>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mbank - Pomoc

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Panowie,pierwszy raz w życiu mam taką sytuację,Mbank leci w totalnego uja,nie księguje chyba moich przelewów,2,3 dni nie odpisuje na maile,nawalałem na Expekt,że nie księgują przelewu 8 dni,okazuje się,że oni naprawdę zlecili ten przelew po 2,3 dniach i już dawno powinien być,bo dziś mija 12 lub 13 dzień od zlecenia,ta sama sytuacja z ComeOn(tu już niestety grubszy przelew) zlecony w tamtą środę,dziś mija tydzień....zawsze kasę od nich miałem w ten sam dzień wieczorem,lub max na drugi dzień,bo księgując do 24 H,kasy wciąż nie ma,Mbank nie odpisuje od 3 dni na maila.....zaczynam się bać,widząc ostatnio &quot;bankowe&quot; sytuacje dziejące się w tym kraju....Nie jestem podobno jedyną osobą,której nie księgują,co można zrobić w takiej sytuacji? jestem totalnie zmieszany,nie mam pojęcia co robić w takiej sytuacji.....Pomóżcie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
henyek 2,7K

henyek

Użytkownik
Ja w poniedziałek późnym wieczorem zleciłem wypłatę z bwin do mBanku i jeszcze jej nie mam. Dzisiaj na spokojnie napisałem do bwina kiedy mogę się spodziewać wypłaty. A Tobie zamiast płakać na forum to radzę zadzwonić do mBanku, a nie wysyłać bezsensowne e-maile, jeżeli nawet nie odpisują.
INFOLINIA do mBanku - 801 300 800
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Mam dokładnie taką samą sytuację jak ty. Dokładnie tydzień temu zleciłem wypłatę z expekta do mbanku i do tej pory nie ma jej na koncie. Od expekta dostałem meila, że wypłata już poszła, więc chyba faktycznie coś z bankiem nie tak.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
JA ze swojej strony mogę dodać ,że Mbank działa okej i nie ma problemów z księgowaniem przelewów. Mianowicie w tamtym tygodniu środa zleciłem wypłatę z Bwin i na następny dzień wypłata już była na koncie mbank.Wczoraj zleciłem wypłatę rano z Tobetu i dziś po 12 już zaksięgowana była na koncie więc w Mbanku jest okej , ja nie miałem problemów z nimi nigdy także trochę przesadzone pretensję. Może faktycznie buki lecą w kulki ?
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Czyli co,ComeOn kłamie mnie,że zlecił mi przelew na konto,tak?? A na moim koncie wyświetla się &quot;Zrealizowano&quot; Jak więc mogę im udowodnić,że kłamią?? Ja już nic nie wiem...
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jasne kłamie ????
Jesli z kilku firm nie mozesz sie doczekac na przelew to prostym wnioskiem jest ,ze moze cos nie tak z danymi do przelewu lub z Twoim bankiem
Moze Mbank cos zmienial ostatnio np kod SWIFT. Dwa lub trzy banki zmienialy w wakacje ,ale nie wiem jak z nimi akurat
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Dziwna sprawa bo w piątek jeszcze dostałem wypłatę z Expekt, w poniedziałek z Betclick i BAH, ale wypłaty ze Sportingbet i kolejna z Expekt wiszą już od niedzieli mimo że buki twierdzą że zostały zrealizowane. Ciekawe czy ktoś dostał w ostatnich dniach wypłate z Expekt na inne konto niż mBank
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Wiesz Mark,Wy się śmiejecie,a gdybyście zlecili kilka tysięcy i czekali tak długo,a na dodatek słyszelibyście,że jest mnóstwo osób,którym nie dochodzi przelew na Mbank,to była by inna gadka ???? Temat można zamknąć bo tutaj i tak niczego sensownego się nie dowiem;) Dzięki za pomoc;)
btw....Na priv kilka osób piszę mi o tym samym problemie,cóż,czekam na pełne 7 dni roboczych,Pzdr
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Informacja odComeOn &quot;Bank,który obsługuje nasze transakcje na terenie Polski,miał awarię,wszystkie transakcje powinny zostać obsłużone do końca następnego tygodnia&quot; ....:-| 15-20 dniowa awaria banku,grrruuubo!
btw...sprawdźcie,może Expekt ma także w tym samym banku coComeOn,bo większośc z expekta nie dostała z tego co wiem,pozostaje czekać...
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Informacja od ComeOn &quot;Bank,który obsługuje nasze transakcje na terenie Polski,miał awarię,wszystkie transakcje powinny zostać obsłużone do końca następnego tygodnia&quot; ....:-| 15-20 dniowa awaria banku,grrruuubo!
btw...sprawdźcie,może Expekt ma także w tym samym banku co ComeOn,bo większośc z expekta nie dostała z tego co wiem,pozostaje czekać...
Identyczna wiadomosc dostalem wczoraj na czacie z expekta...
...Uprzejmie informuje, iz Panska wyplata zostala przez nas zrealizowana.
Prosze pamietac, iz wyplaty na konta bankowe zwykle trwaja od 2 do 4 dni roboczych, jednak z powodu opoznien ze strony naszego banku realizacja wyplat opozni sie do piatku, za co bardzo przepraszamy...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Najlepszy sposób na kłopoty z Mbankiem to założyć konto w innym banku, polecam wszystkim, u mnie zadziałało świetnie.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Najlepszy sposób na kłopoty z Mbankiem to założyć konto w innym banku, polecam wszystkim, u mnie zadziałało świetnie.
Mam zamiar skorzystać z Twojej rady,czekam tylko aż przelew dojdzie,jeszcze nie wiem na jaki bank zmienię,ale u nich na pewno nie zostanę;) A miał być niby taki &quot;darmowy,amerykański&quot; :-|
Opłata za kartę 5zł,opłata za wypłaty z bankomatów 5zł,opłata za psią kupę 2zł i tak 20zł miesięcznie sruuu z konta,niech się bujają;)
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Mi ze Sportingbet tez wisi wyplata z zeszłego tygodnia. Expekt i SB są obsługiwane przez ENVOY SERVICES LIMITED, wiec to chyba u nich jest problem.
Pozdrawiam.
 
M 86

masarro1

Użytkownik
wycinki rozmów z chatem expekt:
Ania: Wyplata zostala zrealizowana, jednak mielismy opoznienie ze strony naszego banku, za co bardzo przepraszamy, wyplata bedzie na koncie najpozniej w poniedzialek

xxxx: a jaki bank reazlizuje wyplaty dla expekt?
Ania: bank zagraniczny
xxxx: wiec kiedy moge spodziewac sie swoich pieniedzy? jest szansa ze dzis??
Ania: do poniedzialku najpozniej
xxxx: i jak wyglada sytuacja finansowa expekt? czy bankrutujecie naprawde tak jak jest to opisane w sieci?
Ania: tak wiemy, ze sa takie opinie, ze bankrutujemy, ale to jest nieprawda, poniewaz to nie my nie wyplaciclismy tych srodkow
Ania: tylko bank, co jest zupelnie niezalezne od nas
xxxx: ale ponosicie jakowa odpowiedzialnosc za dzialanie tego banku, mozecie stracic wielu graczy...
Ania: my sobie zdajemy z tego sprawe, ale nie wiele mozemy zrobic, ten problem dotknal tez innych bukmacherow
xxxx: pozdrawiam dziękuje

p.s. ja czekam od niedzieli na siano...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Brooklyn Bounce ale z tymi opłatami w mBanku to też nie przesadzaj. Jeśli masz wykupioną opcję wypłat ze wszystkich bankomatów, to płacisz miesięcznie 5zł i ani grosza więcej. Ja mam tą opcję i tyle właśnie płacę. Poza tą opłatą, to z mBanku jestem zadowolony. Nigdy nie miałem z nimi póki co kłopotów. Co do braku opłat np. w alior sync, to nie mamy gwarancji że za jakiś czas tego nie wprowadzą. Kampanie promocyjne, szczególnie w tv kosztują. Prędzej czy później bank odbije to sobie na klientach.
 
Do góry Bottom