>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Me against the world

rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
#2
Wolfsburg - Bayern under 4 1,27 ✅
Lille - Rennes over 2 1,571 zwrot
Ako: 1,996 ----&gt; 1,27 ✅
2,5€
Marathonbet
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
#4
Jastrzębie - Kielce under 160,5 1,85 ⛔
2,5€
#5
Malaga - Bilbao over 2 1,39 ⛔
Osasuna - Zaragoza under 1,5 1,27
Ako: 1,765
2,5€
#6
Granada - Barcelona under 1,5 do przerwy 1,94 ✅
2,5€
wszystko Marathonbet
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
#9
????Simon - Benneteau 1,89 e: jednak spadł do 1,87 i po takim zagrałem :/ ✅
2,5€
#10
????Azarenka - Radwańska over 19 gemów (dwu-drogowo) 2,04 ⛔
2,5€
oba Marathonbet
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Premier League
Już dzisiaj o 16.00 zostanie rozegrane spotkanie 27 kolejki ligi angielskiej pomiędzy Liverpoolem a Swansea. Mecz zostanie rozegrany już w ten weekend ze względu na udział Łabędzi w finale Capital One Cup. Kibice The Reds mogą czuć się rozczarowani, bo po dwóch remisach z czołówką ligi, czyli Chelsea i City, ich ulubieńcy przegrali na Anfield z WBA 0:2. Dodatkowo czwartkowe spotkanie w ramach ligi Europy w St. Petersburgu również nie ułożyło się po myśli podopiecznych Rodgersa. Ulegli oni bowiem miejscowemu Zenitowi również w stosunku 2:0. Warty odnotowania jest fakt, że Liverpool tracił bramki jedynie w drugich połowach, utrzymując do przerwy bezbramkowy remis. Goście z kolei mają powody do zadowolenia, bo znajdują się na 7 miejscu w lidze, a w ostatnich 5 spotkaniach przegrali jedynie z West Hamem i zgromadzili kolejne 8 pkt. Tak jak wyżej wspomniałem są też w finale COC, a w półfinale tego pucharu wyeliminowali The Blues. W drużynie Liverpoolu do składu wraca pozyskany niedawno z Chelsea Sturridge, który nie grał w ostatnich przegranych spotkaniach. Wraca także Agger, który nie pojechał z zespołem do Rosji. Powrót Surridge&#39;a może znacznie wzmocnić siłę ataku The Reds, Daniel świetnie wkomponował się w zespół, jego wsparcie dla Suareza w akcjach ofensywnych bywa nieocenione. W drużynie gości jedna kontuzja, jednak dość poważnie wpływająca na zespół. Mianowicie nie zagra Chico Flores, który w mojej opinii trzyma w ryzach całą obronę Łabędzi. Miałem w tym spotkaniu szukać jakiś overów, ale w wyjazdowych meczach Swansea pada mało bramek, a Liverpool ostatnio też nie błyszczy w ofensywie. Co prawda powraca Sturridge i nie będzie Floresa, ale mimo wszystko uważam, że kurs na over jest za mały. Moim głównym betem na to spotkanie jest typ na kartki. Spotkanie sędziował będzie pan Howard Webb, który w tym sezonie średnią trzyma lekko poniżej 4, dokładnie 3,8. Średnia drużyn wynosi 3,46. W tabeli obie ekipy dzieli zaledwie punkt, więc walki nie zabraknie. W ostatnich 3 spotkaniach obie drużyny dostawały przynajmniej po 1 kartce. Dodatkowo Liverpool jest po dalekiej podróży do Rosji, gdzie grali pełnym składem, więc może braknie trochę świeżości. Howard Webb na pewno w gorących momentach nie zawaha się, czy sięgnąć po kartonik. Liczę, też że kartkę dostanie Lucas, który po powrocie gra bardzo agresywnie, ale momentami nie czuje chyba jeszcze gry i potrafi się mocno spóźnić. Gram też lekko w stronę Swansea, bo są w formie, mieli więcej czasu, żeby się przygotować i uważam, że spokojnie mogą podjąć wyrównaną walkę na Anfield.
#13
⚽over 3 kartki azjan 1,75 ⛔
20zł
Bet365
#14
⚽Swansea +1 azjan 2,00 ⛔
20zł
Bet365
Dawno nie wtopiłem w taki sposób. Swansea przeszło obok meczu, poświęcając niejako potencjalne pkt, na rzecz finału COC. :/
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Pierwszym niedzielnym spotkaniem będzie starcie Norymbergi z drużyną Sobiecha:wink:. Gospodarze do tego meczu przystępują będąc na 14 pozycji, jednak są w miarę bezpieczni bo nad 16 Hoffenheim mają 9 pkt przewagi. Po wznowieniu rozgrywek mają bilans 1-2-1, czyli średnio na jeża :smile:. Przegrali jedynie z Dortmundem na wyjeździe, remis z HSV i ostatnio z Frankfurtem, a ograli na swoim stadionie Gladbach. Ogólnie Norymberga na swoim stadionie przegrała jedynie 2 razy, u siebie zdobyli 16 pkt z 25 ogólnie. Jedynym nieobecnym jest Gebhard, przebojowy skrzydłowy, nie gra on jednak już od dwóch kolejek. O Hannoverze również można powiedzieć, że są drużyną własnego boiska gdyż na wyjazdach notują bilans 2-0-8, co jak na taką drużynę jest wynikiem bardzo kiepskim. Po wznowieniu rozgrywek gracze z Hannoveru zdążyli już nam zaserwować thriller w meczu z Schalke, ostatecznie przegrany 5:4. Wygrali 2 spotkania domowe z Wolfsburgiem i Hoffenheim, oba jedną bramką, a w międzyczasie ulegli w Bremie Werderowi 2:0. W ostatni czwartek przegrali w Moskwie mecz w LE z Anzhi Machaczkałą 3:1. W składzie gości zabraknie dwóch obrońców Eggimanna oraz Cherundolo, a także pomocnika Stindla. Biorąc pod uwagę złą passę na wyjazdach Hannoveru, ich podróż do Moskwy, rewanż z Anzhi i przyzwoitą grę Norymbergi u siebie po przerwie myślę, że jest spora szansa na wygraną gospodarzy.
#15
⚽Norymberga 0 1,5 zwrot
⚽Hoffe strzeli 1,2 ⛔
Ako: 1,8
2,5€
Marathonbet
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Dubel od Gystlika:
#17
:siata:Novosibirsk 1,43 ✅
:siata:Ufa 1,3✅
Ako: 1,859
2,5€
Marathonbet
i moje pomysły
#18
:siata: Zenit - Soligorsk under 160,5 1,42 ✅
:siata: Belogorie - Prikamie under 160,5 1,49 ✅
Ako: 2,116
2€
Marathonbet
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
#22
???? Potro - Benneteau +4,5 gema 1,8 ✅ na styk, ale Benneteau dal zarobić w tym tygodniu ????
10zl
Bet365
Konsekwentnie gram w stronę Francuza, który notuje bardzo dobry turniej i ogólnie bardzo dobry początek sezonu. Potro powrót ma efektowny, jednak Benek potrafi pograć kombinacyjnie i myślę, że zmusi tutaj Argentyńczyka do biegania, a to jak wiadomo nie jest jego domena. Myślę, że ugranie 8 gemów (gdyby przegrał Benek 2:0) to nie będzie dzisiaj ciężka sprawa dla Juliena.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
#23
:siata: ZAKSA -2,5 seta - Politechnika 2,20 ⛔
10zł
Bet365
Gram bo kurs dobry, ogólnie myślę, że jest minimum 50% szans na 3:0 dla ZAKSY. Nie jest to żaden pewniak, ale takiego kursu szkoda nie pobrać.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Statystyki tydzień 1:
Rozliczone kupony: 22
Trafione kupony: 11
% trafionych kuponów: 50%
Yield: ⛔ 21,21%
Statystyki będą się pojawiać co tydzień w poniedziałek, ewentualnie koło poniedziałku. € liczone po 4 złote. Będą też podsumowania miesięczne. W statystykach będą liczone tylko rozliczone kupony, co nie będzie rozliczone przed podaniem statystyk za dany okres, zostanie włączone do następnego okresu rozliczeniowego.
Jak widać w dół najmocniej ciągnie mnie piłka nożna, ale mam nadzieję, że jak będzie moja ulubiona liga angielska to będzie to wyglądało lepiej.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
#25
???? Ramos - Cipolla 1,22 ✅
???? Querrey - Falla 1,25 ✅
???? Sock - Raonic 1,11 ⛔
Ako: 1,69
15 zł
Bet365
#26
????Almagro - Pella 1,10 ✅
????Gasquet - Muller 1,166 ⛔
????Paire - Devvarman 1,27 ⛔
Ako: 1,63
3,75€
Marathonbet
 
Do góry Bottom