>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MB problem - poczta onet

lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam, otóż wysłałem koledze pieniądze na świeżo założone konto MB. Lecz nie może nic z nimi zrobić, bo nie otrzymał maila z kodem weryfikacyjnym na pocztę. Pocztę ma na onecie, tak jak ja, a zauważyłem, że odkąd onet wprowadził kilka tygodni temu nowe zmiany do mnie też nie dochodzi ŻADEN mail od MB(!!!). Bez weryfikacji na koncie może zrobić tyle co nic(brak wpłat, wypłat, przelewów, zmiany mail na inny). Napisałem już do onetu, ale nie wiem co to da. Do MB nawet nie moze napisać, bo z nimi kontakt jest tylko przez stronę, z której nie może skorzystać, bo nie ma zweryfikowanego maila. Może ktoś z Was miał podobnie lub jest w stanie coś doradzić/pomóc? Inaczej kasa przepadnie. Znając opieszałość onetu nie liczę na dużo z ich strony.

Ciekawostka: po 1 mailu do onetu kumplowi doszedł jeden mail od MB z jakąś promocją, czy czymś, jednak mail weryfikacyjny wysyłany już wiele razy nie dochodzi.

Z góry dzięki za pomoc.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Tylko powiedz mi na jaki mail? Bo nie mogę znaleźć. Ja zawsze pisałem do niech przez stronę, ale teraz jest to niemożliwe.
 
Do góry Bottom