>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2012

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Matma - 54%
Angielski - 83%

zobaczymy, co z polskim ;)
ale żeś przyszalał, tak jak wcześniej pisałem u mnie się nie śpieszą, może nie będzie się czym chwalić. Powiedz mi jeszcze czy u Ciebie w szkole zostało wszystko zrealizowane z matematyki, myślę tu o rachunku prawdopodobieństwa i geometrii. U mnie w szkole ,,pani profesor&#39;&#39; mówiła, że 13 punktów z maty na dzień dobry odleciało, ale i tak pod uwagę będzie branych 50 pkt-ów, a nie np. 37 ;) Ja chciałbym ze wszystkiego minimum po 30% gdyż byłaby to taka ,,przewaga&#39;&#39; nad nauczycielem, że jednak posiadam jakąś wiedzę ????
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
ale żeś przyszalał, tak jak wcześniej pisałem u mnie się nie śpieszą, może nie będzie się czym chwalić. Powiedz mi jeszcze czy u Ciebie w szkole zostało wszystko zrealizowane z matematyki, myślę tu o rachunku prawdopodobieństwa i geometrii. U mnie w szkole ,,pani profesor&#39;&#39; mówiła, że 13 punktów z maty na dzień dobry odleciało, ale i tak pod uwagę będzie branych 50 pkt-ów, a nie np. 37 ;) Ja chciałbym ze wszystkiego minimum po 30% gdyż byłaby to taka ,,przewaga&#39;&#39; nad nauczycielem, że jednak posiadam jakąś wiedzę ????
Nie, właśnie prawdopodobieństwa nie mieliśmy a graniastosłupy/ostrosłupy dopiero zaczęliśmy, ale ponoć był taki pomysł, żeby nie liczyć dwóch ostatnich zadań. Nie ma co narzekać, oby w maju było podobnie ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ja jestem ciekawy u siebie wyników z WoSu, który nie był jak na razie trudny na próbnej, ciekawe jaki poziom będzie na właściwej. Co myślicie o nowej formule angielskiego ustnego? Macie duży zasób słownictwa?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja jestem ciekawy u siebie wyników z WoSu, który nie był jak na razie trudny na próbnej, ciekawe jaki poziom będzie na właściwej. Co myślicie o nowej formule angielskiego ustnego? Macie duży zasób słownictwa?
nie mam problemu z występami przed większą grupą ludzi, mówić lubię, jakoś tego się nie obawiam. Byle zaliczyć ;)
Ja z Geo rozszerzonej 89%, lepiej niż myślałem.
ładnie, nam jeszcze nie oddali
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Co to za nowe zasady ustnej ?
Macie duży zasób słownictwa?
Ja z biegiem czasu uważam, że takiego słownictwa &#39;&#39;na serio&#39;&#39; to na studiach się uczę i rzeczywiście zasób się znacznie poszerzył, swobodniej się idzie wypowiedzieć co daje spory komfort podczas konwersacji.Jak przypomnę sobie swoją ustną z francuskiego to aż się dziwie, że tylko takimi w sumie podstawowymi słowami operowałem.
 
homel 918

homel

Użytkownik
matematyka nie zdana . 28% ???? bedzie ciekawie na maturze glownej ???? moze dlatego tak slabo u bukow idzie haha
1 mecz do zaliczenia kupon i na maturze rowniez 1
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
matematyka nie zdana . 28% ???? bedzie ciekawie na maturze glownej ???? moze dlatego tak slabo u bukow idzie haha
1 mecz do zaliczenia kupon i na maturze rowniez 1
Napisałeś szczerze, ale też miałeś trochę pecha, 28% to jest pewnie 14 pkt-ów czyli idzie na to, że zabrakło Ci jednego bardziej celnego strzału w pytaniach zamkniętych. Jak Twoi nauczyciele do tego podchodzą, straszą trochę brakiem możliwości przystąpienia do matury właściwej, głównej?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Napisałeś szczerze, ale też miałeś trochę pecha, 28% to jest pewnie 14 pkt-ów czyli idzie na to, że zabrakło Ci jednego bardziej celnego strzału w pytaniach zamkniętych. Jak Twoi nauczyciele do tego podchodzą, straszą trochę brakiem możliwości przystąpienia do matury właściwej, głównej?
u nas wyniki mają być dopiero jutro ???? nie miał kto sprawdzać itp
co do wyniku z matematyki , to gościówa powiedziała , że akceptuje wyniki over 50% bo była to tak banalna matura , że szok. under 50% to tak jak nei zdana , a połowa klasy drży o te 30% ....
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Szczerze, liczyłem na więcej ;)
Z matmy o dużo się nie pomyliłem, bo myślałem o 44-48%, było 42. Za to z polskiego trochę klapa, liczyłem na over 50%, a tu 37 %.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeszcze czas, na 80 wyciągniesz.
Jak z angola i z gery będę miał po 70 procent to na lajcie powinienem dostać się tam gdzie chcę ;) Z gery jestem zadowolony bo miałem ją tylko w 1 i 2 klasie w dodatku na poziomie podstawowym. Na fakultety nie chodzę, tyle co sam uczę się w domu.
 
Do góry Bottom