>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
Holandia – Ghana



Typ:1
Kurs:1.35

Mistrzostwa świata już za 11 dni nic więc dziwnego, że drużyny grają mecze towarzyski aby sprawdzić się przed tą wielką imprezą. Ta seria spotkań to już jedna z ostatnich okazji pokazania przydatności do drużyny nic więc dziwnego, że zawodnicy podchodzą do tych spotkań bardzo poważnie. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół holenderski, który jest wymieniany w gronie drużyn mogących powalczyć o mistrzostwo. Ghana natomiast niestety nie awansowała do mistrzostw więc mecz ten nie jest dla nich aż tak ważny. Myślę, że mimo iż kurs jest dość niski to warto postawić na to spotkanie ponieważ wydaję się być bardzo fajne bo naprawdę każdy inny wynik niż zwycięstwo Holendrów będzie olbrzymią sensacją.
Portugalia – Kamerun

Typ:1
Kurs:1.50

Z bogatej oferty meczów towarzyskich wybrałem spotkanie pomiędzy reprezentacją Portugali a reprezentacją Kamerunu. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie Portugalia, która będzie jednym z głównych kandydatów do zdobycia mistrzostwa świata. Kamerun natomiast po krótkiej przerwie znowu wraca na mistrzostwa świata. Niestety po ostatnich mistrzostwach Afryki stwierdziłem, że afrykańska piłka jest bardzo daleko za europejską i raczej żadnej znaczącej roli nie odegrają w nadchodzących mistrzostwach. To wszystko doskonale powinno być widać w dzisiejszym meczu towarzyskim, który najprawdopodobniej będzie przebiegał pod zdecydowane dyktando gospodarzy, którzy powinni bez żadnych problemów uporać się ze swoim dość przeciętnym rywalem. Mimo iż jest to tylko mecz towarzyski to myślę, że obie drużyny włożą dużo serca w ten mecz ponieważ od tych występów będzie zależało kto wystąpi w wyjściowej jedenastce.
SerbiaPolska

Typ:2

Kurs:4.25





Czas na kolejny mecz towarzyski naszej reprezentacji tym razem Polacy zmierzą się z Serbami. Obydwie drużyny zawiodły i nie zdołały zakwalifikować się do mistrzostw świata. Spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane i interesujące niby trudno wskazać faworyta ale ja mimo wszystko skłaniam się ku patriotycznemu typowi czyli na Polskę, która mimo remisu zagrała bardzo ładny mecz z Finlandią natomiast nasi dzisiejsi rywale nie popisali się i przegrali z bardzo słabą reprezentacją Nowej Zelandii co świadczy, że nie są oni w zbyt wysokiej formie. Myślę, że naprawdę warto postawić trochę grosza ponieważ wydaję mi się, że jest naprawdę duża szansa na odniesienie zwycięstwa przez naszych piłkarzy, którzy z pewnością zaczną mecz od ataków a skuteczność powinna być dużo lepsza niż w ostatnim meczu to na pewno wygramy.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
SerbiaPolska

Typ:2

Kurs:4.25





Czas na kolejny mecz towarzyski naszej reprezentacji tym razem Polacy zmierzą się z Serbami. Obydwie drużyny zawiodły i nie zdołały zakwalifikować się do mistrzostw świata. Spotkanie zapowiada się na bardzo wyrównane i interesujące niby trudno wskazać faworyta ale ja mimo wszystko skłaniam się ku patriotycznemu typowi czyli na Polskę, która mimo remisu zagrała bardzo ładny mecz z Finlandią natomiast nasi dzisiejsi rywale nie popisali się i przegrali z bardzo słabą reprezentacją Nowej Zelandii co świadczy, że nie są oni w zbyt wysokiej formie. Myślę, że naprawdę warto postawić trochę grosza ponieważ wydaję mi się, że jest naprawdę duża szansa na odniesienie zwycięstwa przez naszych piłkarzy, którzy z pewnością zaczną mecz od ataków a skuteczność powinna być dużo lepsza niż w ostatnim meczu to na pewno wygramy.
;/ a ja mimo wszystko, dałbym sobie rękę uciąć, że Serbia gra na MŚ i co za tym idzie, udało im się zakwalifikować ???? Szczerze powiedziawszy nie wiem czym zawiodła Serbia oraz Polska, która mimo remisu z Finami zagrała jak na ostatnie czasy - całkiem nieźle ????
 
B 0

barth

Użytkownik
spotkanie: Holandia- Ghana
typ: obie drużynyzdobędą gole -1 TAK
kurs: 1.83
buk: unibet
analiza:
Dziś o 20:30 kolejne swoje spotkania rozegrają reprezentacje przygotowujące się do Mistrzostw świata. Tym razem naprzeciw siebie staną Holendrzy i Ghana.
Propobnuję typ że obie druzyny strzela gole. Swój typ popieram tym że obie druzyny są ofensywnie nastawione i w tym meczu także powinno paść kilka bramek. w ostatnim towarzyskim meczu Holendrzy pokonali Meksyk 3-1 , jak widać stracili bramkę i dzis także ciężko będzie zachowac im czyste konto biorąc pod uwage to że do mistrzostw zostało niewiele dni i trzeba będzie uważać aby nie odnieść kontuzji, a że sami cos strzelą jestem spokojny. polecam typ..
Poniżej prawdopodobne składy na dzisiejszy mecz:

Holandia: Stekelenburg; Van der Wiel, Heitinga, Mathijsen, Van Bronckhorst; De Jong, Van Bommel; Kuyt, Sneijder, Van der Vaart; Van Persie.
Ghana: Kingson; Inkoom, Addy, Vorsah, Pantsil; D. Boateng, K.P. Boateng, K. Asamoah, Muntari; A. Gyan, Tagoe.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
⚽ Portugalia - Kamerun / 1 / 1,65 ✅
Były już przeróżne typy na ten mecz, a ja zagram najprościej - na wygraną Portugalczyków, mimo spadającego kursu. Podopieczni Queiroza w swojej grupie na Mundialu zmierzą się z WKS, a Kamerun to zespół w dużej mierze prezentujący podobny futbol. Po wpadce z Wyspami Zielonego Przylądka drużyna ta będzie chciała pokazać, że cały czas ma się dobrze i remis w poprzednim sparingu był tylko wypadkiem przy pracy. Co więcej, Portugalia zagra dziś przed własną publicznością, co jest dodatkowym atutem. Kolejnym powodem, dla którego decyduje się grać na zwycięstwo gospodarzy, jest ich skład. Jak pisze brazylijska gazeta &quot;O Globo&quot;, dzisiejsza wyjściowa jedenastka będzie niemal identyczna jak ta, która awizowana jest na MŚ. Zabraknie jedynie powracającego do zdrowia Pepe i kontuzjowanego Tiago, ale Portugalczycy nawet pomimo braku tych dwóch zawodników są w stanie pokazać znakomity futbol z dużą liczbą bramek.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Po wpadce z Wyspami Zielonego Przylądka drużyna ta będzie chciała pokazać, że cały czas ma się dobrze i remis w poprzednim sparingu był tylko wypadkiem przy pracy
Może i będzie chciała pokazać że ma się dobrze ale moim zdaniem tak nie jest i oni też o tym wiedzą , z Wyspami Zielonego Przylądka grali jak patałachy i nie chodzi tu o wynik (chociaż ten też był żałosny) ale o samą gre , bo żeby stworzyć sobie może ze dwie dogodne sytuacje w całym meczu z pół - amatorami z Zielonego Przylądka to już jest hańba.

Po tym co Portugalczycy pokazują w ostatnich meczach towarzyskich nie sądzę aby byli wstanie pokonać dobrze poukładany zespół Kamerunu.

Czas na kolejny mecz towarzyski naszej reprezentacji tym razem Polacy zmierzą się z Serbami. Obydwie drużyny zawiodły i nie zdołały zakwalifikować się do mistrzostw świata.
Doprawdy? a ja myślałem że Serbia wygrała swoją grupę eliminacyjną zostawiając w tyle m.in. Francję , a na MŚ będzie w grupie D z Niemcami , Australią i Ghaną.
 
B 0

barth

Użytkownik
Spotkanie: Grecja - Paragwaj
Typ: obie drużyny strzelą
Kurs: 1,92
Buk:Unibet
Analiza:
Dzisiaj swoje kolejne mecze w ramach przygotowań do Mmistrzostw Świata rozegrają reprezentacje Grecji i Paragwaju. Mecz odbędzie się w Szwajcarii.
Proponuje typ że obie druzyny strzelą.
w swoim ostatnim meczu Grecy tylko zremisowali z Koreą Północną 2-2 a poiprzednio przegrali 0-2 z Senegalem, dali sobie strzelić 2 bramki co by nie mówić słabym koreańczykom więc widać że ich forma nie jest jeszcze optymalna, a Paragwaj w ostatnim meczu także zremisował 2-2 tyle że z Wybrzeżem Kości Słoniowej ,mimo iż przegrywał 0-2 z WKS to zdołali w ostatnim kwadransie strzelić 2 bramki i zremisować spotkanie, poprzednio przegrali 1-2 z Irlandia i wygrali 1-0 z Koreą Pł.
W każdym meczu strzelili bramkę więc powinni w tym meczu podtrzymać passe i strzelić grekom chociaż 1 bramkę bo ich obrona nie jest w tym momencie najlepszą formacją. prawdopodobny jest w tym meczu także over ale uważam że typ na obie drużyny że strzela jest b. prawdopodobny
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Serbia - Polska
(goście strzelą?) nie
2,40
Expekt
analiza w Typach Dnia
Azerbejdżan - Honduras
over 2,5
2,06
PinnacleSports
Honduras gra do przodu, nie bardzo obchodzi ich gra w obronie, Azerbejdżan co prawda stara się grać przede wszystkim w defensywie, ale dzisiaj może nie być tego widać, Honduras jest zdeterminowany, żeby pokazać jakąś dobrą grę ze swojej strony, kilka bramek jest bardzo prawdopodobne, kurs nieco ponad 2,00 ale cały czas spada więc trzeba się spieszyć ;)
Pozdr.
 
R 0

roshal

Użytkownik
Co do Polski nie był bym taki pewny że coś ustrzelą ???? Jelenia ma nie być i kto będzie strzelał? ???? Stawiałbym raczej znowu na remisik lub wygraną Serbii.
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Spotkanie: Azerbejdżan - Honduras
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher:expekt
Analiza:

Dziś na neutralnym dla obu państw terenie a mianowicie w Austrii odbędie się o godz 18:30 mecz towarzyski pomiędzy reprezentacja Azerbejdżanu a Hondurasem. Dziwi mnie postawa bukmacherów wystawiajć tak wysokie kursy na Honduras, mógłbym je jeszcze zrozumieć gdyby mecz odbywał się w Baku...ale nie w Austrii! Honduras jest stosunkowo niedoświadczony w Europie, ale ich gra w Austrii przeciwko Białorusi świadczy o dobrej postawia Hondurasu. Azerowie te drużyna która jest naprawdę mało bramkostrzelna...a traci sporą ilość bramek..... Azerowie na neutralnym terenie będzie się czuł tak jak na wyjeździe.....zaś Honduras, ma większy potencjał i dlatego uważam że wygra. Decydującym czynnikiem który będzie miał wpływ na ten mecz będzie czynnik fizyczny Azerowie rozegrali już 2 spotkanie w ciągu Tyg i ich kondycja jest naprawdę słaba....Honduras ma dużo szybszych graczy, co przechyla szale zwycięstwa na ich stronę. Wypowiedź szkoleniowca Azerbejdżanu &quot;&quot;Nie będzie dążyć do pokonania finalistów World Cup Honduras w środę, ale będą one doczekać wykazujące zachęcanie performance.For ta gra będzie ustąpić kilku młodych graczy, którzy mają dobrą przyszłość.&quot; Tak więc Reasumując stawiam na zwycięstwo Hondurasu a kurs 1.65 mnie do tego zachęca.
 
hiro 83,4K

hiro

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Bośnia i Hercegowina, Handicap + 1 dla Niemców
Typ: 1
Kurs: 1,7
Bukmacher: bet-at-homeAnaliza:
Niemcy przygotowując się do MŚ w RPA grają w silnym, żeby nie powiedziec najsilniejszym składzie. W ostatnim meczu wygrali z Węgrami 3-0. Bośnia i Hercegowina zajmuje aktualnie 51 miejsce w rankingu FIFA, nie zakwalifikowała się do MŚ. Niemcy są walecznym zespołem i na pewno nie odpuszczą tego meczu.
Drużyna Bośnii i Hercegowina w ostatnim sparingu uległa Szwecji 2:4, a w jej składzie zagrali tacy zawodnicy jak Ibisevic, Dzeko czy Pjanic. Utrzymywali się więcej przy piłce (bo 55%) a mimo to przegrali. Wydaje mi się, że Niemcy są zespołem silniejszym od Szwecji i powinni ich pokonać.​
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja tam dziś polecił bym zagrać ma Polskę. Kurs bardzo dobry , Serbowie po presją po tym co zrobili z Nową Zelandią , boisko w Kaufstein w złym stanie, jakiś błąd bramkarza czy coś i gol może być. Napisał bym coś konkretniej ale mecz za chwile ;)
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
⚽ Hiszpania - Korea Południowa / 1 (-1) / 1,75 ⛔
AKO: 1,75
Stawka: 100 zł
Wygrana: 175 zł
Mundial coraz bliżej, więc Hiszpanie muszą dać z siebie jeszcze więcej. Po trudnym spotkaniu z Arabią Saudyjską podopieczni del Bosque zmierzą się z Koreą Południową. Selekcjoner Mistrzów Europy nieco przemeblował skład w porównaniu z poprzednim meczem. Jutro na boisku od pierwszej minuty zobaczymy Fabregasa, który ostatnio rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. W bramce w pierwszej połowie stanie Reina, zaś po zmianie stron debiut w kadrze zaliczy Valdes. Resztę składu uzupełnią: Sergio Ramos, Marchena, Albiol, Capdevila; Javi Martínez, Cesc Fábregas, Andrés Iniesta, Jesús Navas, Mata i Fernando Llorente. Jak widać, del Bosque da tego dnia szansę na pokazanie się kilku graczom z zaplecza. Zmiennicy są jednak bardzo zmotywowani i w sparingu ze zdecydowanie niżej notowanymi Azjatami będą chcieli pokazać szkoleniowcowi, że ten w każdej chwili może na nich postawić. W składzie Hiszpanów zabraknie Torresa, który na pewno nie pojawi się na murawie ani na chwilę. Drużyna ta ma jednak tak silną kadrę, że Koreańczycy są bez szans w rywalizacji z &quot;La Roja&quot;. Po wymęczonej wygranej nad Arabami czeka ich zapewne stosunkowo łatwa przeprawa z Azjatami. Nie wyobrażam sobie, aby Hiszpania kolejny sparing wygrała tylko jednym golem. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo triumfatorów EURO 2008 w przedostatnim teście przed Mundialem.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Włochy - Meksyk
mam zamiar postawić na over 2,5
kurs jest bardzo wysoki 2,31 w 10bet
jednak obawiam się jakiegoś nędznego 1:0... mimo wszystko przy takim kursie i takiej grze Meksyku chyba warto
co sądzicie?
 
heroglif 0

heroglif

Użytkownik
Wlochy-Meksyk

Mam swoje przemysleia co do dzisiejszych meczy.
Wlochy z Meksykiem mysle ze ie beda mieli latwego zadaia.Meksyk po przyjezdzie do Europy rozegrala 3 spotkaia gdzie dwa pierwsze przegrala,o ale w ostatim swoim meczu pokazali swoja sile ofensywna pokonujac moze i nie najmocniejsza druzyne Gambie 5:1.Owszem to wszystko to spotkania towarzyskie jednak pewne mecze zawsze maja swoja stawke nawet towarzyskie.Dla pilkarzy to przedewszystkim pokazanie sie trenerowi w jakiej sa obecnie dyspozycji i ze warto na nich stawiac.Wydaje mi sie ze w tym akurat meczu warto pokusic sie o niespodzianke w postaci remisu lub wygranej Meksyku.Tym bardziej ze Wlosi jeszcze nie wpadli w rytm gier jako iz jest to ich pierwszy towarzyski mecz w serii takich spotkan przed finalami.Oni potrzebuja kilku gier w czasie takich gier aby sie rozkrecic i nie wydaje mi sie aby w tym meczu pokazali wszystko na co ich stac.Jak dla mnie x2 w tym meczu po kursie 1.85 warty zagrania.
Drugi taki mecz gdzie upatruje kolejnej niespodzianki to jutrzejsze spotkanie Slowacji z Nowa Zelandia.Pilkarze z NZ pokazali juz nie jednokrotnie iz sa druzyna niedoceniana i druzyny z Europy ja lekcewaza.Tak bylo w meczach z Wlochami kilka miesiecy temu czy z Serbia kilka dni wczesnie.X2 w tym meczu biore jak nie po kursie 2.5

Wlochy -Meksyk X2-1.85
Slowenia-Nowa Zelandia X2-2.5
AKO 4.62
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
⚽ Francja - Chiny / 1 (-1) / 1,65 ⛔
Francja w ostatnich sparingach nie zachwycała, jednak teraz przyszedł czas na przełamanie. Finaliści poprzedniego Mundialu chcą teraz pokazać, że także w czerwcu będą liczyć się w walce o najwyższe cele. Domenech zapowiedział, że jutro na plac gry wybiegną dokładnie ci sami zawodnicy, którzy zremisowali 1:1 z Tunezją. Tam nie wszystko układało się po myśli Francuzów, jednak momentami gra &quot;Trójkolorowych&quot; mogła imponować. Powoli krystalizuje się wyjściowa jedenastka Francuzów na Mundial, a rywalizacja z Azjatami będzie doskonałym sprawdzianem dla kadry Domenecha i okazją do przetestowania piłkarzy będących grać na MŚ. Dobrą wiadomością dla trenera jest obecność w kadrze Planusa. Obrońca Bordeaux podczas środowych zajęćdoznał urazu, jednak jego występ przeciw Chinom nie jest zagrożony. Francja piątkowy sparing rozpocznie w następującym zestawieniu: Lloris - Sagna, Gallas, Abidal, Evra - Gourcuff, Toulalan, Malouda - Govou, Anelka, Ribéry. Ofensywne 4-3-3 wydaje się być gwarantem goli. Azjaci na boisko wyjdą w składzie: Cheng; Yang, Wei, Qiang, Hao; Zhuoxiang, Xuri, Jianye, Hai; Bo, Lin. Chiny nie mają składu, który byłby zdolny rywalizować z &quot;Trójkolorowymi&quot; jak równy z równym. Liczę na przekonującą wygraną Francji - w końcu grają przed własną widownią widownią, co jest dodatkowym atutem.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Jutro Dania zagra z Rpa bardzo oslabiona;Trener gosci nie bedzie mogl skorzystac z Jon Dahl Tomasson, Nicklas Bendtnera, Thomasa Kahlenberg , bramkarza Thomasa Sorensena i obroncy Simona Kjaera. 5 graczy z podstawowejk 111. Kurs na Rpa dnb 1,80
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja proponuję zastanowić się nad stawianiem spotkań towarzyskich tym bardziej w takiej fazie teraz wiele trenerów będzie grało drugimi składami mistrzostwa tuż tuż i nikt nie może sobie pozwolić na kontuzje popatrzmy jak wczoraj zagrała Francja.... Popatrzmy przedwczoraj Włochy jest wiele przykładów testują taktyki testują kto może wejść i coś wnieść dlatego lepiej oszczędzać kasę na mistrzostwa. Do tego turnieju już na prawdę zostało nie wiele.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Ja proponuję zastanowić się nad stawianiem spotkań towarzyskich tym bardziej w takiej fazie teraz wiele trenerów będzie grało drugimi składami mistrzostwa tuż tuż i nikt nie może sobie pozwolić na kontuzje popatrzmy jak wczoraj zagrała Francja.... Popatrzmy przedwczoraj Włochy jest wiele przykładów testują taktyki testują kto może wejść i coś wnieść dlatego lepiej oszczędzać kasę na mistrzostwa. Do tego turnieju już na prawdę zostało nie wiele.
no wlasnie, duzo niewiadomych w skladach to duzo niespodzianek, moim zdaniem towarzyskie są dobre do stawiania, jeśli nie stawia się na &quot;pewniaki&quot;, kto stawiał konsekwentnie na underdogów wczoraj zebrał bardzo wysoki profit, wcześniej zresztą Meksyk czy Nowa Zelandia też dały zarobić. 3 mecze na 20 typów, a jesteś mocno zarobiony :]
 
tadu 0

tadu

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami, jednak Holandia przed tak liczną własną publicznością też meczu nie odpuści... Strzelą bramki na pewno, a że są drużyną ofensywną to myślę handi -1 w zasięgu jak najbardziej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom