>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

mBank a bukmacherka

przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Witam, posiada ktoś konto w mBanku? I miał problemy z kontem przez bukmacherkę? Znajomy mi mówił, że to jeden z tych banków, który może się doczepić o wpływy na koncie. Ogólnie mam więcej pytań co do banku, ktoś posiada u nich konto?
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Żadnych problemów nie ma. Kilka razy wypłacałem bezpośrednio na konto, ale w większości przez MB / Skrill. Jak chcesz więcej pytań do PW
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
benek88 2

benek88

Użytkownik
to w głównej mierze zależy chyba od tego jakie to będą kwoty, jak nie będziesz wypłacał systematycznie po kilka tysięcy to bank nie powinien się przyczepić
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja w 90% wypłacam od bukmachera/-ów na konto w mBanku i żadnych problemów nie mam (10% to skrill). Kiedyś tylko pamiętam było coś grubszego, wpłaciłem w bardzo krótkim czasie przez przelewy24 jakieś 800zł do bukmachera, w 4 operacjach po 200zł i był telefon z mBanku. Oficjalnie babka nie wypytywała co i jak, tylko zadzwoniła czy wszystko w porządku. Bo takie tranzakcję jedna po drugiej były niepokojące dla banku. Generalnie to zero problemu :)
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Witam, rowniez mam konto w mBanku i niegdy nie miałem kłopotów przy wpłacie/wypłacie, z tym że maksymalną kwotą jaka wypłacalem było 300 zł.
 
Do góry Bottom