>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2014

Status
Zamknięty.
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
3 sierpnia, godz 0:30
AC Milan - Liverpool 2 @ 1,95 3/10

Różnica w grze jest! Liverpool z City pokazał na co ich stać. Milan do tej pory 1 zdobyty gol i 8 straconych.
Podobno Balotelli narobił krzyku w szatni patrząc na grę zespołu przeciwko City. Nie dziwię mu się, bo wygląda to słabo. Czy to coś pomoże... Nie widzi mi się, aby zatrzymali dobrze grającego Sterlinga, który błyszczy, mimo że nie gra całe mecze.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chivas Guadalajara v Bayern Monachium
Bayern Monachium AH:-2 kurs: 1,90 buk: Bet365 ⛔
powyżej 5 goli kurs: 3,55 buk: Bet365 ⛔
powyżej 5,75 goli kurs: 5,25 buk: Bet365 ⛔ (dzięki lukaszlf, ale już nie zdążyłem poczytać, mam nadzieję, że Twój post zatrzymał kogoś innego. Sparringi to nie dla mnie, całe szczęście, że to wszystko idzie symbolicznymi stawkami)
Na tournee po USA wystawiony będzie mocniejszy skład niż wcześniejszy w sparringach. Władze klubu chcą osiągnąć dobry efekt marketingowy i zarobić trochę kasy. - Chcemy wystawić jak najmocniejszy skład - oświadczył Karl-Heinz Rummenigge, prezes zarządu klubu z Allianz Arena. Myślę, że będzie ładne widowisko z dużą ilością goli aby zadowolić amerykańską publiczność. Zespół jaki wybrano na przystawkę to meksykański Chivas Guadalajara zajmujący obecnie 6 miejsce w lidze meksykańskiej, ale to jest mało wymierne bo były tylko 2 kolejki. W poprzednim sezonie zajmował zaszczytne 15 miejsce. Jak dla mnie to będzie kozioł ofiarny, a raczej baranek złożony Bayernowi i nawet jak nie będzie miał przegrać wysoko z gry to i tak przegra bo w USA najważniejsze jest SHOW.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Na tournee po USA wystawiony będzie mocniejszy skład niż wcześniejszy w sparringach. Władze klubu chcą osiągnąć dobry efekt marketingowy i zarobić trochę kasy. - Chcemy wystawić jak najmocniejszy skład - oświadczył Karl-Heinz Rummenigge, prezes zarządu klubu z Allianz Arena.
skład nie będzie mocniejszy, bo nadal nie będą grać zawodnicy biorący udział w mundialu - Robben, Dante i mistrzowie świata, do tego kontuzjowani są Thiago i Weiser; dopiero 6 sierpnia dołączą do drużyny gracze z mundialu. Rummenige chodziło zapewne, że najmocniejszy z tego co ma do dyspozycji, a nie doszedł żaden gracz co by robił różnice, oprócz tych co grali we wcześniejszych sparingach. Guardiola ma w kadrze 6-sciu graczy Bayernu &quot;A&quot; i 3-ech z U-19, zatem mocy nie widać.
Z handi na Bayern bym uważał, za wysoka linia, a niemal tym samym składem (bez Riberyego i Martineza) nie poradzili sobie z MSV. Wyjazd promocyjny, ale Meksykanie nie będą odstawiac nogi, bo dla nich gra z takim zespołem to prestiż; a i jakiś rodzaj promocji w Europie. Nie skreślał bym ich tak od razu i składał w ofierze Bayernowi. Jak zauważyłeś wyjazd promocyjny i tu może zdarzyć się wszystko. Bayern nie musi grać na serio, z zaangażowaniem i po 1,90 tak wysokiej linii ja bym nie ruszał biorąc pod uwagę skład jak i okoliczności meczu. Jak Meksykanie będą grać ostro, to Bayernowi nie w głowie będzie tu śrubowanie wyników. Co do bramek to może tu być kanonada i linie na over można próbować, mimo, że linia wysoka, to kurs rekompensuje. Mecz towarzyski, by się zareklamować, dlatego bramki powinny padać. Meksykanie na pewno serio podejdą do tego spotkania, Bayern raczej luźno, dlatego pomysł z golami niegłupi. Nie wiem jak stawkujesz, czy płasko na każdy, czy różnie. Ja osobiście gdybym miał tu coś grać, to azjanów bym nie ruszał, chyba, że +2 na Chivas za małą stawkę od biedy. W strone Bayernu nie ma co grać, chyba, że niską stawką jak ktoś ma taki kaprys. Dla mnie jednak ten mecz to no bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
waniak 179

waniak

Użytkownik
Ciekawy bet na jutro znalazłem Tottenham - Celtic 1 @ 1.90 Bwin
Po tym co pokazali w środe z Legią to taki kurs na Tottenham wezme w ciemno już dzisiaj bo kursy pewnie polecą na łeb, zwłaszcza że Celtic pewnie wyjdzie rezerwami. W dodatku mecz odbędzie się w Helsinkach po podróży do Warszawy muszą lecieć do Helsinek. Gdzie Tottenham spokojnie sobie wrócił z amerykanskiego tournee.
Wypowiedź Toma Carolla przed meczem:
&quot;Jedziemy teraz do Helsinek. Celtic to dobra drużyna, więc mecz będzie dla nas niezłym wyzwaniem i jestem pewien, że to będzie zupełnie inny test niż nasze spotkania w Stanach.&quot;
Nastawienie na Celtic na pewno będzie inne niż na drużyny z Ameryki, uważam że to jeden z ważniejszych testów dla Tottenhamu pod względem przygotowawczym i zepną się na Celtic ;)
Jeszcze jedna informacja: Adebayor wrócił do treningów po chorobie i możliwe że zobaczymy go przez pare minut w meczu
Start meczu 15:30 (sobota)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ciekawy bet na jutro znalazłem Tottenham - Celtic 1 @ 1.90 Bwin
Po tym co pokazali w środe z Legią to taki kurs na Tottenham wezme w ciemno już dzisiaj bo kursy pewnie polecą na łeb, zwłaszcza że Celtic pewnie wyjdzie rezerwami. W dodatku mecz odbędzie się w Helsinkach po podróży do Warszawy muszą lecieć do Helsinek. Gdzie Tottenham spokojnie sobie wrócił z amerykanskiego tournee.
Wypowiedź Toma Carolla przed meczem:
&quot;Jedziemy teraz do Helsinek. Celtic to dobra drużyna, więc mecz będzie dla nas niezłym wyzwaniem i jestem pewien, że to będzie zupełnie inny test niż nasze spotkania w Stanach.&quot;
Nastawienie na Celtic na pewno będzie inne niż na drużyny z Ameryki, uważam że to jeden z ważniejszych testów dla Tottenhamu pod względem przygotowawczym i zepną się na Celtic ;)
Jeszcze jedna informacja: Adebayor wrócił do treningów po chorobie i możliwe że zobaczymy go przez pare minut w meczu
Start meczu 15:30 (sobota)
Typ wydaje się bardzo dobry. Dzięki - sam to pograłem. Celticowi na pewno nie w głowie teraz mecz towarzyski, na pewno zagrają rezerwami, a nawet jak nie, to widzieliśmy podstawowy skład. Skoro takie St Pauli ich ograło to co zrobi 6 drużyna PR ? Jak tylko buki wystawią AH:-1 to warto również się na tym zastanowić EH:-1 płacą po 3,48. Wszystko tak naprawdę zależy od zaangażowania Tottenhamu.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Towarzyski, 2 sierpnia, godz 19:00
Toulouse - Ath. Bilbao 1 dnb @ 3,25
✅✅
Bilbao 2 dni temu wygrało z Benficą 2-0. No właśnie... 2 dni to mało czasu na regenerację, poza tym w środę już kolejny sprawdzian.
Bilbao na ten mecz wystawia drugi skład. Jak się nie mylę to jeden lub dwóch z meczu z Benficą zagra z Toulouse. Dodam, że skład na Benficę był chyba najmocniejszy jaki mogli wystawić.
Do Francji pojechało 16 zawodników, w tym zdecydowana większość to zawodnicy grajacy dość mało w pierwszej drużynie, podstawowi w rezerwach lub przychodzący na zasadzie transferu. Tylko trzech, max czterech to podstawowi gracze.
Taka ekipa Bilbao grałaby zapewne w Segunda Division i byliby gdzieś w połowie tabeli.
Bilbao B gra w Segunda B (czyli tak jakby 3 liga; patrząc, że Primera to pierwsza), ale że gra tam 3 zawodników podstawowego składu pierwszej drużyny + 3 z innego klubu (mogą okazać się podstawowymi w tym sezonie) to można ich do Seugnda &quot;przenieść&quot;
To tak mocno w teorii, takie porównywanie.
Ogólnie chodzi mi o to, że kurs 4,0 na Toulouse (francuski średniak), które gra u siebie, jest dobrym kursem. Ja jednak gram z dnb, czyli w przypadku remisu - zwrot.
Towarzyski, godz 20:30
Bournemouth (Eng) - Swansea (Wal) 1dnb @ 1,9 2/10
✅✅ 3-1
Swansea przyjeżdża ekipą U21 i kilkoma z zaplecza, ponieważ podstawowy skład gra jutro z Reading.
Mecz ten na stadionie Bournemouth.
Walka pomiędzy średniakiem z Championship, a średniakiem z Premier League. Wydawało by się na pierwszy rzut oka, że Bournemouth zostanie zmiecione, bo Premier League to nie przelewki, ale patrząc, że zagra drużyna u21, to szanse dla Bornemouth są bardzo realne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 3

lost

Użytkownik
Co myślicie o pograniu na Marsylie w meczu z Chievo? Chievo grało dzisiaj mecz z BVB i przegrali tylko 0:1, mecz był wyrównany więc myślę, że sie przyłożyli a z Marsylia zagrają na &quot;pól gwizdka&quot;.Mają 24h na regeneracje kurs na Marsylie jest 1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Jak się nie mylę to Chievo zagrało tu mocno rezerwowym składem. Z Marsylią prawdopodobnie zagrają dość mocną ekipą.
Nie sprawdzałem na stronie, ale kurs na BVB spadł z 1,53 na 1,3 (na bet365) co może świadczyć właśnie o słabej karze włoskiej drużyny na ten mecz.
Ale dla pewności lepiej sprawdzić, ja jednak średnio na to czas mam, ale opinię moją masz ???? Mam nadzieję, że pomocna
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
godz 16:00 ; Wolves - Celta Vigo 1 @ 2,25 2/10 1-1 ⛔
Wczoraj Norwich grało z Celtą, a dziś Celta znów zagra, tym razem z Wolves. Oba mecze w Anglii, także niekoniecznie trzeba było dzielić drużynę na dwie kadry, tym bardziej, że Wolwerhampton i Norwich dzielą 3 godziny jazdy.
Zawodnicy, którzy nie zagrali wczoraj, zagrają dziś.
Celta trzeba przyznać, wzmocniła się w przerwie. Co prawda odszedł Rafinha i podstawowy gk, a także trener, ale przyszło w zamiast 6-7 nieźle zapowiadających się piłkarzy.
W składzie Celty z Norwich na pewno był Nolito i Krohm Dehli. Domyślam się, że to był podstawowy skład. W sumie trudno się dziwić. Zazwyczaj własnie tak jest, jeśli mecze są rozgrywane dzień po dniu. Ci, którzy nie grali jednego dnia, grają drugiego (tzw rezerwy ???? )
Mnie kurs 2,25 nie przekonuje. Wolwes już próbowało swoich sił w Premier League. Teraz właśnie awansowali. Jednak czy to będzie mocna ekipa? Co najwyżej średniak.
Sądzę jednak, że ograją Celtę, która będzie bez kilku podstawowych zawodników.
Cały opis w stronę Celty, a ostaecznie stawiam Wolves ???? Bardzo dużo zmienia to, że właśnie podstawowi grali wczoraj.
Na czymś takim się ogrywa buka ????
Gram to jednak dość niską stawką, bo oglądałem Celtę w tamtym sezonie i ich na prawdę można się bać.
Godz 16:00 ; Shamrock Rovers - QPR 2 @ 1,25 do ako lub czekać na handicap 0-4 ✅✅
Shamrock wczoraj grało ligowy mecz z Limerick. Mają teraz ważne mecze, bo walczą o dostanie się do eliminacji LE na następny sezon.
W tym meczu zagrają zawodnikami, którzy wczoraj nie wyszli na boisko.
QPR ma małe &#39;tournee&#39; po Irlandii. Tu mecz z Shamrock, za 3 dni z Athlone.
Kurs 1,25 raczej do ako. Ewentualnie czekać, aż pojawią się kursy na handicapy.
Godz 15:30 ; Celtic - Tottenham 2 @ 1,67 5/10 1-6!! ✅✅✅
Po pierwsze teren neutralny. Celtic po meczu z Legią i za kilka dni rewanż. Bardzo ważny mecz, bo o przejście dalej w LM. Wynik 1-4 mało komfortowy. Po prostu mecz sezonu!
Czemu o tym pisze? Oczywiście dlatego, że skoro celem numer jeden jest mecz z Legią, to Tottenham będzie szansą dla młodzieży prawdopodobnie i dla zawodników, których trener zamierza nie powołać na spotkanie z Legią.
Kurs spadł z 1,9 już. Miałem ten mecz już wcześniej obstawiony, ale umknęło mi i go nie wstawiłem go tutaj.
Tottenham następny mecz dopiero 9 sierpnia, także w tym spotkaniu będą mogli zagrać mocnym składem i tak też zrobią, zapowiedział trener.
Godz 22:00 ; Manchester United - Real Madrid 1 dnb @ 2,6 2/10
Moim zdaniem obie ekipy dość równo grają, więc kurs dobry.
Wygrana 3-2 z dobrze grającą Romą (choć tu bardziej sprawiedliwy byłby remis) i 0-0 z Interem (ManU grało lepiej).
Real po strzeleniu gola Interowi trochę zdechł, w 68 minucie dał sobie wpakować gola i Inter wygrał na karne.
Jeśli chodzi o mecz z Romą to nie mogę wiele powiedzieć, bo tylko gola widziałem, ale był on po niezłej akcji, także gol zasłużony na pewno
3 sierpnia, godz 0:30
AC Milan - Liverpool 2 @ 1,95 3/10
Różnica w grze jest! Liverpool z City pokazał na co ich stać. Milan do tej pory 1 zdobyty gol i 8 straconych.
Podobno Balotelli narobił krzyku w szatni patrząc na grę zespołu przeciwko City. Nie dziwię mu się, bo wygląda to słabo. Czy to coś pomoże... Nie widzi mi się, aby zatrzymali dobrze grającego Sterlinga, który błyszczy, mimo że nie gra całe mecze.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Celtic - Tottenham 2 @@ 1.56 ✅ ✅ ✅
Celtic ma rewanż z Legią w lidze mistrzów natomiast dziś musi rozegrać kolejny mecz kontrolny ich rywalem będzie Tottenham, wyczytałem na jednym szkockim forum że trener wystawia rezerwy i młodych bo daje odpocząć &#39;&#39;gwiazdą&#39;&#39; przed rewanżem kurs pewnie mocno będzie spadał na gości którzy w sparingach radzą sobie dobrze.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Celtic - Tottenham 2 @@ 1.56
Celtic ma rewanż z Legią w lidze mistrzów natomiast dziś musi rozegrać kolejny mecz kontrolny ich rywalem będzie Tottenham, wyczytałem na jednym szkockim forum że trener wystawia rezerwy i młodych bo daje odpocząć &#39;&#39;gwiazdą&#39;&#39; przed rewanżem kurs pewnie mocno będzie spadał na gości którzy w sparingach radzą sobie dobrze.
Kolega waniak już wczoraj rano jako pierwszy o tym pisał, ja poparłem typ kiedy było 1,90. Kursy ostro zdołowały w dół jak piszesz teraz 1,56 i po takim kursie to nie wiem czy bym to grał. A wiadomo jakim składem wyjdzie Tottenham ?
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Kolega waniak już wczoraj rano jako pierwszy o tym pisał, ja poparłem typ kiedy było 1,90. Kursy ostro zdołowały w dół jak piszesz teraz 1,56 i po takim kursie to nie wiem czy bym to grał. A wiadomo jakim składem wyjdzie Tottenham ?
W Tottenhamie mają zagrać zawodnicy Ci co opuścili zgrupowanie, czyli np Adebayor, Eric Dier, o to wypowiedz trenera:
- Mamy w kadrze 22 piłkarzy. To ważne, żeby zagrali ci, których zabrakło podczas tournee, tak jak np. Emanuel [Adebayor].
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Nie byłbym taki pewny że Celtic wystawi rezerwy....Pamiętajcie że oni nie zaczeli jeszcze sezonu, więc trener może dac pograc podstawowej 11 by była w rytmie meczowym przed spotkaniem z Legią...Ale jak będzie zobaczymy...
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Celtic jeśli nawet wyjdzie w miarę optymalnym składem, to będzie ćwiczył schematy na mecz z Legią. Oni zdają sobie sprawę, ze w lidze szkockiej i tak im nikt nie podskoczy, natomiast środowy mecz jest zdecydowanym priorytetem. Tottenham natomiast już powolutku powinien szykować się na Premier League, która zbliża się dużymi krokami i myślę, że będą bardziej starali się grać efektywnie niż piłkarze ze Szkocji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powiem tak: ruch kursów z 1,90 do obecnie na 12:44 (najwyższy 1,34) np w Bet365 1,30 wskazuje, że Celtic wyjdzie super rezerwami. Schematy techniczne to można sobie ćwiczyć na treningu, a tu jakaś kontuzja i zawodnik wypada z meczu na Legię. Nie podawałem wcześniej bo każdy z bazy na czyste zwycięstwo mógł pograć handi, ale pograłem EH:-1 po 2,90 i nawet EH-2 po kursie 5,25.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
http://www.celticpoland.com/news/show/mlodziez-zagra-z-tottenhamem
Adamo80 jak zwykle przygotowany do tematu.:grin: Wystarczy wpisać w google.pl słowo Celtic i wszystkie wątpliwości rozwiane a Ty tracisz cas na jakieś bezsensowne wypociny i przypuszczenia zresztą nie tylko Ty.
Nie podawałem wcześniej bo każdy z bazy na czyste zwycięstwo mógł pograć handi, ale pograłem EH:-1 po 2,90 i nawet EH-2 po kursie 5,25.
Skoro nie dawałeś tego wcześniej to jaki sens ma dodawanie takich typów po takich kursach teraz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macio106 141,6K

macio106

Znawca - MMA
Marseille (Fra) - Chievo (Ita) 3-1✅
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betclick

Na dzisiaj wybrałem spotkanie Marsylii z Weroną, spotkanie odbędzie się na neutralnym boisku w Austrii. Kurs na Olympique bardzo duży zważywszy na to że Cheivo grało ostatni mecz wczoraj... Grali oni podstawowym składem, dlatego nie ma szans aby byli w pełni sił po 24h i albo będą grać na niepełnych możliwościach, albo zagrają rezerwowym składem. Co moim zdaniem bez problemu wykorzysta Marsylia dla której będzie to ostatni sparing przed ligą i zagrają najmocniejszym składem. Dlatego kurs 1,80 jest bardzo zachęcający do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
http://www.celticpoland.com/news/show/mlodziez-zagra-z-tottenhamem
Adamo80 jak zwykle przygotowany do tematu.:grin: Wystarczy wpisać w google.pl słowo Celtic i wszystkie wątpliwości rozwiane a Ty tracisz cas na jakieś bezsensowne wypociny i przypuszczenia zresztą nie tylko Ty.
Skoro nie dawałeś tego wcześniej to jaki sens ma dodawanie takich typów po takich kursach teraz?
Nie sprawdzałem o 12 bo po ruchu kursów byłem pewien właśnie tego scenariusza, a typu nie podawałem bo podał go kolega waniak, ale od razu go poparłem i wtedy był właśnie po 1,90. Napisałem zresztą że jak pojawi się AH:-1 warto to pograć i podałem kursy na EH:-1. Radzę mniej pobieżnie śledzić moje posty. Informacja którą podałeś pojawiła się na stronie Celticu po 12, a rano nic nie było więc snuliśmy tylko przypuszczenia. Jedyny mój błąd, ze jeszcze raz nie sprawdziłem kiedy to pisałem. Jesteś za dobrym typerem żeby bawić się w hejterkę i jeszcze nie masz racji, skoncentruj się na efektywniejszej pracy ???? . Pozdrawiam
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Powiem tak: ruch kursów z 1,90 do obecnie na 12:44 (najwyższy 1,34) np w Bet365 1,30 wskazuje, że Celtic wyjdzie super rezerwami.
Właśnie o to mi chodziło, piszesz że kurs wskazuję, że Celtic wyjdzie rezerwami, a wtedy już było wszystko jasne, gdy zamieściłeś post.
A tak po za tym to, że Celtic nie wyjdzie tam optymalnym składem było praktycznie pewne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom