>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz się nie rozegrał

N 5

nka

Użytkownik
Witam, postawiłem na Elbląg - Suwałki a tu się nie odbylo ??
Miałem kupon kombinacyjny i jak narazie mi wszystko inne siadło ?
Co będzie z kuponem do wyrzucenia czy mi go przyjmią ?? ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Będzie wygrany. A wygrana pomniejszona o kurs tego zdarzenia co się nie odbyło.
Chociaż jeśli mecz został przełożony np. na jutro to może być normalnie liczony. Nie wiem jaki bukmacher. Nie wiem czy meczy nie przełożono ale z reguły buki czekają do 48h na rozliczenie takiego zakładu.
 
N 5

nka

Użytkownik
Co ?? ja mam W STS i pujde dopiero w czwartek bo w sumie mam kupon na cały tydzień :
Elbląg = Suwałki i się nie odbył Bo grypa ???? Ciekawe co mi powiedzą ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co ?? ja mam W STS i pujde dopiero w czwartek bo w sumie mam kupon na cały tydzień :
Elbląg = Suwałki i się nie odbył Bo grypa ???? Ciekawe co mi powiedzą ????
No to masz info... Regulamin STS

§ 11
ZWROT STAWKI

Stawka zwrócona zostaje zawierającemu zakład w przypadku, gdy wybrane wydarzenie nie odbyło się lub zostało nie dokończone w przypadku wydarzenia
z określonym czasem jego zakończenia.
W zakładzie wielokrotnym takie wydarzenie ocenia się kursem 1 a zakład jest ważny. Jeżeli jednak obstawione wydarzenie odbędzie się przy niezmienionych warunkach zakładów w ciągu dwóch następnych dni kalendarzowych, to zakład jest ważny. Za rozstrzygający uważa się czas, gdzie wydarzenie ma miejsce.

http://www.sts.pl/
klikasz regulamin
 
P 0

progres

Użytkownik
jak podaje strona int. elbląskiego klubu, powołując się na Wydział Gier PZPN:

&quot;Zgodnie z orzeczeniem Wydziału Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej, mecz Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg zostanie rozegrany 15 listopada (niedziela) o godz. 12:00. Wyznaczona data jest terminem obligatoryjnym.&quot;
 
vde 119

vde

Użytkownik
Dzięki czyli jedynie mogą mi oddać 5 zł ;)
ehhh i właśnie przez takich ludzi zakłady są uważane za wielkie zło.... Nie dość że nie umiesz poprawnie pisać [pujde] to nawet interpretowac tego co ci kolega napisał ... jedno wydarzenie będzie mialo kurs 1.00 to z Elblągiem - Suwałki a nie że zwrócą Ci stawkę... Zacznij czytać ze zrozumieniem bo test gimnazjalny nie zdasz , a bukmacherkę odłóż na później :jezora:
 
Do góry Bottom