>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Dodatkowo powołałeś się na serie zwycięstw Chorwatów która miała miejsce w imponującym stylu ale z kim ?..z kelnerami.
Tylko że Holandia z kelnerami się akurat męczyła ???? ogólnie nie lubię stawiać na drużyny które nie są w formie - wiadomo że Holandia ma potencjał, zawodników itp ale nie grają skutecznie i takie obstawianie &quot;na przełamanie&quot; to nie dla mnie
wynik z handi to już chyba zaczerpłeś z kosmosu:jezora:
Handi jest tylko do typów dnia bo ktoś wcześniej postawił 1 na Chorwatów a sam postawiłem 1x do dubla
Jak zwykle wszystko okaże się na boisku.Pozdrawiam ????
Tak jak zawsze ???? I tak najważniejsze to pojechać Czechów :spokodfhgfh:
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ja sobie wypatrzyłem trzy ciekawie wygladające typy:
Egipt - Argentyna 2,05 typ:2 ✅ 0:2
Austria - Holandia 1,75 typ:2 ✅ 3:4
Szwajcaria - Niemcy 2,05 typ:2 ✅ 0:4
Kursy ładne; ale właśnie czy nie załadne? Ma może ktoś jakieś info na temat tych spotkań, bo mi coś tu nie ładnie pachnie. Teoretycznie goście w tych meczach powinni wygrac. Jak uda mi się znaleśc trochę info o którymś z tych spotkań, to na pewno podzielę się swoją analizą.

Z tą Holandią to miałem szczęście :spokodfhgfh:,ale było gorąco. Cóż, bałem się stawiac na towarzyskie, ale ważne że weszły przy bardzo ładnym AKO. Kto zaryzykował tego tripla to na pewno sobie już kaskę przelicza :jezora:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
flamaster co do Twoich meczy to wiadomo ze Argentyna bez Messiego. Troche dziwne ze az tak wysoki kurs zostal wystawiony na Albicelestes. Egipt w sumie do slabeuszy sie nie zalicza co pokazal na PNA gdzie zaprezentowal sie z bardzo dobrej strony, a Zidan do jeden z kilku dobrych pilkarzy egipskich.

W drugim meczu znalazlem info ze w Holandii nie zagra Ibrahim Affelay z PSV ale to raczej malo znaczace oslabienie gdyz ten mlody zawodnik dopiero puka do kadry.Ponadto oczywiscie nie zagra van Nistelrooy z powodu kontuzji. Oto kadra Holendrow :

Bramkarze: Henk Timmer (Feyenoord), Piet Velthuizen (Vitesse Arnhem)
Obrońcy: Wilfred Bouma (Aston Villa), Tim de Cler (Feyenoord), Urby Emanuelson (Ajax Amsterdam), John Heitinga (Ajax Amsterdam), Joris Mathijsen (Hamburger SV), Mario Melchiot (Wigan Athletic), Andre Ooijer (Blackburn Rovers)

Pomocnicy: Giovanni van Bronckhorst (Feyenoord), Nigel de Jong (Hamburger SV), Denny Landzaat (Feyenoord), Clarence Seedorf (AC Milan), Wesley Sneijder (Real Madryt), Rafael van der Vaart (Hamburger SV), Demy de Zeeuw (AZ Alkmaar)
Napastnicy: Ryan Babel (Liverpool), Klaas Jan Huntelaar (Ajax Amsterdam), Robin van Persie (Arsenal), Jan Vennegoor of Hesselink (Celtic Glasgow)

Austriacy w ostatnim meczu towarzyskim dobrze sie prezentowali z Niemcami, ale Holendrzy to bardzo dobra druzyna .Do drużyny po kilkumiesięcznej przerwie powrócił Markus Weissenberger, zabrakło natomiast Veliego Kavlaka, Andreasa Ibertsbergera i Rene Aufhausera. Oto ich kadra :

Bramkarze: Alexander Manninger (Siena), Juergen Macho (AEK Ateny), Helge Payer (Rapid Wiedeń)
Obrońcy: Gyorgy Garics (Napoli), Ronald Gercaliu (Austria Wiedeń), Martin Hiden (Austria Kaernten), Emanuel Pogatetz (Middlesbrough), Sebastian Proedl (Sturm Graz), Martin Stranzl (Spartak Moskwa)
Pomocnicy: Christian Fuchs (Mattersburg), Andreas Ivanschitz (Panathinaikos), Christoph Leitgeb (Red Bull Salzburg), Thomas Prager (Heerenveen), Juergen Saumel (Sturm Graz), Michael Moerz (Mattersburg), Joachim Standfest (Austria Wiedeń), Markus Weissenberger (Eintracht Frankfurt)

Napastnicy: Martin Harnik (Werder Brema), Roman Kienast (Ham-Kam), Roland Linz (SC Braga)

Niemcy wiadomo sa bardzo dobrzy ale Szwajcarow chyba stac na jakis remis tymbardziej ze graja u siebie. Kobi Kuhn stworzyl ciekawa druzyne i z racji ze to jest mecz towarzyski to moze sprawic psikusa Loewowi i Niemcom;)

Bramkarze:
Robert Enke (Hannover 96 ), Timo Hildebrand (Valencia), Jens Lehmann (Arsenal)

Obrońcy: Arne Friedrich (Hertha Berlin), Robert Huth (Middlesbrough), Marcell Jansen, Philipp Lahm (obaj Bayern Monachium), Per Mertesacker (Werder Brema), Heiko Westermann (Schalke)

Pomocnicy:
Michael Ballack (Chelsea), Clemens Fritz (Werder Brema), Thomas Hitzlsperger (VfB Stuttgart), Simon Rolfes, Bernd Schneider (obaj Bayer Leverkusen), Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium), Piotr Trochowski (Hamburger SV)

Napastnicy:
Mario Gomez (VfB Stuttgart), Stefan Kiessling (Bayer Leverkusen), Miroslav Klose, Lukas Podolski (obaj Bayern Monachium), Kevin Kuranyi (Schalke).
W składzie Szwajcarow znalazł się napastnik Borussii Dortmund, Alexander Frei, dla którego jest to powrót do narodowej kadry po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją.
Bramkarze: Diego Benaglio (Wolfsburg), Fabio Coltorti (Racing Santander), Pascal Zuberbuehler (Neuchatel Xamax)
Obrońcy: Valon Behrami (Lazio), Mario Eggimann (Karlsruhe), Stephan Lichtsteiner (Lille), Ludovic Magnin (Stuttgart), Philippe Senderos (Arsenal), Christoph Spycher (Eintracht Frankfurt), Steve von Bergen (Hertha Berlin)

Pomocnicy:
Tranquillo Barnetta (Bayer Leverkusen), Gelson Fernandes (Manchester City), Daniel Gygax (Metz), Benjamin Huggel (Basel), Goekhan Inler (Udinese), Johan Vonlanthen (Salzburg), Hakan Yakin (Young Boys Berno), Reto Ziegler (Sampdoria)
Napastnicy:[/b] Eren Derdiyok (Basel), Alex Frei (Borussia Dortmund), Blaise Nkufo (FC Twente)

Pozatym na meczach towarzyskich w ta srode bardzo ciezko o jakies pewniaki. Takim wydaje sie tylko wlasnie Holandia, ale to tez nigdy nic nie wiadomo. No ale cos trzeba wybrac wiec Holandia najlepszy typ po ladnym kursie.
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Ja wypatrzyłem takie mecze :

Białoruś - Turcja 2 1.85
WKS - Tunezja 1 2.10
Egipt - Argentyna 2 2.05
Portugalia - Grecja 1 2.00
Austria - Holandia 2 1.75
Brazylia - Szwecja 1.65

Nie są to jakieś pewniaki tylko typy warte zagrania i można skleić z nich jakiś pożądny kupon. Jako pewniaka jedynego dał bym mecz Holandii z Austrią. Gdyby Euro 2008 odbywały się w Szwajcarii a Austria miałaby się kwalifikować to napewno na Euro byśmy jej nie zobaczyli a Holandia drużyna z najwyższej półki powinna wygrać spokojnie.

Ciekawią mnie tylko te mecze i wysokie kursy jakby miał ktoś jakieś info to proszę bardzo o napisanie:

Białoruś - Turcja 2 1.85 - Turcja jest na poziomie wystarczającym by wygrać chociażby z Portugalią nie będąc faworytem a Białoruś ?? Hleb chyba jedyny nic nie zdziała.

WKS - Tunezja 1 2.10 - WKS to naprawde dobra drużyna w PNA 4 miejsce, Tunezja w PNA (chyba ich ostatni mecz o jakim słyszałem) przegrali w dogrywce z Kamerunem meczu nie widziałem ale nie sądze aby mieli taki skład by pokonać Drogbe, Toure, Eboue i innych. A do tego WKS gra u siebie.
 
M 0

maros90

Użytkownik
A do tego WKS gra u siebie.
wedlug toto-mix&#39;u graja we Francji.


według mnie warto także zagrać:

Bułgaria - Finlandia 1

Bułgarzy w el. zajeli dobre, jak na swoją grupę, 3 miejsce - za Rumunią i Holandią. Na 12 meczów 7 wygrali, 4 zremisowali i zaledwie 1 porażka (z holendrami na wyjeździe). U siebie 4 zwycięstwa i 2 remisy. a Filandia na wyjazdach nie gra najlepiej. Jedyna warte odnotowania zwyciestwo to pamiętne 3:1 z Polską w Bydgoszczy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
mateja33 w Portugalii nie zagraja Cristiano Ronaldo i Nani. Grecy moga sie zamurowac a ostatnie mecze Portugalczykow w eliminacjach to byly meczarnie ze slabeuszami. Grecy to takze uczestnik Euro2008 w dodatku mecz na neutralnym terenie wiec dla mnie 1 nie wydaje sie zbyt pewna choc oczywiscie wieksze indywidualnosci po stronie Portugal chociazby Quaresma ale Grecy to dobry team i napewno powalcza.
Pozdrawiam i powodzenia ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ma może ktoś info o tym meczu:
Brazylia - Szwecja?
Mecz zostanie rozegrany na Emirates Stadium w Londynie.
W tym meczu nie zagraja Zlatan Ibrahimovic a w jego miejsce powolany zostal Rade Prica z Sunderlandu.
A wsrod Canarinhos nie zobaczymy Kaki ktorego zastapil Anderson. W tym spotkaniu udzialu nie wezmie rowniez Ronaldinho.

Oto kadry obu zespolow :



Bramkarze: Julio Cesar (Inter) Diego Alves (Almeria).

obrońcy: Maicon (Inter), Marcelo (Real Madryt), Daniel Alves (Sevilla), Rafinha (Shalke 04) Lucio (Bayern), Alex (Chelsea), Leo (Gremio), Juan (AS Roma).

Pomocnicy: Lucas (Liverpool), Richarlyson (Sao Paulo), Gilberto Silva (Arsenal), Hernanes (Sao Paulo), Josue (VfL Wolfsburg), Diego (Werder Brema), Thiago Neves (Fluminense), Anderson(Manchester United), Julio Baptista (Real Madryt).

Napastnicy:
Alexandre Pato (AC Milan), Robinho (Real Madryt), Luis Fabiano (Sevilla) Rafael Sobis (Real Betis).



Bramkarze: Andreas Isaksson (Manchester City), Rami Shaaban (Hammarby)

Obrońcy:
Erik Edman (Wigan Athletic), Daniel Majstorovic (FC Basel), Olof Mellberg (Aston Villa), Mikael Nilsson (Panathinaikos), Fredrik Risp (Ankaraspor), Fredrik Stoor (Rosenborg)

Pomocnicy:
Niclas Alexandersson (IFK Goeteborg), Daniel Andersson (Malmoe), Kennedy Bakircioglu (Ajax), Kim Kallstrom (Olympique Lyon), Sebastian Larsson (Birmingham City), Fredrik Ljungberg (West Ham), Anders Svensson (Elfsborg), Christian Wilhelmsson (Deportivo La Coruna)

Napastnicy: Johan Elmander (Toulouse), Marcus Allback (FC Kopenhaga), Rade Prica(Sunderland), Markus Rosenberg (Werder Brema)

Moim typem na ten mecz jest wygrana Brazylii ;)
 
maks 2

maks

Użytkownik
Mecz zostanie rozegrany na Emirates Stadium w Londynie.
W tym meczu nie zagraja Zlatan Ibrahimovic a w jego miejsce powolany zostal Rade Prica z Sunderlandu.
A wsrod Canarinhos nie zobaczymy Kaki ktorego zastapil Anderson. W tym spotkaniu udzialu nie wezmie rowniez Ronaldinho.

Oto kadry obu zespolow :



Bramkarze: Julio Cesar (Inter) Diego Alves (Almeria).

obrońcy: Maicon (Inter), Marcelo (Real Madryt), Daniel Alves (Sevilla), Rafinha (Shalke 04) Lucio (Bayern), Alex (Chelsea), Leo (Gremio), Juan (AS Roma).

Pomocnicy: Lucas (Liverpool), Richarlyson (Sao Paulo), Gilberto Silva (Arsenal), Hernanes (Sao Paulo), Josue (VfL Wolfsburg), Diego (Werder Brema), Thiago Neves (Fluminense), Anderson(Manchester United), Julio Baptista (Real Madryt).

Napastnicy:
Alexandre Pato (AC Milan), Robinho (Real Madryt), Luis Fabiano (Sevilla) Rafael Sobis (Real Betis).



Bramkarze: Andreas Isaksson (Manchester City), Rami Shaaban (Hammarby)

Obrońcy:
Erik Edman (Wigan Athletic), Daniel Majstorovic (FC Basel), Olof Mellberg (Aston Villa), Mikael Nilsson (Panathinaikos), Fredrik Risp (Ankaraspor), Fredrik Stoor (Rosenborg)

Pomocnicy:
Niclas Alexandersson (IFK Goeteborg), Daniel Andersson (Malmoe), Kennedy Bakircioglu (Ajax), Kim Kallstrom (Olympique Lyon), Sebastian Larsson (Birmingham City), Fredrik Ljungberg (West Ham), Anders Svensson (Elfsborg), Christian Wilhelmsson (Deportivo La Coruna)

Napastnicy: Johan Elmander (Toulouse), Marcus Allback (FC Kopenhaga), Rade Prica(Sunderland), Markus Rosenberg (Werder Brema)

Moim typem na ten mecz jest wygrana Brazylii ;)
Dzięki, a wiesz moze cos o spotkaniu WKS - Tunezja, bo chyba zagram na WKS w kuponie razem z typem na Brazylie?
 
M 0

mariosz

Użytkownik
A ja jestem ciekaw meczu Bułgaria vs Finlandia. Bułgaria jak wiadomo to dobry zespół, mają Berbatowa i wiele innych ciekawych zawodników, ale znowu Finlandia umie się bronić. Nie znam składów na ten mecz może ktoś mnie wesprze takimi danymi bo meczyk ciekawy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pilkarze Finlandii Peter Kopteff oraz Jari Niemi doznali urazów i nie zagraja z Bulgaria. Ponadto Litmanen jest gotowy do meczu. Przepraszam ale skladow nie znalazlem wiec moze ktos inny je poda. Jak cos to szukajcie na http://www.futbolnet.pl w dziale INNE REPREZENTACJE w archiwum wiadomosci. Tam znajdziecie wiele newsow na temat skladow ???? Co do meczu Bulgarow z Finami to walsnie mysle ze mozna zaryzykowac czysta 1. Jak wspomnial ktos wyzej BUlgazry w domu prezentuja sie swietnie. Finowie na wyjazdach przecietnie choc wygrali w Bydgoszczy. Berbatow posiada wsparcie takze w partnerach. Przeciez Bulgarzy to takze Martin Petrow z ManCity i Stilian Petrow z Aston Villi.

Co do meczu WKS to tutaj niby faworytem sa Drogba i spolka ale ja bym sie wstrzymal od typowania tego spotkania no chyba ze na over2,5. Zycze powodzenia i Pozdrawiam ????
 
L 72

loozer21

Użytkownik
A jak wypowiecie sie o mecuz polski? Znacie moze skład Polakow? BO bardzo ciekawy kurs jest na białoczerwonych i własnie planuje na nich ostro postawic ale czy Leo wystawi podstawowy sklad czy nie? Moze ktos napisze tu kilka zdan o meczu Polska-USA
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Myślę że wygramy z USA. Trener Leo powiedział że piłkarze mają grac tak jakby na przeciwko grali Niemcy, więc nasz sztab szkoleniowy bardzo poważnie podchodzi do tego meczu, myślę że tak samo ma się z zawodnikami którzy walczą o miejsce w kadrze na Mistrzostwa Europy, każdy z nich musi pokazac się z dobrej strony. Gramy u siebie w Krakowie a to też plus dla nas
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Co do meczu Polski nie bedzie łatwo,nie wiem nie bede tego stawiał ale USA to solidny zespół grający poukładany,twardy futbol.Są zgrani a kurs na Polske za mały żeby ryzykować.Wiadomo Leo juz nastawia mentalnie zespół na walke i walki na pewno nie zabraknie jak już coś miałbym stawiać to dałbym X2✅
Jutro stawiam na Bułgarów.Graja u siebie z Finami a po kursie jaki wczoraj złapałem 1.8 (dzisiaj juz ~1.65) w moim przekonaniu powinni pokonac Finów którzy zagrają bez podstawowego bramkarza Jaskalainena , Peter Kopteffa oraz Jariego Niemi.Finowie nie mają czym postraszyć w ofensywie bo kim ?Starym Litmanenem ?Doceniam go ale najlepsze lata ma już za sobą .Bułgarzy grają ofensywny futbol i będą chcieli pokazac sie z jak najlepszej strony przed wlasną publicznoscią.✅
Rozwazam tez typ na Szkotów z DNB .Kurs powinien byc cos ponad 2 .Prawda ze Szkoci mocno osłabieni ale wątpie aby przegrali u siebie na stadionie z Chorwatami którzy pogubili sie przez organizacje .Jak sam powiedział i coach Bilić że poziom organizacyjny stoi na poziomie Andory.Ponadto zachowuje sie bardzo nieprofesjonalnie i nielojalnie bo publicznie mówi o tym że chciałby prowadzić jakiś wielki Szkocki klub Rangers lub Celtic.Morale u Chorwatów myśle mogą byc mocno zachwiane bo w poniedziałek nie trenowali a watpie czy Bilic jest w stanie w ciagu jednego dnia treningowego wyznaczyc wszystkie schematy gry przeciw Szkotom.Chorwacja bez Eduardo który w ofensywie robił bardzo wiele i wiele zanczył mentalnie dla zespołu ▶ zwrot
Gram na Holendrów którzy bez Ruuda ,Robbena i kurs na nich 1.80.Austriacy nie mają czym postraszyć Oranje jedynie Ivanshich cos w ofensywie potrafi skonstruować.Licze jutro na Jana Vanegora Hesselinka który ma ostatnią szanse aby strzelic cos i pojechac na Euro bo ma juz swoje lata.Van der Vaart ,Snejder,Bedacy w niezlej dyspozycji Seedorf to powinno wystarczyc na Austriaków choć Holendrzy są nieobliczalni.✅
Jeszcze rozwazam pare opcji min X2 w meczy✅ Portugalia-Grecja.Portugalczycy bez Ronaldo i Nanniego a Quaresma nie jest takim kreatorem gry .W ataku u Portugalczyków nie widze obecnie zadnego gracza na miare defenswy Greckiej.Poza tym mecz na neutralnym terenie a szkoda bo gdyby ortugalczycy grali u siebie wiekszy by byl kurs na Grecje.Jak wszycy wiemy w h2h widać że Portugali cierpi na kompleks Greków i nic nie zapowiada żeby miałby on być zarzegnany jutro.Under 2.5 ewentualnie mi sie widzi ale wychodze z zalozenia ze to delikatna loteria i odpuszczam
Ciekawie może byc w Londynie gdzie Brazylia zagra ze Szwecja.Tutaj takze widzi mi sie under✅ albo minimalna wygrana Brazylii.Szwedzi bez Zlatana,Brazylia bez Kaki i Ronaldinho.Szwedom dobrze sie gra na Wyspach więc może 1x? To zalezy juz od Canarinhos ale dużo bramek tu nie przewiduje ale pewnie sie wstrzymam z tym underem(patrz wyzej)
 
M 0

mariosz

Użytkownik
Slovakia - Iceland
Też nawet ciekawy mecz. Słowacja u siebie jest mocna, a zwłaszcza ostatnio dobrze grają a Islandia no sami wiecie jaki to zespół. Może u siebie mieliby szanse, ale nie na wyjeździe.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Pilnie poszukuję piłkarzy Egiptu i Argentyny powołanych na to spotkanie. Z góry dziekuję za pomoc.
Egypt


Bramkarze: Essam Al-Hadari (Ahli), Mohamed Abul-Monsef (Zamalek), Mohamed Sobhi (Ismaili)

Obroncy: Wael Gomaa (Al-Siliya, Qatar), Ibrahim Saied (Ankaragucu, Turkey), Hani Saied (Ismaili), Shadi Mohamed (Ahli), Mahmoud Fathallah (Zamalek)

Pomocnicy: Ahmed Hassan (Anderlecht, Belgium), Mohamed Shawky (Middlesbrough, England), Sayed Moawad (Trabzonspor, Turkey), Hassan Mostafa (Al-Wehda, Saudi Arabia), Ahmed Fathi, Mohamed Abou-Treika (Ahli), Hosni Abd-Rabbo, Omar Gamal (Ismaili), Tarek Al-Sayed (Zamalek), Ahmed Al-Muhamadi (ENPPI), Ahmed Shaaban (Petrojet).

Napastnicy: Mohamed Zidan (Hamburg, Germany), Amr Zaki (Zamalek), Emad Meteb (Ahli), Mohamed Fadl (Ismaili).

prawdopodobna wyjsciowa jednastka: Al-Hadari, Fathallah, Gomaa, Saied, Mohamed, Moawad, Abd-Rabbo, Shawky, Zidan, Meteb, Zaki.

Ostatnie mecze Egiptu:

Egypt - Cameroon 1-0 10/02/2008 ACON
Ivory Coast - Egypt 1-4 07/02/2008 ACON
Egypt - Angola 2-1 04/02/2008 ACON
Egypt - Zambia 1-1 30/01/2008 ACON
Egypt - Sudan 3-0 26/01/2008 ACON
Egypt - Cameroon 4-2 22/01/2008 ACON

Argentina


Bramkarze: Roberto Abbondanzieri (Getafe), Oscar Ustari (Getafe), Sergio Romero (AZ Alkmaar)

Obroncy: Javier Zanetti (Inter Milan), Martín Demichelis (Bayern Munich), Gabriel Milito (Barcelona), Gabriel Heinze (Real Madrid), Nicolás Burdisso (Inter Milan) , Fabricio Coloccini (Deportivo), Pablo Zabaleta (Espanyol).

Pomocnicy: Javier Mascherano (Liverpool), Fernando Gago (Real Madrid), Esteban Cambiasso (Inter Milan), Maximiliano Rodríguez (Atletico Madrid) , Lucho González (FC Porto).

Atakujacy: Lisandro López (FC Porto), Sergio Agüero (Atletico Madrid), Julio Cruz (Inter Milan), Ezequiel Lavezzi (Napoli), Fernando Cavenaghi (Bordeaux).

prawdopodobna wyjsciowa jednastka: Abbondanzieri, Zanetti, Demichelis, Burdisso, Heinze, Mascherano, Gago, Maxi Rodríguez, Lucho González; Agüero, Cavenaghi.

Ostatnie mecze Argentyny:

Colombia - Argentina 2-1 20/11/2007 WC QUALY
Argentina - Bolivia 3-0 17/11/2007 WC QUALY
Venezuela - Argentina 0-2 16/10/2007 WC QUALY
Argentina - Chile 2-0 13/10/2007 WC QUALY
Austrailia - Argentina 0-1 11/09/2007 FRIENDLY
Norway - Argentina 2-1 22/08/2007 FRIENDLY
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W dzisiejszym dniu ciekawie zapowiada sie kilka spotkan. Nas najbardziej bedzie interesowal mecz w Krakowie gdzie POLSKA zmierzy sie z USA. Ostatnimi czasy bardzo czesto spotykamy sie z Amerykanami. Ostatni pojedynek mial miejsce przed Mundialem w Niemczech kiedy to przegralismy 0:1 po bledzie Artura Boruca. Od tamtej pory wiele sie u nas zmienilo, ale na lepsze;) Dzisaij z pewnoscia Polacy wyjda zmotywowani do pokonania Jankesow wsrod ktorych jest Bradley z Heerenveen ktory tak zadziwia w Eredivisie skutecznoscia strzelajac juz 15bramek w sezonie co jak na pomocnika jest bardzo dobrym wynikiem. Zurawski ostatnio wkoncu gra i dzisiaj w meczu przed swoja byla publicznoscia ktora go uwielbia bedzie chcial sie pokazac z jak najlepszej strony. Ciekaw jestem jak ustawi Leo zespol. Kto zagra w pomocy itd ;) Moim typem na ten mecz wygrana Polakow.
Portugalczycy nie maja najlepszych wspomnien z meczy z Grekami. Podczas Euro2004 ktore byly rozgrywane w Portugalii ekipy te dwa razy sie ze soba spotykaly. Najpierw w meczu otwarcia Grecy wygrali 2:1. A drugi pojedynek przypadl na wielki final i znowu gora byli Grecy ktorzy wygrali 1:0 po bramce Charisteasa. W tej imprezie na odkryciem zostal Cristiano Ronaldo ktorego dziisaj nie zobaczymy i bedzie to wielkie oslabienie ekipy Scolariego.Mecz na neutralnym terenie co nie wskazuje zadnego faworyta. Moim zdaniem mecz sie zakonczy remisem z mala iloscia bramek ztad tez under2,5 bo Portugalczycy maja ostatnio klopot ze strzelaniem bramek.
Po zatym bardzo ciekawie zapowiadaja sie pojedynki Hiszpanow z Wlochami i Francuzow z Anglikami. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom