>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
conjure 0

conjure

Użytkownik
Mam mam wszystko ;) tez podlegam pod krakow ;) Wczoraj w sumie tez tak pisalo i trwalo to od czwartku do wczoraj do 21 ;) ale mam nadzieje, ze faktycznie pojawia sie wyniki po tej aktualizacji ze strony oke ;) Bo troche glupio isc do szkoly po swiadectwo nawet nie wiedzac czy sie zdalo ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
u mnie tez tak bylo, tyle ludzi sie chcialo zalogowac ze najpierw sie dowiedzialem w szkole, adopiero pod wieczor mozna sie bylo zalogowac
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Też mam nadzieje, tak jak koledzy wyżej, że dzisiejsza przerwa jest spowodowana aktualizacjami... ;) Jak się dziś po północy dowiem czy wszystko poszło okej (albo nie ;) ), to przynajmniej będę mógł już spać spokojnie... ;) Nie wiem jak wy, ale ja, mimo że oceny miałem dobre i humor po maturze też całkiem niezły (może oprócz jednego przedmiotu... ;p ), to i tak sram po gaciach... Oby było dobrze! Trzymajmy za siebie kciuki ????
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Nie wiem czy mozna odzyskac :p Ja tez sram po gaciach ???? ocen rewelacyjnych nie mialem ???? ale jedyne czym sie stresuje to polskim :p i ten glupi klucz :p Teraz pozostaje wierzyc ????
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
hyh:p Mogli by łaskawie juz wrzucic te wyniki dzisiaj...bo jak nie bedzie ich jutro to po co ta strona skoro odbiore swiadectwo w szkole wczesniej niz zobacze wyniki w necie...:p bez sens...prozniaki :p
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
hyh:p Mogli by łaskawie juz wrzucic te wyniki dzisiaj...bo jak nie bedzie ich jutro to po co ta strona skoro odbiore swiadectwo w szkole wczesniej niz zobacze wyniki w necie...:p bez sens...prozniaki :p
tam sa takie rozne dane i mozesz porownac jak wypadles na tle innych uczniow, w szkole , wojewodztwie &quot; ???? ale po co to komu jak jest pozniej niz swiadectwa w szkole :zoltakartka:
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
Witam,
Jak mozna odzyskac hasło?
Zgubiłem gdzieś tą karteczke co dawali nam w szkole z tym hasłem ????
jedynie e dyrektor on moze wydac ci nowe hehe ale szybciej sie dowiesz w szkole ;p
Jednocześnie informujemy, że w dniu 29 czerwca (niedziela) mogą nastąpić przerwy techniczne w funkcjonowaniu systemu w godz. 9:30 - 20:00.
chyba szybciej sie jednak w szkole dowiem ...kurcze..
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
mimo wszystko w tej sytuacji ja bym wolal sie nie wyrozniac tylko byc jak wiekszosc ???? Swoja droga ciekawe skad takie informacje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom