>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie jak sadzicie moja dziweczyna policzyla sobie punkty z polskiego iwyszlo jej ze w pierwszej czesci miala tylko 10 punktow
wypracowanie napisla na 2 strony mowi ze lala wode
jak sadzicie uda sie jej zdobyc te 11 punktow za wypracowanie?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
z wypracowania musi miec 15 bo to 30 % tak nam nasza polonistka mowila . 2 trony to kiepsko optymalnie sa 3 .
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ale pierdzielicie...matura to całośc a nie pojedyncze zadania....i z całości musi być 30% do zdania...tak było jest i będzie
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
panowie jak sadzicie moja dziweczyna policzyla sobie punkty z polskiego iwyszlo jej ze w pierwszej czesci miala tylko 10 punktow
wypracowanie napisla na 2 strony mowi ze lala wode
jak sadzicie uda sie jej zdobyc te 11 punktow za wypracowanie?
Powiem Ci tak ja sobie tez tak naliczyłem. Na 3 strony napisalem wypracowanie i nie wiem czy zdam ????
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Ogólnie mówiąc czytanie ze zrozumieniem nie było trudne. Chociaż nie wiadomo jak to nauczyciele ocenią i jaki będzie klucz. jeśli chodzi o wypracowanie to powiem szczerze że trochę mnie to zaskoczyło. Osobiście pisałem temat drugi. Jednak w sumie nie jestem z siebie zadowolony.
edit: hehe ja pisałem nawet w brudnopisie.
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
u mnie klietnka napisała na ponad 3,5 strony na próbnych to dostała 4 pkt xD
Licze, że jednak dostane troche wiecej...:p ale pewny tego, że zdam nie jestem :p boje się, że nie trafiłem się w klucz ;)
 
mlody_typ 0

mlody_typ

Użytkownik
a macie może klucz do wypracowania bo to przykładowe wypracowanie jakieś dziwne jak dla mnie ???? ????
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
u mnie klietnka napisała na ponad 3,5 strony na próbnych to dostała 4 pkt xD
Bo moze jej się nie zgadzalo z modelem odpowiedzi do tego zadania,

a z drugiej strony nie ma co się sugerować odpowiedziami tymi co się pojawily w necie,
babka od polskiego mówiła, ze teraz moze pasować kilka odpowiedzi, i to zalezy od egzaminatora co sprawdza, jaką odpowiedz uwzlędni,.
 
feever 5

feever

Użytkownik
sprawdzilem sobie klucz odpowiedzi czytania ze zrozumieniem i mam full ???? 20/20 ???? wypracowania nie sprawdzalem bo egzaminatorzy roznie to interpretuja.. ogolnie matura spoko tylko ten temat na wypracowaniu mogli dac latwiejszy z deka..
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Gorilaz przykro mi ale obie czesci musza byc zaiczone potwierdzalyt mi to dwie polonistki nawwet na maturze masz napisnae I czesc i II czesc
Edit a co do iloci ktos moze napisac 6 stron a ktos 3 i miec lepszą ocene :] tu bardziej jakosc sie liczy.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Sążniście panie i panowie było! Sążniście! &lt;lol&gt;
O ile dobór repertuaru lektur mnie nie zdziwił o tyle element na którym trzeba było się skupić już tak. Pisałem drugi temat i przyznam się szczerze, że napisałem kiepsko.
Pierwsza część spoko, choć dwa głupie błędy. Mówi się trudno.
Jutro walczymy z języków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom