i przyjemnie ;) Temat listu związany ze sportem, więc bajka ;) reszta też może nie banalna, ale każdy kto choć zna podstawowe słownictwo bez najmniejszego problemu mógł zaliczyć tą maturę ;)
Deprymujące jest strasznie to, że już niektórzy pokończyli wszystkie matury albo są już na ostatniej prostej a ja dopiero pisemne zakończyłem ;/
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Patryk1708 mój kumpel miał w bibliografii wpisaną prezentację multimedialną ale nie wyrobił się z nią i po prostu ją nie przyniósł i babka mu nic nie powiedziała, zdał an 45% ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Deprymujące jest strasznie to, że już niektórzy pokończyli wszystkie matury albo są już na ostatniej prostej a ja dopiero pisemne zakończyłem ;/
Jeżeli Cię to pocieszy - ja mam jeszcze 2 pisemne, o ustnych nie wspominając :jezora:
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Patryk1708 mój kumpel miał w bibliografii wpisaną prezentację multimedialną ale nie wyrobił się z nią i po prostu ją nie przyniósł i babka mu nic nie powiedziała, zdał an 45% ????
ale zdał na 45%, bo nie miał tej prezentacji multimedialnej czy zdał na tyle, bo na tyle powiedział? ????
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Siemka chłopaki macie jakieś sciagi na Gere(rozszerzona) ?;)
mam w glowie ???? a na serio to jutro caly dzien geologie, historie ziemi itp zakuwam bo chce rekord szkoly strzelic ???? na probnej ponad pol roku temu na lajcie 60% mialem a teraz jednak troche sie pokulem ???? angol ustny porazka, nikt z mojej grupy (klasa lingwistyczna) nie dostal ponad 90% ja tylko 75% ale co tam, wazne ze zdane
 
S 0

slawczansky

Użytkownik
Ja mam jutro ustny polak ale mam ciezkie definicje i boje sie, ze mi nie wejda do glowy xD nie wiem co zrobie jak sie zatrzymam w polowie jakiejs definicji xD Do tego mam 2 ksiazki w bibliografii o perswazji jezykowej, ktorych nie widzialem na oczy ????
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
ale zdał na 45%, bo nie miał tej prezentacji multimedialnej czy zdał na tyle, bo na tyle powiedział? ????
Zdał bo coś na tyle powiedział ;) Parę razy się zaciął przy mówieniu i rozmowa też mu średnio poszła. Na początku się go spytała babka czy ma prezentację, odp że nie ma a ona że to nic nie szkodzi.
 
S 0

slawczansky

Użytkownik
Mam WAŻNE PYTANIE!
Moja prezentacja jest za długa, czy mogę z niej usunąć jeden duży punkt składający się z kilku podpunktów???
Proszę o szybką odpowiedź
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
mam w glowie ???? a na serio to jutro caly dzien geologie, historie ziemi itp zakuwam bo chce rekord szkoly strzelic ???? na probnej ponad pol roku temu na lajcie 60% mialem a teraz jednak troche sie pokulem ????
W sumie Geografia nie jest cholernie ciężka, ale jak się patrzy. Dużo trzeba myśleć i regułkami się tutaj nie wybronisz. Rozszerzenie to właśnie taki ciąg przyczynowo-skutkowy. Są zadania typu zależności, wady-zalety itp. W czwartek ppi pr piszą razem czy oddzielnie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom