>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Ustny polak 75% wszystko przez stres było by więcej więc moja rada zero stresu i iść na pełnej kur*** i każdy zda ???? mnie czeka jeszcze jutro angielski i wielki 5 miesięczny bal:p może jakieś kasynko się dorzuci;d
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Polski tez 20/20 jutro gegra rozszerzona i koniec matur, zobaczymy jak to bedzie - dobrze ze piszemy o tej godzinie co podstawa, czyli o 9 rano. ✅
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Macie moze gdzies w necie wszystkie informacje potrzebne na mature w sensie ze tak w jednym miejscu lub w kilku linkach? Chodzi oczywiscie o poziom podstawowy, bo dzisiaj sobie przypomnialem ze jutro matura ???? a jeszcze dzisiaj na Sandecje ????

pomozcie ;)
 
L 20

lehane

Użytkownik
Popieram. Ja co prawda już pisałem, mam 87% z rozszerzonej, ale w tym roku ponownie kandyduje na studia, więc nie chcę żeby progi się podniosły, wobec tego mam nadzieję, że będzie trudna, bo na razie dość łatwe są te matury...
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
obliczenia umiem, mape swiata i polski tez raczej, ogolnie spoleczno - ekonomiczna to powinien byc max, gorzej z geologia, historia ziemi - wlasnie zaczynam 10 godzinna sesje z tym czyms ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
10 godzinną sesję?
Ludzie, lepiej naprawdę pouczyć się kilku wybranych zagadnień. Geologia ważna jest i to należy umieć i to dość dobrze. Wszystkie ruchy górotwórcze, wietrzenia mrozowe itp też raczej powinniście mieć opanowane.
Ja rok temu też zdawałem gegre rozszerzoną i mało się uczyłem, bo skupiłem się raczej na matmie (jeśli można powiedzieć, ze w ogóle się na czymś skupiłem :p ). Zdałem na 47% i jak dla mnie ta matura była dość trudna, bo raczej nie rozwiązywałem zadań typu takiego jaki był na maturze, tylko bardziej ogólne. Ale zaliczone spokojnie, więc i Wy zaliczycie.
Lepiej się przejść, pospać dobrze, wypić piwo i rano wstać niż cały dzień spędzić przed ksiażką/kompem ucząc się.
 
sporting 0

sporting

Użytkownik
10 godzinną sesję?
Ludzie, lepiej naprawdę pouczyć się kilku wybranych zagadnień. Geologia ważna jest i to należy umieć i to dość dobrze. Wszystkie ruchy górotwórcze, wietrzenia mrozowe itp też raczej powinniście mieć opanowane.
Ja rok temu też zdawałem gegre rozszerzoną i mało się uczyłem, bo skupiłem się raczej na matmie (jeśli można powiedzieć, ze w ogóle się na czymś skupiłem :p ). Zdałem na 47% i jak dla mnie ta matura była dość trudna, bo raczej nie rozwiązywałem zadań typu takiego jaki był na maturze, tylko bardziej ogólne. Ale zaliczone spokojnie, więc i Wy zaliczycie.
Lepiej się przejść, pospać dobrze, wypić piwo i rano wstać niż cały dzień spędzić przed ksiażką/kompem ucząc się.
Czyli twierdzisz, że lepiej już iść na to piwo niż zasiąść przed książką ? ;) Tak też chyba zrobię, choć zaglądnąć do niej zaglądnę.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Nie mówię, żeby pić browary tylko :p Pouczyć się, przejść, pouczyć jak coś jeszcze. Potem późnym popołudniem wypić piwo, pójść spać dość wcześnie (ja przed swoją pierwszą maturą z polaka poszedłem spać o 2 w nocy, bo grałem w pokera ;p). I generalnie się wyluzować.
Na większą naukę raczej jest za późno :wink:
Powodzenia ????
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
lubie pracowac jak mam noz na gardle, z geologii nic nie umiem, rodzajow skal nie umiem, historia ziemi tez nic ;d zawsze realizuje tak 50% planow, jak zakladam 10h to wyjdzie 5 a to moze wystarczy ???? cel over 90% wiec musze sie wykuc ;) co do piwka - po maturkach dopiero ;)
 
sporting 0

sporting

Użytkownik
lubie pracowac jak mam noz na gardle, z geologii nic nie umiem, rodzajow skal nie umiem, historia ziemi tez nic ;d zawsze realizuje tak 50% planow, jak zakladam 10h to wyjdzie 5 a to moze wystarczy ???? cel over 90% wiec musze sie wykuc ;) co do piwka - po maturkach dopiero ;)
Co polecasz ze społecznej powtórzyć ? Korzystasz tylko z książek ?
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Co polecasz ze społecznej powtórzyć ? Korzystasz tylko z książek ?
ze spolecznej zawsze jest duzo zadan, vademecum operonu mi starcza, ale wiesz nie wszystko tam jest - trzeba miec pojecie o wielu zagadnieniach, ktorych nie spotkasz w vademecach np ze Fatima lezy w portugalii i jest to miejsce kultu chrzescijanstwa, spolecznej ciezko sie wykuc...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Jutro mam ustną z polaka. Liczyłem sobie czas. Trzeba wziąc pod uwagę, że nie będę nawijał jak katarynka i będzie to w miarę wolno i niewykluczone, że się zatnę i będzie trzeba się zastanowic, chociażby ze stresu. Także, sądzę , że około 13min +- 1min. będę mówił max.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Ja mam dzisiaj ustny polski i wychodzi mi coś koło 18 minut..
Licząc jeszcze to że się będę zacinał przed komisją to chyba troszkę za długo mi to wyjdzie. ????


Jak ma dokładnie wyglądać ta kartka z cytatami?
Normalnie piszę cytaty i się podpisuję na końcu czy jak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom