>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura

Status
Zamknięty.
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Widzę, że większości nie spodobał się temat wypracowania (Granica) ???? . U mnie w sumie całkiem nieźle poszło. Myślę, że i czytanie również na plus.
Nie ma co się przejmować, teraz pozostaje nam tylko zachować świeży umysł i na jutro logiczne myślenie ;)
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Polecam na maturkę jutro przemycić kalkulator &quot;bardziej rozbudowany&quot; ???? tzn. z pierwiastkami, logarytmami, ułamkami itp. Nauczyciele u mnie siedzą na dupie i nie zwracają, aż takiej uwagi.
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Polecam na maturkę jutro przemycić kalkulator &quot;bardziej rozbudowany&quot; ???? tzn. z pierwiastkami, logarytmami, ułamkami itp. Nauczyciele u mnie siedzą na dupie i nie zwracają, aż takiej uwagi.
Dokładnie. U mnie to samo. Na lajcie można wnosić i korzystać nawet z telefonu ???? ale to już dla tych bardziej cwanych.
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Polecam na maturkę jutro przemycić kalkulator &quot;bardziej rozbudowany&quot; ???? tzn. z pierwiastkami, logarytmami, ułamkami itp. Nauczyciele u mnie siedzą na dupie i nie zwracają, aż takiej uwagi.
u mnie wszyscy dostajemy szkolne kalkuratory także lipa
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Ja rozumiem , że tu wszyscy rozszerzenie zdają ?? :mrgreen:
z tym to przeyebka jest mega, przynajmniej mogliby odwrotnie zrobic najpierw rozszerzenia a potem podstawy, ale Ci co to układaja to tego nie muszą pisac wiec im to wisi i dają w tym samym dniu :?
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
z tym to przeyebka jest mega, przynajmniej mogliby odwrotnie zrobic najpierw rozszerzenia a potem podstawy, ale Ci co to układaja to tego nie muszą pisac wiec im to wisi i dają w tym samym dniu :?
Dokładnie. Jeszcze 2 godziny przerwy. Wątpię, że będę siedział do końca na podstawie, więc poczekam troszkę dłużej. Ci co są z miasta, to pojadą do domku, reszta niech sobie posiedzi w szkole. :-|
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dokładnie. Jeszcze 2 godziny przerwy. Wątpię, że będę siedział do końca na podstawie, więc poczekam troszkę dłużej. Ci co są z miasta, to pojadą do domku, reszta niech sobie posiedzi w szkole. :-|
Dokładnie u mnie to samo ponad 3h czekania ale co tam oni mają wyjebane.
A co do tych kalkulatorów to u nas wicedyrektorka mówiła że mamy brać kalkulator rozbudowany i zwykły i po wejściu na salę podmienić ;)
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP

Ma ktoś może ?? :razz:
Tak BTW to wolałbym jutro widziec zadanie z analizy matematycznej , aniżeli jakiś dowód z planimetrii na roz.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
co wy wszyscy z tym kalkulatorem? na podstawie przeciez nie jest wam potrzebny taki zaawansowany kalkulator no bo chyba mi nie powiecie ze nie umiecie mnozyc, dzielic, dodawac, odejmowac w pamieci, ewentualnie w slupkach. No a na rozszerzeniu i tak to wiele nie da bo nie wystarczy sam wynik tylko trzeba zawsze to rozpisac zeby wiedzieli jak to wyliczyles wiec tak czy owak musisz to zrobic w głowie. Ja nigdy w zyciu nie korzystalem z tych zaawansowanych kalkulatorów i nie mam nawet pojecia jak ich obsługiwac
 
K 0

krakk

Użytkownik
Mnie ciekawi jak będzie jakies zadanie geometryczne i trzeba będzie sporo rzeczy tam nakreslic... na lekcjach masa kolorów i jakos widac a jutro tylko czarny długopis.
A jak jest z tablicami, dostajemy te które są w szkole od dawna czy jakoś teraz specjalnie przysłali na mature?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nie wiem jak teraz, ale gdy ja zdawałem trzeba było się nieźle starać żeby nie zdać
Jak moje ziomki zdały polski, to znaczy, że wystarczy napisać byle co i masz zdane ????

Kalkulatory Wam potrzebne rozbudowane? Z tego co pamiętam to ja w ogóle kalkulatora nie miałem ???? (rozsz. 80%)

(Swoją drogą nie wiedziałem, że aż taka rzesza maturzystów na forumku ????)

Chciałbym być na Waszym miejscu... szybko napisać te bzdety i prawie 5 miesięcy wakacji... żyć nie umierać ;)
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
Z jednej strony za sms ściągnąłem arkusz (niby przeciek hehe) na mature z matmy. Traktowac z przymróżeniem oka. Udostępniam ten plik:
http://hotfile.com/dl/116771368/2d58361/mat_2011_k5.rar.html
Jakby była taka matura to by oblało ponad 50% ???? , szkoda czasu na te &quot;przecieki&quot; lepiej sobie przerobić zadania z informatora maturalnego, nie które z zadań będą wręcz identyczne, tylko ze zmienionymi danymi ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
szkoda czasu ale jednak zajrzałeś ???? matma to jutro na luzie pójdzie, z podstawy liczę na 100%, z rozszerzenia na 70-80%
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
No spoko , wysłałęm tam esa za 3.66 czy jakoś tak, to chciałem się podzielić =] może ktoś na ostatni dzwonek chciałby sobie coś przypomnieć ;) Wczoraj typowali Edypa na Polskim z tej strony dlatego napisałem by traktować to z przymrużeniem oka ;) A co do tego, że to ściągnąłem to tylko po to by na własnej stronie udostępnić, w kilku miejscach dozwolonych poustawiałem linki do mojej strony no i ok 70 zł wyjdę na tym na plus.

Co do jutrzejszej matury liczę na tablice matematycznę ???? I na to że coś tam jeszcze z liceum pamiętam. Oby jak najwięcej ciągów / logarytmów / procentów / statystyki
 
julek 421

julek

Użytkownik
widze ze jestem pierwszy ;p
nie ogarnalem tylko zad 5 tam gdzie x wyszedl 7 ^^
wiec powzyej 90 spokojnie;p
obiadek i na 2 czesc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom