>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
nie mogę znaleźć tutaj zakładki z zakładami które obstawiłem. gdzie to znajdę ?
&quot;Stan konta&quot; i tam masz historie zakładów oraz historie transakcji.


Samego buka raczej nie polecam.

Wypłata zlecona na MB prawie 2 tyg. temu, wysłałem 2 czy 3 maile do Andrzeja, ale na ten moment mnie olał.

Pozostaje tylko czekać.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Mówie o wypłacie. Wczoraj były kolejne obietnice a pieniędzy brak

Witam ponownie,

pytałem się w dziale finansowym i dziś mają przelewy zostać wysyłane.

Mam nadzieję że również Pański.

Pozdrawiam serdecznie
Andrzej Białecki - Mayplay.com
Ten buk ma na 100% problemy z płynnością finansową
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ciekawa sprawa - zakładałem konto 2 tygodnie temu, a mam user id 621 ????
Oni mają bardzo mało użytkowników... pewnie na ten moment nie generują żadnego konkretnego zysku, to i wypłacać nie ma z czego ;)
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Ciekawa sprawa, założyłem tam konto w październiku, szybko przegrałem i teraz próbując się zalogować na swoje konto, wyskakuje komunikat, że dany użytkownik nie istnieje. Może to nie jest odosobniony przypadek i dlatego takie niskie numerki ????
 
D 65

dany877

Użytkownik
Ciekawa sprawa - zakładałem konto 2 tygodnie temu, a mam user id 621 ????

Oni mają bardzo mało użytkowników... pewnie na ten moment nie generują żadnego konkretnego zysku, to i wypłacać nie ma z czego ;)
gdzie to mozna sprawdzic?
 
D 0

dareklibero

Użytkownik
Witam! Mam pytanie! Zarejestrowałem się na mayplay, oczywiscie bonus od razu. I teraz walczę z tym nieszczęsnym obrotem... wchodzę w zakładkę bonusy to pokazuje mi 107% obrotu, a pieniedzy dalej nie mogę wypłacić. Zdarza się, że mimo tego, że mam kilkaset złotych na koncie to gdy chce postawić zdarzenie z kursem powyżej 1,8 na livie to nie idzie i wyskakuje komunikat, że brak środków na koncie? ŻENADA ten buk!! Polecam tylko i wyłącznie bet365!!
 
M 0

mateo_1991

Użytkownik
Mayplay porażka . Przelew wysłany 2 tygodnie temu do dnia dzisiejszego nie ma go! Suport twierdzi że pieniedzy nie dostali a wysyłałem im POTWIERDZENIE w języku polskim i angielskim i nic cisza nie ma i tyle
 
D 0

dareklibero

Użytkownik
Czy byłbym ktoś tak uprzejmy i mi napiszę ile procent muszę mieć aby dokonać wypłaty? Już mam 120% i nadal cisza?! Mam nadzieję, że uda mi się wypłacić i koniec z tym bukiem. Zdecydowanie odradzam!
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Ja dostałem wypłatę od nich niedawno na skrilla. Co prawda trwało to prawie tydzień i powoli traciłem złudzenia, ale w końcu kasa przyszła. Pewnie bukmacher ma problemy z płynnością finansową, ale póki co jednak wypłacalny.
 
W 0

werder16

Użytkownik
Skoro jest tyle negatywnych opinii na temat tego buka, to po co wciąż zakładacie na nim konta? wiadomo że bonusy kuszą, ale jest wiele lepszych buków z bonusami i przynajmniej są wypłacalni. Polecam np Comeon.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja obecnie na pewno nie założyłbym tam konta, to na ten moment jeden z bardziej niepewnych buków i naprawdę nie warto się łasić na te 200zł.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Po co konto tam zakładało 90% ludzi to nie wiem.
Ale jeśli chodzi o mnie to mam zlimitowany do kilku złotych Jetbull czy Betredsking a oferta buków ze stajni oddsmatrix jest bardzo ciekawa.
Niedawno Marcin pisał że mieli problemy techniczne a z wypłacalnością jest wszystko ok...
Zobaczymy ;) Dziś Andrzej mi w końcu odpisał.
Witam serdecznie,
przepraszam za opóźnienie w wypłacie, mieliśmy chwilowe problemy
techniczne, od przedwczoraj wypłaty są realizowane według daty zadania
do systemu.
Dopiszę Pańską do priorytetowych wypłat i mam nadzieję że dziś
zostanie
zaksięgowana.
Przepraszam jednocześnie za niedogodności związane z opóźnieniem
 
W 0

werder16

Użytkownik
No tak ludzie grający na mniej popularnych bukach muszą liczyć się z problemami technicznym, jeśli buk dopiero wszedł na rynek, gorzej jeśli kłopoty są związane z wypłatą, wtedy trzeba od razu buka zmienić ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Po co konto tam zakładało 90% ludzi to nie wiem.
Ale jeśli chodzi o mnie to mam zlimitowany do kilku złotych Jetbull czy Betredsking a oferta buków ze stajni oddsmatrix jest bardzo ciekawa.
Niedawno Marcin pisał że mieli problemy techniczne a z wypłacalnością jest wszystko ok...
Zobaczymy ;) Dziś Andrzej mi w końcu odpisał.
Chyba każdy to dostał, bo ja też ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom