>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
K 0

kitty

Użytkownik
Czy wystarczy oddac tylko bibliografię?
Czy koniecznie trzeba też ten konspekt czy jakiś plan?
baaardzo prosze o odpowiedź
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
Czy wystarczy oddac tylko bibliografię?
Czy koniecznie trzeba też ten konspekt czy jakiś plan?
baaardzo prosze o odpowiedź
ja to konspekt oddałem nauczycielowi... ze sobą biorę plan ramowy (dla pomocy) i kartke z cytatami którą pokażę komisji...
 
grabazary 2

grabazary

Użytkownik
Czy wystarczy oddac tylko bibliografię?
Czy koniecznie trzeba też ten konspekt czy jakiś plan?
baaardzo prosze o odpowiedź
Można oddać tylko bibliografię.Konspekt nie jest konieczny.
Ja dziś 16/20 z Polskiego :grin::grin:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja dzisiaj Język Polski zdałem na 55% ???? Troszkę zaskoczyły mnie pytanka jakoś wybrnąłem, ogólnie jestej zadowolony ???? Jeszcze tylko ustny angielski i luzik ????
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
mam do was bardzo wielka prosbe moj temat to getto warszawskie w literaturze i w filmie,film wybralem pianiste ale jak wiemy prezentacja trwa 15min wiec musze wybrac jakis kawalek filmu co mi radzicie ktory moment pokazac ?
a sluchajcie jak nie napisalem w biografii kartka z cytatami to bedzie jakis problem jak wezme ze soba?moze lepiej zebym zaniosl dzien wczesniej facetowi zeby podmienil biografie ? czy jak pokaze komisji to nie bedzie problemu ?
moglby ktos podac przyklad jak ma wygladac zapis cytatu na kartce plz
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
mam kilka pytań,prosze o odpowiedzi
1.jakie wyniki maturalna mniej więcej powinni starczyć na trafienie na studia gdzieś w większym mieście w Polsce,chodzi o kierunki administracja,ekonomia,finanse i bankowość,wyniki maturalne są słabe-powiedzmy 60% matma i angol,35% wos rozszerzony,polak 60%
2.czy matury ustne albo świadectwo liczą się przy przyjęciu?
3.czy jak idziesz na studia do małego miasta i potem jedziesz robić magistra to czy łatwo się można dostać gdzieś do większego miasta na te 2 lata do magistra
4. czy jak ktoś nie zda matury z 1 przedmiotu i będzie miał poprawkę,to może w tym samym roku iśc na studia(będzie rekrutacja jeszcze?)
5.miał ktoś sytuacją,że podpisał temat wypracowania 1 a pisał o temacie numer 2( podpisał,że pisze o świętoszku a pisał ten drugi temat) chodzi mi o inne lata,czy komisja to uzna?czy uzna że praca nie na temat?
6.czy łatwo znalezdz pracę po studia magistrze albo już po licencjacie ?
7.jeszcze pytania o tegoroczne matury-z wos roz uznają jak ktoś napisał Unicef tak a nie UNICEF jak w karcie odpowiedzi i jak napisał Ruanda a nie Rwanda?
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
5.miał ktoś sytuacją,że podpisał temat wypracowania 1 a pisał o temacie numer 2( podpisał,że pisze o świętoszku a pisał ten drugi temat) chodzi mi o inne lata,czy komisja to uzna?czy uzna że praca nie na temat?
Coś mi się jednak wydaje, że ktoś kilka stron wcześniej pisał, że to zależy od osoby, która będzie sprawdzała Twój egzamin. W zależności od sposobu sprawdzania może być tak, że zbagatelizuje problem :p.

7.jeszcze pytania o tegoroczne matury-z wos roz uznają jak ktoś napisał Unicef tak a nie UNICEF jak w karcie odpowiedzi i jak napisał Ruanda a nie Rwanda?
Uznają na lajcie ???? .
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
polski ustny 20/20 temat:getto warszawskie w literaturze i w filmie liczylem na 6pts zeby tylko zdac ???? DDDDDDDDDD
w biblio nie mialem podane kartka z cytatami a i tak mialem nic nie powiedzieli ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom