>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
friday79 1

friday79

Użytkownik
A co myslicie o meczu Meksyk - Hiszpania ? Ma ktoś liste powołanych zawodników z Hiszpani ? Bo nie wiem czy dosyć dobrych żeby postawić na to że Meksyk nie strzeli gola ???? I takie jeszcze jedno pytanie co do meczu Polska - Kamerun otóż jak myślicie czy Polska zdobędzie gola ? bo nie wiem co w tym meczu postawić to zenie strzeli gola czy x2 ? ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Friday, słyszalem że powołanych zostało 9 graczy Barcelony. Przez to trwa konflikt między del Bosque a klubem z Katalonii. Ale może coś się zmieniło
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
A co myslicie o meczu Meksyk - Hiszpania ? Ma ktoś liste powołanych zawodników z Hiszpani ? Bo nie wiem czy dosyć dobrych żeby postawić na to że Meksyk nie strzeli gola ???? I takie jeszcze jedno pytanie co do meczu Polska - Kamerun otóż jak myślicie czy Polska zdobędzie gola ? bo nie wiem co w tym meczu postawić to zenie strzeli gola czy x2 ? ;)
Meksyk nie strzeli gola? raczej słaby typ , Meksykanie są znani z tego że praktycznie w każdym meczu rzucają się do ataku przez co zapominają często o obronie która mają po prostu słabą (w przeciwieństwie do ataku) . Hiszpania pokazała na MŚ że gola może stracić nawet z takimi &quot;potęgami&quot; jak Paragwaj (tutaj akurat uratował ich niesamowity fart) czy Szwajcaria lub Chile.

Jeśli chcesz wiedzieć to Del Bosque powołał praktycznie wszystkie gwiazdy na ten mecz (przez co trochę skonfliktował się z Barceloną ) łącznie z Villą , Xavim , Puyolem , Pique itd. , nie będzie tylko Iniesty.


Co do meczu Polaków z Kamerunem to typ że Polska nie strzeli również wydaje się słaby , Polacy pod wodzą Smudy to drużyna zdecydowanie nastawiona na atak , Kamerun silną obroną na pewno nie dysponuje (co pokazali na MŚ) . Ja osobiście odpuszczam ten mecz , jednak rób jak uważasz.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
HISZPANIA:
Bramkarze: Casilla, Valdes;
Obrońcy: Arbeloa, Sergio Ramos, Puyol, Pique, Marchena, Capdevila, Monreal
Pomocnicy: Xabi Alonso, Sergi Busquets, Xavi, Pedro, Jesus Navas, Mata, Silva, Cazorla, Cesc Fabregas, Bruno
Napastnicy: Villa, Llorente
MEKSYK:
Bramkarze: Guillermo Ochoa (America), Jesus Corona (Cruz Azul).

Obrońcy:: Paul Aguilar (Pachuca), Leobardo Lopez (Pachuca), Rafael Marquez (New York Red Bulls), Francisco Rodriguez (PSV Eindhoven), Carlos Salcido (PSV Eindhoven), Hector Moreno (AZ), Fausto Pinto (Cruz Azul).

Pomocnicy: Efrain Juarez (Celtic), Gerardo Torrado (Cruz Azul), Jonathan dos Santos (Barcelona), Andres Guardado (Deportivo La Coruna), Pablo Barrera (West Ham).

Napastnicy: Javier Hernandez (Manchester United), Giovani dos Santos (Tottenham), Carlos Vela (Arsenal), Elías Hernández (Morelia), Enrique Esqueda (America)

Zgadzam się z dwight18 w obu przypadkach. Mi się wydaję że Meksyk strzeli gola. Hernandez, Vela, Giovani dos Santos potrafią strzelać. Mogą być zdeterminowani faktem że mogą utrzeć nosa del Bosque.
Co do Polska - Kamerun. Z początku też chciałem postawić na Kamerun ale jednak wolę rozkoszować się grą Eto&#39;o, i innych piłkarzy. Polacy mogą wyciagnąć tylko remis i to z trudem.
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Ja chciałbym zagrać jutro Bośnie i Hercegowinę (grają z Katarem). Tylko nie mogę znależć składu. Może ktoś tu wkleić albo wysłać na PW? Chcę wiedzieć czy gra Dzeko i Misimovic. Wiem że powołany jest Stilic
 
P 0

pidi555

Użytkownik
Dotychczasowe mecze reprezentantów Polski z Kamerunem sugerują, że na największe emocje będziemy musieli poczekać do zakończenia meczu.
Wówczas w wielkim pojedynku żebraków, rozstrzygną się losy koszulki Eto,o. Ciekaw jestem i z niezwykłym napięciem czekam na wynik tej konfrontacji. Być może któryś bukmacher zaoferuje kursy na takie zdarzenie. Osobiście typowałbym, że nie da jej nikomu z tych nieudaczników.
Tylko Smuda może zrobić z tych kopaczy drużynę, którą będzie się chciało oglądać od czasu do czasu. Jednak po wtopie z Hiszpanią, wydaje się, że to pokolenie bez ambicji i sportowej złości, niestety zmusi nas do tego, że będziemy się cieszyć z wygranych nad Wyspami Owczymi i Madagaskarem. Daj Boże, żeby tak nie było, czego z całego serca życzę trenerowi Franciszkowi.
Kamerun zawodzi, jednak maja o wiele lepszych zawodników od naszych. Trochę żałuje, że prowadzi ich taki trener jak Le Guen. Oni i tak nigdy nic nie wygrają, więc nie ma sensu trzymać ich w taktycznych ryzach. Wywodzą się z dziczy i powinni grać jak dzicz. Mogliby przegrywać nawet 3-6 czy 4-5, bo po prostu bym sobie ich zapamiętał i z przyjemnością oglądał. To zdecydowanie lepsze niż te niemrawe wtopy po 0-1 czy 1-2. Tak czy inaczej wydaje mi się, że tym razem nie przegrają. Kolejny underowy mecz z wynikiem 1-0 bądź 1-1 jak najbardziej do grania.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
USABrazylia

Typ:2
Kurs:1.80

Czas na pierwsze mecze reprezentacji od mistrzostw świata w RPA tym razem są to jedynie spotkania towarzyskie ale mimo wszystko, myślę, że da się na nich też zarobić. Jednym z meczów, które wybrałem jest pojedynek pomiędzy ekipą USA a Brazylią. Oczywiście mimo nieudanych mistrzostw świata Brazylia nadal jest potęgą i jest faworytem w większości spotkaniach podobnie jest również i tu. Wiadomo, że Brazylia ma chyba najwięcej gwiazd na świecie niestety nie potrafią tego w ostatnim czasie pokazać ale myślę, że na nowo budowana reprezentacja Brazylii już w tym meczu pokaże to co potrafi najlepiej i bez większych problemów upora się z USA, które dość dobrze zaprezentowało się w mistrzostwach świata i nie jest wbrew pozorom tak łatwy rywalem ale mimo wszystko mecz powinien zakończyć się zwycięstwem gości.
Polska – Kamerun

Typ:2
Kurs:3:50

Kolejnym meczem, który wpadł mi w oko jest oczywiście pojedynek naszej reprezentacji, która zmierzy się przed własną publicznością z Kamerunem. Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo daję się naszym piłkarzą ale moim zdanie to wlaśnie przyjezdni zwyciężą w tym meczy. To w jakim miejscu jest aktualnie polska piłka doskonale pokazał mecz z Hiszpanią w którym dostaliśmy sromotne baty jak również występy naszych drużyn w europejskich pucharach, który zakończył się kompletną kompromitacją pokazuję, jak słaba jest polska piłka bo przecież w reprezentacji powołanych jest najwięcej piłkarzy na co dzień grający w naszej lidze w drużynach, które odpadły z tak słabymi rywalami w pucharach.
Kamerun może nie jest najmocniejszy co doskonale pokazały ostatnie mistrzostwa świata ale grać potrafi a w dodatku ma w swoich szeregach tak doskonałe zawodnika jakim jest Samuel Eto.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie: Bosnia-Herzegovina - Katar 1:1 ⛔
TYP: 1
KURS: 1,42



Jedną z propozycji jakie warto zagrać ze sporej ilości spotkań towarzyskich granych we wtorek i środę jest mecz Bośni z Katarem. Gospodarze są zdecydowanym fawortyem tego spotkania. Grają na własnym terenie, gdzie niezwykle trudno się zwycięża nawet ekipom z czołówki światowej. Tak tak, to nie jest żart. Przez ostatnie lata Bośnia zrobiła dwa albo nawet trzy kroki w przód. Na mistrzostwach świata nie zagrali jak wiemy z powodu Portugalii, która wygrała z nimi po ciężkim boju w barażach. Jest to ostatnie czwarte spotakanie towarzyskie zaplanowane przez Bośnię na ten rok. Wcześniej towarzysko grali z bardzo wymagającymi rywalami i nieźle sobie radzili. Wygrali z Ghana u siebie 2:1, potem przyszły dwie porażki ze Szwecja i Niemcami na wyjazdach. Teraz przed początkiem eliminacji do Mistrzostw Europy będą mieli ostatni sprawdzian. Myślę że nie przestraszą się słabiutkiego Kataru który w tym roku nie zanotował nawet jednego zwycięstwa. Remis z Mali oraz wysoka porażka 4:1 ze Słowenia w meczach towarzyskich to jedyne co zaprezentowała egzotyczna ekipa z Azji. Mecz rozpoczyna się o godzinie 17:00 na stadionie w Sarajewie. Bośnia pierwsze spotkanie eliminacyjne zagra z Luksemburgiem i myślę że dzisiejszy rywal jest dobrany w taki sposób aby napastnicy mogli sobie trochę postrzelać i odblokować przed eliminacjami.​

Spotkanie: Chiny - Bahrajn 1:1 ⛔
TYP: 1
KURS: 2,00


W Środowe południe o 14:00 zagrają Chiny z Bahrajnem. Wysoki kurs na Chińczyków zachęca do grania. Moim zdaniem to oni jutro wygrają spotkanie. Chińska piłka ostatnimi czasy przeżywa prawdziwy rozkwit. W 5 ostatnich spotkaniach drużyna z Chin przegrała tylko 1 raz z Portugalią. Ale ten wynik jest mało istotny patrząc na pozostałe. Wygrana z Francją, Koreą Południową, Hong-Kongiem, w końcu remis z Japonią. To niezłe wyniki. Porównując je do wyczynów Bahrajnu to wygląda to świetnie. 4 mecze tej ekipy i tylko jedno zwycięstwo ze słabym Honh-Kongiem to rezultaty Bahrajnu. Porażki z Jemenem, Kuwejtem, Japonią i tylko jedna strzelona bramka nie świadczą dobrze o gościach tego spotkania. Chiny nie powinni mieć problemów z pokonaniem Bahrajnu. Są w lepszej dyspozycji i pokazują że mają pomysł na grę. Piłkarze gości ewidentnie nie mogą zebrać się w garść, nie wiem czym jest to spowodowane, ale będę zaskoczony jak ograją jutro wybieganych chińczyków o żelaznych płuchach.​

Spotkanie: Rosja - Bułgaria 1:0 ✅
TYP: 1
KURS: 1,50


Formę bułgarów sprawdzili w tym roku polacy. Jak było? Każdy wie. A jeżeli Polska z kimś wygrywa to albo jest fart, albo rywal bardzo słaby. W tym przypadku raczej to drugie. W tym roku Bułgaria zagrała jeszcze z Belgią i Rpa. Nie wygrała żadnego z tych spotkań przegrywając i remisując. Coś się zacieło w ekipie Bułgarii. To samo można powiedzieć o Rosji. Ich brak na mistrzostwach świata był jedną z największych niespodzianek eliminacji. Potem zagrali towarzysko na wyjeździe z Węgrami i ugrali remis 1:1. To słaby wynik jak na Rosję, nie ma co się oszukiwać. Teraz duża presja i wielkie oczekiwania przed Mistrzostwami Europy. Czy sobie poradzą? Zobaczymy. Wcześniej trzeba odkupić nieco swoje winy w towarzyskim spotkaniu z Bułgaria. Oni w moim odczuciu zagrają na 100% dla kibiców. To będzie gest w ramach przeprosin dla swoich fanów. Grają u siebie, ściany sprzyjają. Powinno być teoretycznie zwycięstwo. Ja myślę że Bułgarzy nie dadzą rady w wyjazdowym meczu. Jeżeli zagrają podobnie jak z Polską to wynik może być dość wysoki na korzyść Rosjan. Puki co typuje zwycięstwo Mocarstwa Rosyjskiego.​
 
M 8

maxtomek

Użytkownik
POLSKA - KAMERUN
Czy 1.druzyna strz.gola ?
TYP: NIE
KURS: 3,28
Myślę że warto zaryzykować , każdy z Nas widzi co się dzieje z naszą piłka. Opłaca się grać tylko przeciwko Naszej reprezentacji czy klubom w rozgrywkach europejskich. Nasza rep. nie strzeliła gola w od 3 meczy i myślę że rekord ten będziemy bić a może nawet dążyć do pobicia tego rekordu z roku 2000 ( 6 spotkań bez bramki ).
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Moim zdaniem warto zagrać też na Turcje. Trenerem tej drużyny jest sam Guus Hiddink, najlepszy trener reprezentacyjny świata. Turcy mają duży potencjał a Hiddink na pewno go wydobędzie i wykorzysta. Klasa przeciwnika jakim jest Rumunia nie powala, a kurs na Turków jest ładny.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Moim zdaniem warto zagrać też na Turcje. Trenerem tej drużyny jest sam Guus Hiddink, najlepszy trener reprezentacyjny świata. Turcy mają duży potencjał a Hiddink na pewno go wydobędzie i wykorzysta. Klasa przeciwnika jakim jest Rumunia nie powala, a kurs na Turków jest ładny.
Wiesz może od kiedy Hiddink pracuje z Turcja? Bo mnie to interesuje.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
no w sumie oficjalnie od kilku dni ale to tym bardziej powinno zmotywować piłkarzy do jak najlepszego pokazania się nowemu trenerowi ;)

Ale podczas MŚ był z Turkami na zgrupowaniu bodaj w USA (dlatego też odmówił WKS)
 
M 0

marzano

Użytkownik
Witam, to mój pierwszy typ (post) na forum - oby trafny ;)
UKRAINA - HOLANDIA
z tego co zauważyłem Bert Van Marvijk desygnował na wyjazdowy mecz z Ukrainą drugi, jeśli nie trzeci garnitur piłkarzy. Spośród wicemistrzów świata na Ukrainę pojechał tylko drugi bramkarz Michael Vorm. Poza tym w składzie są:
SKŁAD HOLANDII:
Goalkeepers: Michel Vorm (Utrecht), Vurnon Anita (Ajax Amsterdam),
Defenders: Otman Bakkal (PSV Eindhoven), Roy Beerens (Heerenveen), Wout Brama (Twente Enschede), Jeffrey Bruma (Chelsea),
Midfielders: Urby Emanuelson (Ajax Amsterdam), Orlando Engelaar (PSV Eindhoven), Theo Janssen (Twente Enschede), Siem de Jong (Ajax Amsterdam), Jeremain Lens (PSV Eindhoven), Glenn Loovens (Celtic), David Mendes da Silva (Salzburg), Erik Pieters (PSV Eindhoven), Ronnie Stam (Twente Enschede),
Strikers: Ron Vlaar (Feyenoord), Piet Velthuizen (Vitesse Arnhem), Ricky van Wolfswinkel (Utrecht).
podejrzewam, że nie tylko mnie większość tych nazwisk nie mówi zupełnie nic.
Z kolei Ukraińcy zagrają w składzie nie odbiegającym od swego najmocniejszego zestawienia i przed własną publicznością będą chcieli z pewnością wygrać z bądź co bądź drugą drużyną świata...
SKŁAD UKRAINY:
Goalkeepers: Andrei Pyatov (Shakhtar Donetsk), Andrei Dikan (Terek Grozny/RUS)
Defenders: Dmitry Chygrynsky, Yaroslav Rakitsky, Vasily Kobin (all Shakhtar Donetsk), Taras Mykhalik (Dynamo Kiev), Artem Fedetsky (Karpaty Lviv), Yevgeny Cheberyachko (Dnepropetrovsk), Alexander Romanchuk (Metalist Kharkiv)
Midfielders: Anatoly Tymoshchuk (Bayern/GER), Alexander Aliev (Lokomotiv Moscow/RUS), Yevgeny Konoplyanka (Dnepropetrovsk), Denis Oleinik (Metalist Kharkiv), Alexander Yakovenko (Westerlo/BEL)
Strikers: Artem Milevsky, Andrei Shevchenko (both Dynamo Kiev), Andrei Voronin (Dynamo Moscow/RUS), Yevgeny Seleznov (Dnepropetrovsk)
Kurs na zwycięstwo Ukrainy ok 2.25 i spada myślę, że warto się pokusić zagrać zwycięstwo naszych sąsiadów, którzy podobnie jak my przygotowują się do EURO 2012 i odczuwają głód meczów o stawkę...
UKRAINA @ 2.25 [expekt, bet365] 8/10
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Włochy - Wybrzeże Kości Słoniowej 0:1 (0:0) ⛔
Typ: Włochy wygrają, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2.5
Kurs: 4.25
Bukmacher: gamebookers

Analiza: Cesare Prandelli swoimi powołaniami zdecydowanie pokazał, iż powstaje zupełnie nowa reprezentacja Włoch. Wystarczy wymienić wśród powołanych na dzisiejszy mecz w Londynie m.in. młodziutkiego Mario Balotelliego, notorycznie pomijanego przez Lippiego Antonio Cassano, Amauriego, dla którego, podobnie jak dla czarnoskórego napastnika Interu, będzie to debiut w kadrze Włoch, czy bramkarzy Viviano i Sirigu.
Prandelii przyznał, że ma zamiar zagrać dziś 3 napastnikami. W końcu nie będzie to jakieś mozolne granie długich piłek na bezużytecznego Iaquintę, tylko ofensywna gra, a przyznać trzeba, ze Włosi mają w tym aspekcie niezwykły potencjał, który w końcu może zostać wykorzystany.
Jeżeli chodzi o zespół z Afryki, to w porównaniu z kadrą, jaką zabrał na niedawny Mundial zwolniony już Sven-Goran Ericsson, nie zobaczymy dziś przede wszystkim Didiera Drogby i Kadera Keity, jak również Jeana-Jacquesa Gosso i Aristide Zogbo.
Jak to bywa w tego typu spotkaniach wynik nie będzie sprawą kluczową. Na pewno dużo ważniejsza będzie dla Prandelliego ocena przydatności powołanych piłkarzy do budowanego przez siebie od podstaw zespołu. Z pewnością każdy z nich będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony (dla wielu może to być pierwsza i ostatnia okazja ku temu), dlatego też o poziom tego spotkania (przynajmniej jeżeli chodzi o grę ze strony Squadra Azzurra) jestem spokojny. Zobaczymy z pewnością szybkie, ciekawe i okraszone kilkoma bramkami widowisko, z którego zwycięsko powinni wyjść Włosi.
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie:Włochy - WKS
Typ:1/1
Kurs:3,60
Bukmacher:bah
Spotkanie towarzyskie które odbędzie się na terenie neutralnym. Mimo wszystko to i tak włosi są faworytami tego spotkania, mają nowego trenera i nie ma w składzie już starych mistrzów którym się nie będzie chcieć biegać. Dziś każdy będzie chciał udowodnić nowemu trenerowi że to na niego warto stawiać i od samego początku beda grać do przodu i z zaangażowaniem. WKS na MŚ spisało sie równie zle jak Włosi a w dodatku ich styl gry nie był taki do jakiego nas przyzwyczaili. Nie zagra Drogba który jest po operacji oraz Keita. Myślę że Włosi pomimo brakuz grania kilku nowcyh zawodników wygrają ten mecz i będą prowadzic juz do pierwszej połowy.
 
dwight18 1

dwight18

Użytkownik
Ja chciałbym zagrać jutro Bośnie i Hercegowinę (grają z Katarem). Tylko nie mogę znależć składu. Może ktoś tu wkleić albo wysłać na PW? Chcę wiedzieć czy gra Dzeko i Misimovic. Wiem że powołany jest Stilic
Goalkeepers: Asmir Begović, Kenan Hasagić

Defenders: Sanel Jahić, Adnan Mravac, Mensur Mujdza, Safet Nadarević, Boris Pandza, Emir Spahić

Midfielders: Mehmed Alispahić, Senijad Ibricic, Haris Medunjanin, Zvjezdan Misimović, Samir, Muratović, Miralem Pjanić, Elvir Rahimić, Sejad Salihović, Semir Stilić

Forwards: Edin Dzeko, Vedad Ibisević, Zlatan Muslimović, Ermin Zec
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie: Chiny - Bahrajn
TYP: 1
KURS: 2,00


W Środowe południe o 14:00 zagrają Chiny z Bahrajnem. Wysoki kurs na Chińczyków zachęca do grania. Moim zdaniem to oni jutro wygrają spotkanie. Chińska piłka ostatnimi czasy przeżywa prawdziwy rozkwit. W 5 ostatnich spotkaniach drużyna z Chin przegrała tylko 1 raz z Portugalią. Ale ten wynik jest mało istotny patrząc na pozostałe. Wygrana z Francją, Koreą Południową, Hong-Kongiem, w końcu remis z Japonią. To niezłe wyniki. Porównując je do wyczynów Bahrajnu to wygląda to świetnie. 4 mecze tej ekipy i tylko jedno zwycięstwo ze słabym Honh-Kongiem to rezultaty Bahrajnu. Porażki z Jemenem, Kuwejtem, Japonią i tylko jedna strzelona bramka nie świadczą dobrze o gościach tego spotkania. Chiny nie powinni mieć problemów z pokonaniem Bahrajnu. Są w lepszej dyspozycji i pokazują że mają pomysł na grę. Piłkarze gości ewidentnie nie mogą zebrać się w garść, nie wiem czym jest to spowodowane, ale będę zaskoczony jak ograją jutro wybieganych chińczyków o żelaznych płuchach.​
Zainteresował mnie Twój typ i trochę poszperałem o nim ;-).
Co prawa, że Chiny są potężnym państwem, a Bahrajn malutkim państewkiem z 700 tys. ludnością to nie zmienia faktu, że ledwo co, a to oni by zagrali na mistrzostwach świata.
Grali w barażach z Nową Zelandią i na wyjeździe przegrali 1:0 i to ostatecznie zakwalifikowała się Nowa Zelandia na MŚ w RPA, ale nie wiele brakowało by to właśnie malutki Bahrajn tam zagrał.
Ich trener to Milan Máčala który ma nawet poważne sukcesy w piłce Azjatyckiej.W 1995 i 1996 roku Máčala został mistrzem Kuwejtu z Kazmą. W 1996 roku wraz z kadrą Kuwejtu zajął 4. miejsce w Pucharze Azji. W 2005 roku doprowadził Al Ain do finału Ligi Mistrzów (porażka w finale z Al-Ittihad Dżudda).
Teraz prawie zakwalifikował się z Bahrajnem na MŚ w RPA.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Do bardzo interesującego meczu dojdzie dzisiaj w nocy w New Jersey. USA podejmie Brazylie. Debiut w roli selekcjonera zaliczy Mano Menezes. W porównaniu z MŚ w składzie nie ma wielu graczy tam grających. Czy to jednak taki jednorazowy wyskok i chęc sprawdzenia zastępu młodych graczy przede wszystkim z ligi brazylijskiej tego nie wiem, ale wszystko na to wskazuje. Tak oczekiwanego debiutu dostąpią gracze Sanstosu, a więc Ganso i Neymar, o których tak głośno mówiło się w mediach, przede wszystkim Globo w kontekście powołań do RPA. Ofensywa wygląda barzdo ciekawie na ten mecz. W ataku ma zagrac trio Neymar, Robinho, Pato. W pomocy dojdzie jescze Paulo Henrique Ganso, a więc ofensywa z Santosu powinna się rozumiec i znaleśc współny język z Pato. Defensywa z koeli także ciekawa. Dani Alves i David Luiz wsparci Thiago Silvą i Andre Santosem. Tutaj może byc brak zgrania w tej formacji wkońcu ze sobą pewnie wystąpią po raz pierwszy. David Luiz to jednak świetny piłkarz.
USA także w dobrym składzie jak widac poniżej, Są gwiazdy jak Donovan, Howard czy Altodore. U siebie Jankesi zawsze grają ciekawie, W ogóle to ten mecz wg mnie będzie promocją piłki nożnej w tym kraju coś jak promocja handballu w wykonaniu Polski i Niemiec w niedawnym meczu w Chicago. Tak przynajmniej ja odbieram to starcie ;) Brazylia myślę, że w tym meczu co widac po składzie nastawiona jest na ofensywe, a co za tym idzie luki w obronie zostaną i Amerykanie coś strzelą. Zapowiada się moim zdaniem kilka bramek i ładny ofensywny mecz, który warto obejrzec. Czyli dzisiejszą nocke zarywamy dla tak długo nie oglądanej w wykonaniu Brazylii Joga Bonito ! :cool: Mimo, że mecz towarzyski jakoś jestem &quot;pewny&quot; tego BTS, stawke też daje wyjątkowo wysoką jak na mecz towarzyski...
USA : Howard- Cherundolo, Goodson, Bocanegra, Bornstein- Donovan, Edu, Bradley, Kljestan-Altidore, Findley.
BRAZYLIA : Victor- Daniel Alves, Thiago Silva, David Luiz, André Santos- Lucas, Ramires, Ganso-Robinho, Neymar, Alexandre Pato.
⚽USA - Brazylia Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,72 Bet365 ⛔0:2


Apeluje o trzymanie poziomu merytorycznego w tym dziale, bo mnóstwo nic nie wnoszących postów zostało już usuniętych, a kolenje tego typu zapytania &quot;co gracie w meczu Norwegia -Francja&quot; czy &quot;co o tych typach sądzicie&quot; będą usuwane i nagradzane odpowiedznio! Jeżeli macie coś do napisania to poprzyjcie to jakimiś sensownymi argumentami.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Anglia – Węgry

Typ:1
Kurs:1.30


Postanowiłem postawić na kolejny mecz towarzyski tym razem po znacznie niższym kursie ale wydaję mi się, że dużo pewniejszy od wcześniejszych. Przechodząc do konkretów to postawiłem na mecz pomiędzy Anglią a Węgrami. Oczywiście postawiłem na gospodarzy za, których bukmacherzy płacą 1.30. Nic w tym dziwnego ponieważ Anglia ma bardzo silny zespół, który mógł osiągnąć dużo więcej na mistrzostwach świata gdyby nie fatalny błąd sędziego, który nie uznał prawidłowo zdobytej bramki ale to już historia teraz trzeba przygotowywać się do eliminacji do mistrzostw europy a w tym celu Anglia rozgrywa mecz z dość słabym rywalem, który najlepsze czasy ma już dawno za sobą i teraz jest na poziomie Polski a może nawet słabszy dlatego Anglicy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego spotkania i mimo iż kurs jest dość niski to warto postawić na to spotkanie.
SzwecjaSzkocja
Typ:1
Kurs:1.70

Kolejny wybrany przeze mnie mecz jest już trochę bardziej wyrównany ale mimo wszytko myślę, że mój faworyt wygra. W środę wieczorem zmierzą się ze sobą piłkarze Szwecji i Szkocji. Obydwie ekipy były mocno zawiedzione tym, że mistrzostwa świata mogli oglądać jedynie w telewizji zamiast walczyć z najlepszymi ale myślę, że brak Szwecji w tych mistrzostwach był dużo większym zaskoczeniem niż fakt wyeliminowania Szkocji, który dla mnie osobiście nie był żadną sensacją ponieważ uważam, że Szkocja nie ma wcale dobrej ekipy a większość ich dobrych wyników jest sprawą przypadku i ogromnego szczęścia jakie im towarzyszy natomiast do Szwecji zawsze czuje respekt ciągle pamiętając mecze Polaków ze Szwedami, które kończyły się pogromem naszych. Myślę, że dużo większym potencjałem dysponują gospodarze, którzy go wykorzystają i pewnie pokonają bardzo przeciętną ekipę Szkocji.
DaniaNiemcy

Typ:2
Kurs:2.20

No i na sam koniec moich typów postanowiłem podać najmniej pewny typ ale zapowiadający się na najciekawszy mecz a mianowicie jest to pojedynek pomiędzy reprezentacją Danii a Niemcami. Bukmacherzy są dość ostrożni dając dość podobne kursy na obydwie ekipy minimalnie faworyzując Niemców. Szczerze mówiąc nigdy nie darzyłem sympatią ekipy Niemieckiej ponieważ prezentowali bardzo brzydką dla oka piłkę stawiając głównie na defensywę ale po ostatnich mistrzostwach jestem pod wrażeniem tej młodej reprezentacji, która radykalnie zmieniła grę i teraz prezentuję piłkę ofensywną piłkę piękną dla oka przy czym strzela dużo bramek. Myślę, że ta młoda ekipa nie straciła swojej doskonałej formy i znowu zagra piękne spotkanie, którym będziemy mogli się zachwycać. Trzeba pamiętać również o tym, że Dania to bardzo dobra ekipa, która wie na czym polega gra w piłkę. Dlatego szykuję się bardzo interesujący mecz, który moim zdaniem wygrają Niemcy.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
RPA - Ghana 2,90 Bet365⛔
Jutro mecz towarzyski pomiędzy drużynami z Czarnego Lądu. Gospodarze po niezbyt udanych mistrzostwach podejmą na Soccer City w Johannesburgu jedną z rewelacji turnieju o prymat na światowych boiskach, czyli Ghanę. Nowy trener drużyny Bafana Bafana Pitso Mosimane powołał z niewielkimi wyjątkami identyczną ekipę, jaką widzieliśmy na przełomie czerwca i lipca na MŚ. Na zgranie tego zespołu musimy wiec liczyć. Nie wydaje mi się jednak że umiejętności i wspomniane zgranie starczą na uzyskanie korzystnego rezultatu z drużyną Czarnych Gwiazd. Ghana była jedną z niespodzianek mundialu, gdzie odpadli w dramatycznych okolicznościach w ćwierćfinale z drużyną Urugwaju. Serbski trener Milovan Rajevac wprowadził trochę zmian w stosunku do składu z MŚ: brak bocznych obrońców: Pantsila, Sarpei&#39;a, pomocników Appiah, Muntariego oraz napastnika Adiyiaha. Brakuje również nieobecnego od dłuższego czasu Essiena, który leczył kontuzję. Niby spore braki, jednak ww. pomocnicy oraz napastik nie byli podstawowymi graczami na afrykańskiej imprezie. W składzie znajdziemy takich piłkarzy jak: John Mensah, Anthony Annan, Kwadwo Asamoah, Andre Ayew, Kevin-Prince Boateng, Asamoah Gyan czy pominięty w powołaniach na mundial Ransford Osei.
Stawiam w tym meczu na Ghanę, która mimo drobnych braków powinna wygrać z drużyną RPA.

Angola - Urugwaj 1,83 Bet365✅
Angola zmagania o uczestnictwo w MŚ zakończyła już w drugiej rundzie ustępując w swojej grupie Beninowi. Drużyna ta w swoich szeregach nie posiada gwiazd, najbardziej znanym piłkarzem jest chyba Mantorras. Z kolei Urugwaj to czarny koń mistrzostw. Zajmując 4. miejsce przeszli oczekiwania wszystkich swoich kibiców. Z drużyny, którą widzieliśmy na mundialu zabraknie dwóch piłkarzy stanowiących o sile ofensywnej: Diego Forlana oraz Luisa Suareza. Zobaczymy za to gwiazdę FC Porto Christiana Rodrigueza, który na mundial nie pojechał, gdyż z powodu zawieszenia nie zagrałby w dwóch pierwszych meczach, a trener chyba nie spodziewał się tylu meczów do rozegrania ;) W atak powołany został Abel Hernandez - 20-letni gracz Palermo. Składu Angoli nie znalazłem, lecz uważam, że Urugwaj mimo braku Forlana i Suareza stać na wywalczenie zwycięstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom