>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mbank

Status
Zamknięty.
0 4

007donald

Użytkownik
Witam
A więc mam pytania które mimo licznych poszukiwań nie zostały do mnie wyjaśnione:
1) Chce założyć konto (ekonto) z tym że mam pytanie dot. wpłat oraz wypłat z moneybookers. Czy do tych transakcji potrzebuje ekarte (płatną 25zł/rok) czy wystarczy ta darmowa?
2) Sprawa z Paypalem. Czy można wypłacić pieniądze z tego konta bez ekarty? (bo z tego co wyczytałem niestety zweryfikować nie można bez ekarty)
3) Do bukmacherów z tego co rozumiałem będę mógł wpłacać bez ekarty jedynie tych którzy posiadają konto w polskim banku tak?
4) To jeśli źle to proszę poprawić. Telefon będę mógł załadować bez ekarty z porali używających mTransfer?
Myślę że ktoś z tego forum ma ekonto i zdoła odpowiedzieć na moje pytania
pozdROWienia
 
Y 0

yetix

Użytkownik
Wszelkie transakcje za pomoca kart platniczych przez internet musisz robic za pomoca ekarty. Jak ktos oferuje mtransfer to oczywiscie mozesz skorzystac z niego bez ekarty. Jednak placac kartą Visa albo chcac otrzymac na nią wplate musisz miec ekarte.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
wpierw zadzwoni do ciebie kurier i umówi się z tobą kiedy ma ci ją przywieźć... a dzwoni z tego co pamiętam po kilku dniach od złożenia wniosku o założenie konta... jeśli pamięć mnie nie myli ja czekałem chyba 4 dni na telefon i w ten sam kiedy dzwonił chciał mi przekazać umowę więc dość krótko ;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
wpierw zadzwoni do ciebie kurier i umówi się z tobą kiedy ma ci ją przywieźć... a dzwoni z tego co pamiętam po kilku dniach od złożenia wniosku o założenie konta... jeśli pamięć mnie nie myli ja czekałem chyba 4 dni na telefon i w ten sam kiedy dzwonił chciał mi przekazać umowę więc dość krótko ;)
ok ,jesli juz przyjedzie do mnie kurier , mam zlozyc podpis i to wystarczy?

edyyy jakie konto zakladales max czy max plus?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
dostaniesz dwie umowy - jedną dla siebie, a drugą on z powrotem (?dobrze napisałem?) zabierze i przekaże do banku... i do 3 dni od przekazania tam umowy twoje konto zostanie w pełni aktywowane... i oczywiście obie umowy będziesz musiał podpisać ;)
a ja posiadam zwykłe eKonto... chyba bez żadnych maxów :p
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
edyyy placisz cos za przelewy , lub prowadzenie konta ,mozesz miec np. 0zl na koncie ?
0 zł miałem przez pierwszy miesiąc posiadania tego konta... a później nie miałem takiej sytuacji aby konto było puste /lecz pewnie dlatego że konto mam dopiero od lutego:jezora:/... za przelewy wewnątrz mBanku nic się nie płaci i trwają do minuty, zaś przelewając pieniądze już do innego płaci się &quot;aż&quot; 0,50 zł i czas takiego przelewu trwa do najwcześniejszej sesji konkretnego banku /przynajmniej tak jest z Inteligo/... za prowadzenie konta nic się nie płaci... jedyną opłatą jest jakieś tam ubezpieczenie czy dodatkowa ochrona /nie pamiętam dokładnie/, ale to są sprawy groszowe /chyba 70 gr na miesiąc jak nie taniej/, poza tym nie musisz się na to zgadzać ponieważ ta ochrona czy to coś nie jest obowiązkowe ;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie mam do was pytanie mam juz zalozone konto w MBanku, ale nie mam karty do wyplat z bankomatu:kwasny4565:, i chcialem sie was spytac czy dostaliscie odrazu karte do bankomatu podczas podpisywania umowy czy trzeba ta karte zmowic ?
prosze o pomoc
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie. Jeśli podczas podpisywania umowy zaznaczyłeś opcję iż chcesz kartę to przyjdzie ona pocztą po kilku dniach. Następnie ją rejestrujesz na stronie mbanku po zalogowaniu się na swoje konto.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Nie. Jeśli podczas podpisywania umowy zaznaczyłeś opcję iż chcesz kartę to przyjdzie ona pocztą po kilku dniach. Następnie ją rejestrujesz na stronie mbanku po zalogowaniu się na swoje konto.

kurna nie wiedzialem ze trzeba zaznaczyc bo ten koles powiedzial zeby tylko zlozyl jakies 2 podpisy i tyle.
Nikifor wiesz moze czy da rade teraz zamowic ta karte do bankomatu ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jasne że da. Tyle że każdy kurier standardowo zaznacza opcję karty. Pyta jedynie czy z ubezpieczeniem czy bez. Kartę dostaniesz bo jak byś wypłacał/wpłacał?
Poczekaj kilka dni. Przyjdzie napewno :]
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
zeby nie zakladac nowego tematu, to chcialem sie zapytac do tej karty.. czy ta niebieska karta z delfinem to jest normalna karta kredytowa( taka, ktora mozna placic lub na nia wyplacac u bukmacherow)?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
anapolon, z tą kartą to dokładnie się zaznaczało przy składaniu wniosku o konto, tam była opcja czy z kartą czy też bez karty

celahim, niebieska karta z delfinem nie jest kartą kredytową, lecz debetową i z tego co się orientuje to nie można na nią wypłacać, trzeba bezpośrednio na konto
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
zeby nie zakladac nowego tematu, to chcialem sie zapytac do tej karty.. czy ta niebieska karta z delfinem to jest normalna karta kredytowa( taka, ktora mozna placic lub na nia wyplacac u bukmacherow)?
dokładnie, już w paru bukach próbowałem płacić i wypłacać tą kartą... na livie kazali mi się dowiedzieć czemu mam blokadę w banku i zadzwoniłem... i niestety nasze niebieskie karty z delfinkiem mają blokadę na takie rzeczy, a szkoda :kwasny4565:
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Ma chlopak racje :-D jest taka karta ale jest zupelnie nieoplacalna, za 0,99 PLN masz karte w Inteligo do placenia w necie lub &lt;30 w WBK za DARMO ! [ jesli jeszcze je wydaja - oferta limitowana ]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom