>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

..maxikombi

Y 1

yeuop

Użytkownik
Czy ktos z was probowal grac taka metoda?
W maxikombi wybrac np 8 spotkan, w kazdym obstawic jakiegos &quot;pewniaka&quot; dotyczacego danego spotkania (typu over 0,5, under 5,5 czy tez brak samoboja itd.).
Gra tylko np na 6 z 8, 7 z 8 i 8 z 8.
W ten sposob przy poprawnym wytypowaniu wszystkich 8 pozycji jest kilka procent do przodu. Gorzej, jak jakis pewniak jeden czy drugi nie wyjdzie ????
Raczej nic odkrywczego nie wnioslem, ale moze ktos madrzejszy sie wypowie na ten temat.
Pozdrawiam
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Granie systemami odpuść na samym początku.
Przy tak niskich kursach (np. atletico-levante, over 0,5, 1,04) ograniczy to tylko ewentualny zysk a w przypadku wtopy choćby jednego typu prawie nic nie odzyskasz. Nie chcę &quot;podcinać skrzydeł&quot;, ale wg. mnie nie warto się w takie coś bawić. Zysk bardzo niski a przegraną odrabiasz w długim okresie.
Poszukaj programu &quot;przyspieszacz&quot; - spotkałem się z tym kiedyś, dokładnie liczy zyski z takich systemów
Jakieś dwa lata temu próbowałem bawić się w grę na brak rzutu karnego w meczu. Spróbuj może w tą stronę.
 
Y 1

yeuop

Użytkownik
Na brak rzutu karnego?
A probowal ktos obliczac, czy to sie oplaca przy 3, 4, 5 lub 6 spotkaniach, gdy 1 z nich nie wejdzie?
Bo procentowo to bardzo ladnie wychodzi, tylko trzeba by bylo stawkowanie wymyslic, by grac zawsze np za 50-60% aktualnego budzetu na wypadek wtopy.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Na brak rzutu karnego?
Bo procentowo to bardzo ladnie wychodzi, tylko trzeba by bylo stawkowanie wymyslic, by grac zawsze np za 50-60% aktualnego budzetu na wypadek wtopy.
Uhuuuu wróć Pan do działu dla początkujących
 
Y 1

yeuop

Użytkownik
Odnioslem sie do czegos, co sam napisales, a teraz mam isc do dzialu dla poczatkujacych? A to chyba nie rozumiem ????
A tak na powaznie - slabo sie znam na sporcie, kwestii zwiazanych z bukmacherka dopiero sie ucze. Tak wiec jesli mozesz odpowiedziec na pytania - odpowiedz. Jesli nie - to niewiele wnosisz.
Wiec jesli mozesz, to opisz, jak grales z tym brakiem rzutu karnego.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Twoje procenty przy stawkowaniu mnie rozwaliły. Odwiedź ten dział dla początkujących, poczytaj troszkę, przemyśl i sam licz to, czego potrzebujesz.
Brak karnego w meczu, kursy na bah w większości spotkań były na poziomie 1,2. W popularniejszych ligach zdarzało się 1,15.
Kupony z 3-4 spotkań. Ako przy 3 ~1,7X, przy 4 ~2,X
 
Y 1

yeuop

Użytkownik
Skromnie zapytam - a to malo jest? :)
Nie wiem, czy poprawnie licze. W razie czego prosze o poprawe.
Niech sobie beda trzy spotkania, gdzie kursy na brak rzutu karnego wynosza:
1,20
1,25
1,20
Stawiam 20zl, gram 2z3 oraz 3z3. Czyli 4 kombinacje. Gram w punkcie naziemnym, wiec dodatkowo podatek do zaplacenia.
2z3 - (1,2*1,25*5*0,88)+(1,25*1,2*0,88)+(1,2*1,2*5*0,88) = 6,6 + 6,6 + 6,3 = 19,5
3z3 - (1,2*1,25*1,2*5*0,88)= 7,9

Wygrana laczna 19,5 + 7,9 = 27,4
A to jest moim skromnym zdaniem jakies 30% do przodu.
Natomiast jesli w jednym spotkaniu BEDZIE rzut karny, to wygrana bedzie wynosic od 6,3 do 6,6pln.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Panowie wg. artów na stronie proponują stawki &lt;5%

Pobierz sobie ten programik, nie będziesz liczył na kartce.
Grając 2z3 masz 3 kombinacje, zresztą jak sama nazwa wskazuje ;P
12
13
23
Stawkę dzielisz na 3, czyli z tych 20zł na kupon masz 6,66 na każdy blok.
 
Do góry Bottom