>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
Wiesz co myślę, że zdałem, bo na przykład u nas dało się ściagać i porozumiewałem się z najlepszym w kasie &quot;geografem&quot;.
o matko ???? nie wiem jak na to patrzeć, zdawałeś geografię pr i ściągałeś? to po kiego kija ją zdawałeś?
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Koniec matur ???? ✅✅. Raczej jestem zadowolony ????
Geografia rozszerzona nie podpasilo mi pytanie o parki narodowe a reszta raczej do zrobienie byla.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie można nie zdać przedmiotu dodatkowego. Waszym zdaniem R był trudniejszy niż w poprzednich latach ? Tzn. w jakim stopniu, bo po postach widzę, że raczej tak ????
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Nie można nie zdać przedmiotu dodatkowego. Waszym zdaniem R był trudniejszy niż w poprzednich latach ? Tzn. w jakim stopniu, bo po postach widzę, że raczej tak ????
Była znacznie trudniejsza robiłem w tym tygodniu r z maja 2007 2008 2009 i dziś pisałem z kazdym rokiem jest coraz trudniej jak dla mnie :]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
jak wyglada matura z polaka? najpierw prezetujemy prezentajce, pozniej komisja czy przewodniczacy komisji zadaje mi pytania??? jak mam prezentacje multimedialna to jak z tym mam dzialac.we wtorek mam mature a pojecie o tyn zadneeeeee!
 
S 0

slawczansky

Użytkownik
jak wyglada matura z polaka? najpierw prezetujemy prezentajce, pozniej komisja czy przewodniczacy komisji zadaje mi pytania??? jak mam prezentacje multimedialna to jak z tym mam dzialac.we wtorek mam mature a pojecie o tyn zadneeeeee!
Najpierw przedstawiamy komisji swoją prezentacje, która powinna trwać ok. 15min. Jeśli masz w prezentacji filmiki to nie mogą przekraczać 5 minut. Komisja ma obowiązek zapewnić laptopa, rzutnik. Jeśli masz filmiki, a one posiadają dziwny format to lepiej zabrać własnego lapa. W moim przypadku szkolny laptop nie miał kodekow do odtworzenia moich plików i użyłem własnego. Po prezentacji komisja zadaje ci pytania. Ich ilość jest różna zazwyczaj waha się od 2-4.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
jak wyglada matura z polaka? najpierw prezetujemy prezentajce, pozniej komisja czy przewodniczacy komisji zadaje mi pytania??? jak mam prezentacje multimedialna to jak z tym mam dzialac.we wtorek mam mature a pojecie o tyn zadneeeeee!
15 min. prezentacji + ewentualnie max 5 minut prezentacji multimedialnej + kilka minut na 3 pytania od komisji. Dobrze przygotuj się z lektur, które masz w bibliografii, bo pytają o bardzo nietypowe rzeczy. Ja na szczęście wybrałem sobie temat z języka i zadali mi dość proste pytania &quot;wzięte z życia&quot; ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ma ktoś stronę z kluczem do geografi PR ?
też chętnie zerknę ;) ale chyba nie warto sugerować się tymi przykładowymi odpowiedziami z różnych portali, lepiej poczekać na odpowiedź CKE ...

a tak w ogóle wiecie, kiedy CKE wypuszcza wyniki ? na dniach jakoś czy dopiero po oddaniu matur ?
 
midel 189

midel

Użytkownik
też chętnie zerknę ;) ale chyba nie warto sugerować się tymi przykładowymi odpowiedziami z różnych portali, lepiej poczekać na odpowiedź CKE ...

a tak w ogóle wiecie, kiedy CKE wypuszcza wyniki ? na dniach jakoś czy dopiero po oddaniu matur ?
30 czerwca
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
geografia bardzo trudna jak dla mnie, duzo zagadnien bylo bardzo ciekawych np te kanaly, ale szlo na logike zrobic, co do wyniku to na 90% zmieszcze sie miedzy 70 - 80% wiec szalu niestety nie ma ;/ za rok sie poprawi ???? jeszcze historia roz - cel 40-50% i wolnosc
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
geografia bardzo trudna jak dla mnie, duzo zagadnien bylo bardzo ciekawych np te kanaly, ale szlo na logike zrobic, co do wyniku to na 90% zmieszcze sie miedzy 70 - 80% wiec szalu niestety nie ma ;/ za rok sie poprawi ???? jeszcze historia roz - cel 40-50% i wolnosc
Ty już nie szalej z tą maturą tylko wracaj z typeczkami :p
A Polski dzis nawet poszło . 12/20. Bo pytania trudne były.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Angielski ustny 13/20 i jest fajnie. ????

Miałem ładną pannę w komisji i nie mogłem się skupić. :razz:
Podczas jednej z rozmówek miałem przekonać ją żebyśmy podróżowali rowerem po Europie, więc zacząłem coś tam mówić, że jeżdżenie rowerem jest zdrowe i że ogólnie będzie wesoło podaczas takiej przejażdżki, a ona do mnie że w takim razie nigdzie się ze mną nie wybierze i śmieje się do mnie.. ???? Wyszło na to że pojedziemy motorem na co już się zgodziła. :jezora: Ogólnie atmosfera bardzo luźna i wszystkim życzę tej komisji. ;)


Aha, zapomniałem dodać, że panna miała taki dekolt że jak raz utonąłem w nim wzrokiem to od razu zawias.. i tylko chrząknięcie drugiej mnie przywróciło do rzeczywistości. ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Angielski ustny 13/20 i jest fajnie. ????
Miałem ładną pannę w komisji i nie mogłem się skupić. :razz:
Podczas jednej z rozmówek miałem przekonać ją żebyśmy podróżowali rowerem po Europie, więc zacząłem coś tam mówić, że jeżdżenie rowerem jest zdrowe i że ogólnie będzie wesoło podaczas takiej przejażdżki, a ona do mnie że w takim razie nigdzie się ze mną nie wybierze i śmieje się do mnie.. ???? Wyszło na to że pojedziemy motorem na co już się zgodziła. :jezora: Ogólnie atmosfera bardzo luźna i wszystkim życzę tej komisji. ;)
Ja również zajebiście mile wspominam mój exam z anglika. Miałem w komisji jakiegoś snoba oraz moją dyrektorkę i to z Nią prowadziłem konwersację. Najbardziej miałem zwałe jak miałem jak jakieś pytanko co zrobiłbym z wolnymi pieniędzmi i zostałem nakierowany na to, żeby dać na biedne dzieci w Afryce i Ona się w tym momencie nie zgodziła i żebym zaproponował inne rozwiązanie .. już w tym momencie była śmiechawa, do tego już kończyłem i byłem lekko zdekoncentrowany to powiedziałem, że Weźmy te pieniądze i pojedzmy na zakupy ???? odjazd totalny haha ???? ???? ogólnie prymusem z anglika nie jestem a miałem 15/20 ;) nie warto się denerwować, mówię poważnie; co prawda odpowiadałem na postawione pytania itp. ale atmosfera była lajtowa ;)
@ nasty rzeczywiście w tym roku zaskoczyła, pr był trudny, zaskoczenie totalne ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom