>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

mbank wpłata do betfair

K 4

kumpel_

Użytkownik
witam, chce wpłacic pieniądze do betfair poprzez przelew z mbanku. O ile się orientuje betfair ma już konto w Polsce, więc wystarczy przelew jednorazowy na konto do banku w Polsce?? Jeśli tak to kody IBAN i BIC nie wpisujemy w żadne pole??, a w pola adres odbiorcy i kod pocztowy co trzeba wpisac ??

dzięki z góry za pomoc
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Możesz:
- przelewem, czas realizacji 2-3 dni (weź poprawkę że idą święta, krótszy tydzień pracy)
- kartą debetową (delfinkiem) czas realizacji natychmiast, prowizja 1,5%

Przykład przelewu:
Twój numer referencyjny: znajdziesz go w moje konto/wpłać środki...
Bank: Bank Pekao SA
Oddział, w którym założono konto: Warsaw
Numer konta: 53124059181111000049114339
IBAN: PL53124059181111000049114339
BIC: PKOPPLPWXXX
Nazwa konta: Envoy Services Limited. GB
Waluta: Złoty
Opłata: Brak opłat
Limit Maksymalnego Depozytu: 60000 PLN na dzień.
 
K 4

kumpel_

Użytkownik
Hmm jeśli chodzi o kartę debetową (delfinek) to jest to zwykła karta, której używamy w bankomatach i przy płaceniu w sklepach?? W jaki sposób dokonuje się nią wpłaty chocby na betfair??
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Tak, to jest ta karta. Żeby płacić kartą przez internet musisz:
Jeśli jesteś zainteresowany taką funkcjonalnością karty, skontaktuj się z mLinią w celu ustalenia szczegółowych limitów autoryzacyjnych dla transakcji internetowych, korespondencyjnych, telefonicznych, w ramach limitów ogólnych na zakupy. Limity te są domyślnie ustawione na 0 PLN.
Póżniej niektóre opcje możesz zmieniać bezpośrednio z serwisu transakcyjnego mbanku.

Jak już będzisz miał mozliwość płacenia kartą przez net, zalogujesz się na betfair, w panelu moje konto --&gt; dane mojej karty: zarejestrujesz kartę, a potem w opcji wpłać środki na konto bf: wpisujesz kwotę w EUR, resztę danych i kasą już możesz grać.

W mbanku w widoku karty --&gt; blokady będziesz miał kwotę zablokowaną, którą bank rozliczy po dostarczeniu informacji od visy, tak po około 2-3 dniach.

Możesz też dokonać póżniej wypłaty na kartę.
 
K 4

kumpel_

Użytkownik
Dzięki wielkie za podpowiedz z kartą,nie wiedziałem o takiej mozliwośc a faktycznie sposób szybszy skuteczniejszy i wygodniejszy.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom