>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecz Gwiazd Dominet Basket Ligi

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Widac na naszym forum wieeeeelkie zainteresowanie DBL, wiele komentarzy i emocji związanych z tym meczem ;)

Reasumując:

Po zaciętym pojedynku, który miał miejsce we Wrocławiu drużyna Południa wygrała Mecz Gwiazd Dominet Bank Ekstraligi. Północ wyraźnie odpuściła sobie pierwszą połowę meczu i mimo wielkich chęci nie zdołała odrobić strat w drugiej połowie meczu. Byli bardzo blisko lecz im się nie udało. Mecz zakończył się wynikiem 87:77 dla drużyny z dolnej Polski. MVP meczu został Grady Reynolds z Polonii SPEC Warszawa.

Konkurs wsadów zwyciężył Grady Reynolds a konkurs rzutów z dystansu wygrał Iwo Kitzinger, który po trzech dogrywkach pokonał Andrzeja Plutę.

Północ - Południe 77-87 (13:25, 35:51, 61:65, 77:87)

nba.pl

Ps. Dla mnie to byla parodia. Oczywiscie jak na gre to jeszcze OK - eurokosz w wykonaniu Polaków. Konkurs trójek tez looz, ale wsady to była parodia dla mnie... nigdy nie patrze na DBL, wsady znam tylko z NBA, ale jak oni nieudolnie probowali zrobic alley op&#39;a to lezalem ze smiechu... kurcze przeciez to są niby profesjonalisci to powinni popracowac nad wyskokiem troche.. spojrzmy na takiego Robinsona ile on w gore skoczy... poprostu wielki LOL
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
nie ma co narzekać. Mi isę nawet konkurs podobał. fajnie że takie coś robią.
Parodia to był konkurs w meczu gwiazd I ligi, tutaj nie narzekam. przypominam że to nie jest NBA ;)
Mecz mi isę bardzo podobał. ładne akcje itp. wszyscy co oglądali wiedzą o co chodzi ????
Głupio pokazany był konkurs trójek. Jakby nie mogli zrobić że raz jeden rzuca a po nim drugi :zoltakartka: Ale jeśli chodzi o sam konkurs to na dość wysokim poziomie stał :mrgreen:
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
No konkurs trojek to parodia... nie wiedzialem gdzie patrzec... :/ I nic nie bylo widacc... no a jesli chodzi o poziom to... roznie bylo... Bo dogrywka wygladala marnie jednym slowiem. Kto sie pierwszy pomyli (nagla smierc). Seria 1: oba pudla, seria 2: oba pudla, seria 3 oba pudla... A poza tym organizacja troche do dupy, z tego wzgledu, ze po serii zasadniczej jak byl remis, gracze nie wiedzieli co robic dalej.... :/


Konkurs wsadow... tez pozostawia wiele do zyczenia.. Poziom, jak to poziom, nie ma oczywiescie ci porownywac NBA, ale tu rowniez organizacja lezy... 1 proba -lipa... 2 proba lipa... 3 proba- lipa.... i co sie dzieje dalej. Zawodnik dalej probuje, komentatorzy mowia, ze to juz sie nie liczy, a sedziowie sie patrza i nie wiedza co robic.... :/


Ogolnie rzecz biorac mysle, ze moglo to byc lepiej zorganizowane i mam nadzieje ze w przyszlych latach tak bedzie ???? Wiec niestety tu poleci :zoltakartka: ale jesli chodzi o sama inicjatywe to leca wielkie ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ???? :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
No i tymze optymistycznym akcentem zamykam temacik :jezora:

Do zobaczenia za rok :p

pzdr :spokodfhgfh:

P.S. Ted - konkurs wsadow ma byc wieczorem na nba.pl chyba
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom