>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

mbank założenie konta na paszport

visor 28

visor

Użytkownik
Witam

Przedwczoraj skonczyłem 18 lat i czym szybciej chcę założyć sobie konto w mbanku i w końcu grać normalnie :p . Tutaj moje pytanie czy mogę już sładać wniosek o założenie konta ? Ponieważ nie mam dowodu osobistego czy mogę umowę z bankiem zawrzeć na podstawie paszportu ?
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
możesz założyć konto bez paszportu &quot;izzykonto&quot; działa tak samo jak &quot;mKonto&quot; tylko różni się nazwą i tym że izzy możesz założyć od 16 roku życia.
Ja obecnie mam 6 rachunkow w mbanku= izzykonto, mKonto, 2x eMax konto i 2x eMaxPlus konto. wszystko bezpłatne.
uciekam, dobranoc
 
visor 28

visor

Użytkownik
Ale jak mam 18 lat to po co mam zakladać izzykonto ? Chodzi mi o to czy teraz mogę składać podanie o założenie konta na podstawie paszportu czy muszę czekać jakies 3 tygodnie aż wyrobię dowód ?
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
zapewne możesz na paszport, w końcu jesteś pełnoletni, a banki robią wszystko by pozyskać klienta ????
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Mam ten sam problem, dzwoniłem do mBanku i powiedzieli, że potrzebny jest dowód. Niech ktoś potwierdzi to info jeszcze.
 
visor 28

visor

Użytkownik
Potwierdzam ponieważ dostałem dzisiaj list z mBanku :
Witam,
Uprzejmie informuje iż rachunek ekonto otwiera sie tylko na podstawie dowodu osobistego. Nie ma mozliwosci otwarcia rachunku na paszport.

W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Magdalen Kuzia
Zespół mLinii
mBank
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Escabar pozwol ze zapytam, w jakim celu tyle kont w jednym banku ?
Ja sam posiadam pare ale to w roznych bankach.
dlatego że mBank jest najlepszy ????
izzyKonto jak jeszcze byłem młody to mi założyli, potem doszło mKonto, no i otworzyli mi darmowe rachunki oszczędnościowe które są nawet fajnie oprocentowane, i tak oto jeżeli na coś zbieram np na telewizor to robie sobie tytuł rachunku &quot;na telewizor 2500&quot; i co jakiś czas wpłacam na ten rachunek aż uzbiera się powiedzmy te 2500, fajna forma portfela internetowego z szufladkami, do tego oprocentowane, aha no i jeden rachunek dałem jako &quot;oszczedności&quot; tam wpłacam kase której nie ruszam - tam tylko rośnie ????
 
Do góry Bottom