>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mbank...

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Załozyłem konto w Mbanku, teraz muszę czekać aż zadzwoni do mnie kurier aby umowic sie podpisac dokumenty. Czekam juz 5 dni... Wie ktos ile sie czeka na tego kuriera ??
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
ja czekałem chyba z 7 dni więc nie martw się. Kurier zadzwonił i za 15 minut był w domu. Na pewno przyjedzie :mrgreen: Podpiszecie dokumenty i będzie lux ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
dzieki. Bo juz myslałem ze cos jest nie tak z tym kurierem. Bo na stronie Mbanku pisze ze kurier skontaktuje sie z daną osoba po 2-3 dniach. Musze poczekac ????
 
krzepas 0

krzepas

Użytkownik
ja czekałem ponad tydzien, pozniej z miesiąc na aktywacje i kolejny miesiąc na karte :] więc uzbrój sie w cierpliwosc
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Heh... po 2-3 dniach ... Dobre żarty ???? Ja czekałem na telefon od kuriera ponad 2 tygodnie, konto zakładałem niedawno więc to chyba najświeższe info. Wchodziłem często na czat MBanku bo nie wiedziałem czemu tak długo czekam to tam niektórzy mówili ze czekają już np. 3 tygodnie... Na aktywacje czekałem też około tygodnia, a na samą karte czekam też już chyba z 2 tygodnie a pisało ze w ciągu paru dni bedzie...

Więc podsumujmy ???? Od czasu złożenia wniosku w necie o założenie konta czekałem około 2,5 tygodnia, na aktywację konta czekałem ponad tydzień, czyli cała procedura trwała miesiąc. Ale wkońcu jest to praktycznie całkowicie darmowe konto, więc i tak niema co narzekać.,
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Siema.... Mam parę pytań w sprawie konta w Mbanku. Jak ktos by miał ochotę odpowiedziec to piszczie gg:4118562
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Bo dostałem e-mail od nich, ze umowa od kuriera została dostarczona do Mbanku, i teraz mam pytanie ile gdzies jeszcze bede musiał czekac na aktywacje konta??
 
dlord 5

dlord

Użytkownik
ja na telefon czekałem 2,5 tygodnia, przyjazd 2dni, aktywacja tydzie karta tydzien

Co do ostatniego pytania.

to juz niedługo pare dni.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Witam

Mam pewien problem, mam juz otworzone konto w mbanku, i mieli mi przysłac karte kredytową, czekam juz ponad miesiąc a karty nadal nie ma. co mam robic ??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
napewno zaznaczyłeś opcję w składaniu podania o otwarcie konta, iż chcesz miec kartę VE :?: Jeśli tak to zadzwoń najlepiej na mLinię, tam wszystkiego dokładnie się dowiesz ;)

pozdrawiam
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
ja chyba pobilem rekord ???? czekalem niecaly tydzien na telefon a nastepnego dnai byl kurier. mam nadzieje ze tak bedzie z kartaxD i wlasnie dostalem teraz hasla i kody xD fajne konto polecam i duz onie kosztuje .
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Mam 14 lat i chce załozyć w Mbanku konto dla młodzieży, czy kurier domnie też przyjedzie ?? i czy mbank ma jakies minusy??
Cała operacja Izzy konta odbywa sie bez zadnych spotkan .Umowy przychodzą poczta.Mbank to super bank niemam z nimi zadnych problemów.Szybkie przelewy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom