>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
B 0

burbon2009

Użytkownik
ja mam takie pytanko jak w biografi w materialach pomocniczych nie napisalem kartka z cytatami to nie mogę mieć ze sobą ? czy wziąć ?
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Mam pytanie co do przebiegu egzaminu maturalnego ustnego z języka angielskiego. Tzn jak to wygląda? Czy witać się itp po polsku czy ang? Ile czasu dostajemy itd. Bo nasz genialny nauczyciel nie raczył nam tego przekazać :/
 
porky 104

porky

Użytkownik
Mam pytanie co do przebiegu egzaminu maturalnego ustnego z języka angielskiego. Tzn jak to wygląda? Czy witać się itp po polsku czy ang? Ile czasu dostajemy itd. Bo nasz genialny nauczyciel nie raczył nam tego przekazać :/
Ja wpadłem i przywitałem się po polsku.
Wylosowałem zestaw i miałem 5 min przy stoliku na przygotowanie się, potem już nie wiem ile to trwało ale coś koło 10 minut zadawali pytania. Ogólnie zleciało wszystko jak biczem strzelił. ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
kiedy są wyniki z matur ustnych?wiem że tego samego dnia,ale jak to się odbywa? po wyjściu komisja zaraz ogłasza twój wynik czy jak wszyscy skończą to na przykład jest jakaś kartka z wynikami?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
kiedy są wyniki z matur ustnych?wiem że tego samego dnia,ale jak to się odbywa? po wyjściu komisja zaraz ogłasza twój wynik czy jak wszyscy skończą to na przykład jest jakaś kartka z wynikami?
skończy dana grupa i po tych paru/parunastu osobach przewodniczący komisji zaprasza zdających do sali, informuje że wszyscy zdali ( ???? ) i zaczyna po kolei wymieniać kto ile punktów ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
aha,to trochę czekania będzie po swojej prezentacji,
mam pytanko-jak nazywa się narracja gdzie bohater głowny jest narratorem ? (moze byc takie pytanko na maturze)?
i jak się przygotować na pytania komisji?przeczytać streszczenia lektur? co mogę powiedzieć o literaturze przedmiotu(tej pomocniczej:?) jak jej nie znam&gt;? jakieś podpowiedzi
 
midel 189

midel

Użytkownik
aha,to trochę czekania będzie po swojej prezentacji,
mam pytanko-jak nazywa się narracja gdzie bohater głowny jest narratorem ? (moze byc takie pytanko na maturze)?
Pierwszoosobowa - 4 klasa podstawówki ...
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Ja wpadłem i przywitałem się po polsku.
Wylosowałem zestaw i miałem 5 min przy stoliku na przygotowanie się, potem już nie wiem ile to trwało ale coś koło 10 minut zadawali pytania. Ogólnie zleciało wszystko jak biczem strzelił. ????
Dzięki ???? 19/20 = 95% ????
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
orientuje sie ktos jakie moge miec pytania do tematu:
getto warszawskie w literaturze i w filmie?
lektury z jakich korzystalem to:zdarzyc przed Panem Bogiem,medaliony i rozmowy z katem
?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Dzięki ???? 19/20 = 95% ????
No to ładnie Ci poszło. ;)

orientuje sie ktos jakie moge miec pytania do tematu:
getto warszawskie w literaturze i w filmie?
lektury z jakich korzystalem to:zdarzyc przed Panem Bogiem,medaliony i rozmowy z katem
?
Miałem wszystkie te lektury..

Pytania mniej więcej takie:
- dokładne daty powstania w getcie warszawskim,
- jak książka &quot;Zdążyć przed Panem Bogiem&quot; wpływa na odbiór czytelnika odnośnie postawy Żydów,
- Marek Edelman - gdzie pracował i czym się zajmował po pracy (jak powidziałem że tam liczył tych ludzi to kazał mi powiedzieć jak się nazywał ten plac przez który przeprowadzali ludzi do wywózki),
- skąd taki tytuł - &quot;Medaliony&quot;,
- przedstawić losy Jorgena Stroopa.


Miałem jeszcze jakieś jedno pytanie ale już nie pamiętam..
Zaznaczam, że temat miałem troszkę inny i bez żadnych filmów.

Powodzenia. ;)


porky orientujesz się może jakie pytania u Ciebie mieli co nie mieli w swojej prezentacji żadnej lektury, do czego nawiązywały?
Jeżeli dobrze rozumiem, to mówisz o prezentacjach w których nie ma żadnej lektury, tak?
Jeżeli tak, to muszę przyznać że chyba nikt nie miał takiej prezentacji u mnie..
Dużo osób kupowało je z jednego źródła i raczej wszyscy mieli na podstawie lektur.
Oszem, kolega miał jedną kreskę film &quot;Pan Tadeusz&quot; ale miał też lektury.


porky wielkie dzieki na pewno opracuje sobie te pytania ????
Ok, spoko. ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
porky orientujesz się może jakie pytania u Ciebie mieli co nie mieli w swojej prezentacji żadnej lektury, do czego nawiązywały?
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Jeżeli dobrze rozumiem, to mówisz o prezentacjach w których nie ma żadnej lektury, tak?
Jeżeli tak, to muszę przyznać że chyba nikt nie miał takiej prezentacji u mnie..
Dużo osób kupowało je z jednego źródła i raczej wszyscy mieli na podstawie lektur.
Oszem, kolega miał jedną kreskę film &quot;Pan Tadeusz&quot; ale miał też lektury.
Tak dobrze. Temat mojej prezentacji to: Omów rolę Puław w kulturze twojego regionu dawniej dziś. Wykorzystaj przykłady z różnych dziedzin sztuki.
I nie mam pojęcia co mogą mi dać ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Tak dobrze. Temat mojej prezentacji to: Omów rolę Puław w kulturze twojego regionu dawniej dziś. Wykorzystaj przykłady z różnych dziedzin sztuki.

I nie mam pojęcia co mogą mi dać ????
lol, jaki specyficzny temat. ????
Nieźle sobie wybrałeś. :cool:

W końcu o swoim mieście :p.
No domyśliłem się ale jak ja bym mógł wybrać o swoim mieście to i tak tego bym nie wziął. :razz:
Wg mnie lepiej wziąć coś takiego gdzie idzie lać ściemę a odnośnie miasta to tak mi si wydaje że mogą być jakieś szczegółowe pytania.. Może się mylę. ????

Wiedz jednak, że ustne to jedna wielka ściema i każdy zdaje (no może prócz ziomka od mnie z klasy który miał temat niezgodny z bibliografią wcześniej oddaną. ????).
Ja nie przeczytałem żadnej laktury z tych co miałem w swojej prezentacji, odpowiedziałem na jedno pytanie i 12 pkt mnie zadowoliło. ????
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
załóżmy że nie zdałem dwóch przedmiotów... to poprawiam jeden w sierpniu jeden za rok? czy dwa za rok? czy trzeba całą mature pisać od nowa wszystko?
 
P 0

pipitta

Użytkownik
witam drodzy maturzysci ????
o co chodzi z ta strona gtam.info/ang/??? to sa matury jakie wiara miala w tym roku??? bo nie rozumiem
pisal ktos dzis rozszerzona chemie?? ale beznadziejna;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom