>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Media

fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Korwin-Mikke zachwycony czystkami w &quot;Uważam Rze&quot;. Będzie też nowym autorem pisma.
Janusz Korwin-Mikke ma być jednym z autorów nowej wersji &quot;Uważam Rze&quot;. Dziennikarz &quot;Gościa Niedzielnego&quot; Stefan Sękowski poinformował o tym na swoich profilach na serwisach społecznościowych. Sękowski brał wczoraj udział w debacie, w której jednym z prelegentów był Korwin-Mikke. Polityk miał potwierdzić, że nowy naczelny &quot;URze&quot; zamówił u niego tekst, który polityk już wysłał do redakcji.
Wcześniej Korwin-Mikke tak komentował zmiany do których doszło w redakcji tygodnika:
Radosna wiadomość: oficer PiS do szczególnych poruczeń, p.Paweł Lisicki, odchodzi z „Uważam Rze”. Zastepuje Go bezkompromisowy opozycjonista, p.Jan Z.Piński. To kontr-rewolucja większa, niż zmiana w PSL!
- cieszył się na swoim blogu prezes Kongresu Nowej Prawicy.
fałszywy pies
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Grzegorz Miecugow (TVN)
- Mariusz nie wie o czym mówi. On nie jest stąd, mówiąc szczerze. Nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja na rynku amerykańskim, który Mariuszowi jest bliższy. U nas wszyscy uważają, że CNN jest mocarzem. CNN ma liczbowo tyle samo widzów co TVN w Polsce.
http://m.onet.pl/wiadomosci/tylko-w-onecie,0ffes
:grin::grin::grin:
http://www.youtube.com/watch?v=OGYm3lrpSu4
pamiętajcie, telewizja kłamie! ;)
nie spodziewaliśmy się takiego rozgłosu..pozdrawiamy wszystkich oglądających! ;)

????????????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Mowa miłości na Gazeta.pl: „konkurs: jak zabić Warzechę&quot;
Relacja z programu ukazała się jeszcze wieczorem na stronach „Gazety Wyborczej”, która zresztą od dawna toczy podobno kampanię przeciwko „mowie nienawiści”. Wkrótce pod tekstem pojawiły się komentarze przepełnione miłością, kulturalne i rzeczowe. Niektóre z nich otrzymały bardzo wiele głosów czytelników portalu, którzy – jak widać – bardzo serio potraktowali zaangażowanie „GW” w sprawę „mowy nienawiści”. Oto garść spośród nich (cytuję bez poprawek)[...]
http://lukaszwarzecha.salon24.pl/469710,mowa-milosci-na-gazeta-pl-konkurs-jak-zabic-warzeche
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Piotr Semka o okładce tygodnika &quot;Polityka&quot;: &quot;Zachowam ją dla mojej córki, aby pokazać jej jak wyglądały lata pogardy w Polsce&quot;
[...]
Powoli kończy się repertuar wyzwisk, określeń mających kogoś upokorzyć, obrazić. Można było sądzić, że ta okładka pokazała, że kończy się kapitał wstydu, a jednak Tomasz Lis wystąpił oburzony, że do okładki dołączono Stefana Niesiołowskiego. Jeszcze raz więc okazało się, że rekordy są po to, aby je bić.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/42050-piotr-semka-o-okladce-tygodnika-polityka-zachowam-ja-dla-mojej-corki-aby-pokazac-jej-jak-wygladaly-lata-pogardy-w-polsce
Jakby ktoś chciał zobaczyć jak Terlikowski (wiadomo oszołom co nie, hello?) rzuca najnowszą Polityką to odsyłam do frondowego środowego przeglądu prasy na youtube.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
No, mnie też zawiodła dziś Polityka. Zawsze pomimo odmiennych poglądów z chęcią ich czytałem, poziom był wysoki, było z czym polemizować. A dziś ? Prof.Krasnodębski postawiony w jednym szeregu z Niesiołowskim, Palikotem i Macierewiczem, CO. Inni bohaterowie okładki w samym artykule wspomnieni są w dwóch zdaniach, z których ciężko coś wywnioskować. Co to te oszołomstwo, nie podążanie głównym nurtem czy radykalne tezy ? Po przeczytaniu ciągle nie wiem.
A i tak największa beka z Lisa i Gozdyry. HAHA.
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
????
forumowi korwinowcy, GDZIE JESTEŚCIE
Nie korwinowiec, ale z czego niby beka ? Prawda jest tak, że U Rze dość gorąco popierało PiS co dla wolnościowców było nie do zaakceptowania. Teraz widzą szanse na zmianę.

Inna sprawa, że po co komu teraz gazety itp., kiedy jest internet ? Są blogi, portale, fora gdzie jak na razie nie trzeba obawiać się cenzury, a poziom jest na prawdę wysoki. Kilka przykładów:
mises.pl
dwagrosze.com
adamduda.com
slomski.us
http://www.tomaszgabis.pl/
http://sierp.libertarianizm.pl/
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Przywrócić do pracy Gmyza i Wróblewskiego

http://www.wprost.pl/blogi/piotr_smilowicz/?B=2096#

Stało się to, czego od dawna można było oczekiwać. Podczas wczorajszego posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości prokuratorzy wojskowi przyznali, że na szczątkach rozbitego tupolewa wykryto jednak trotyl. Śledczy nie mieli innego wyjścia, po tym jak zaproszony na posiedzenie jako ekspert producent detektorów Jan Bokszczanin oświadczył, że detektory są w stanie rozróżnić rodzaje „substancji wysokoenergetycznych”. Oznacza to, że są w stanie zidentyfikować trotyl.
Oświadczenie to nie tylko rzuca nowe światło na słynny tekst „Rzeczpospolitej” z końca października – każe również postawić pytanie o wiarygodność wojskowej prokuratury, prowadzącej niezwykle ważne śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jak opinia publiczna ma wierzyć prokuratorowi Ireneuszowi Szelągowi, skoro na swojej konferencji prasowej 30 października wprowadził ja w błąd twierdząc, że na wraku nie stwierdzono trotylu?

Oczywiście zupełnie inny problem ma wydawca „Rzeczpospolitej”. W świetle oświadczenia prokuratorów powinien on natychmiast przywrócić do pracy Cezarego Gmyza, Tomasza Wróblewskiego oraz dwóch innych zwolnionych dziennikarzy - i ich przeprosić. Zresztą wciąż nie ma jeszcze nowego redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej”, więc Grzegorz Hajdarowicz nie powinien mieć z tym większego problemu.

Jeszcze inna kwestia to sposób zrelacjonowania wczorajszego posiedzenia komisji sprawiedliwości przez główne media. Wczorajsze „Fakty” TVN w ogóle się na ten temat nie zająknęły (sprawa istniała tylko w TVN24), w „Wiadomościach” TVP pojawił się wyjątkowo pokrętny i zmanipulowany materiał, „Gazeta Wyborcza” nie uznała tematu za godny odnotowania nawet małą notką, a „Rzeczpospolita”, której sprawa dotyczy w sposób fundamentalny, nie znalazła miejsca, by napisać o niej tekst na pierwszej stronie.

Pogratulować dziennikarskiej rzetelności.
http://www.wprost.pl/blogi/piotr_smilowicz/?B=2096
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nie korwinowiec, ale z czego niby beka ? Prawda jest tak, że U Rze dość gorąco popierało PiS co dla wolnościowców było nie do zaakceptowania. Teraz widzą szanse na zmianę.
Tak, ale wchodzenie z butami do gazety z której właśnie zwolniono redaktora naczelnego z powodów politycznych jest co najmniej nie na miejscu i trochę strzałem w stopę swojego środowiska (wiem, wiem to marni pisowcy, niech zginą). Bądź co bądź myślę, że środowisko KNP ma sporo wspólnego z redaktorami, którzu odeszli z &quot;Urze&quot; i z samego szacunku nie powinni robić dla Hajdarowicza gazety.
No, ale mnie działania JKM&#39;a w ogóle nie dziwią, coś zaczyna układać się w całość.
Ładny tekst Wprostu, a Jarek Kuźniar na twitterze powtarza co chwile, że Gmyz pomimo, że nie napisał w swoim tekście o zamachu, to na pewno nim myślał ????????
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Hahaha jaki tytul na portalu gazeta.pl
&quot;Sondaż CBOS: coraz mniej ludzi myśli, że w Smoleńsku nie było zamachu&quot;
Beka. Zreszta caly wpis to niezla gimnastyka slowna, zeby tylko nie napisac prosto i zwiezle ze zwiekszyl sie odsetek Polakow wierzacych w zamach
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Tak, ale wchodzenie z butami do gazety z której właśnie zwolniono redaktora naczelnego z powodów politycznych jest co najmniej nie na miejscu i trochę strzałem w stopę swojego środowiska (wiem, wiem to marni pisowcy, niech zginą)
No, ale to przecież czysta brudna prawda odnośnie tego PiSu. Jaki oni mają pomysł na gospodarkę ? Przecież ostatnio na jakimś spotkaniu ustalili, że to państwo musi tworzyć miejsca pracy:
[W trakcie debaty eksperckiej na temat pracy dla Polaków eksperci stwierdzili, że problem bezrobocia może być rozwiązany, pod warunkiem, że państwo przejmie na siebie ciężar tworzenia miejsc pracy i nie będzie przeszkadzało w odbudowie polskiego przemysłu.
Według Jarosława Kaczyńskiego to właśnie odbudowa przemysłu jest jednym z warunków skutecznego zwalczania społecznej plagi, jaką jest bezrobocie. Prezes PiS inaugurując debatę ekspercką wyraził nadzieję, że przyczyni się ona do powstania „wielkiego planu pracy dla Polaków”, który będzie realizowany w przyszłości.
W debacie PiS uczestniczą: kandydat PiS na premiera rządu technicznego Piotr Gliński, prof. Witold Modzelewski, prof. Grażyna Ancyparowicz, Bogdan Grzybowski z OPZZ, prof. Leokadia Oręziak z SGH oraz posłowie PiS – Józefa Hrynkiewicz, Stanisław Szwed, Jerzy Żyżyński, Janusz Śniadek.
Zdaniem prof. Grażyny Ancyparowicz konkurencję na rynku pracy może stworzyć tylko państwo, które powinno przejąć na siebie ciężar tworzenia miejsc pracy. W jej ocenie nawet najlepiej zorganizowany polski kapitał nie da rady konkurować z „korporacjami, które tutaj weszły po to, żeby niszczyć nasz przemysł, po to, żeby stworzyć przestrzeń zbytu dla swoich produktów, a Polaków zmieniać w niewolników”.
Z kolei prezes Atlantic SA Wojciech Morawski tłumaczył, że niezwykle istotne jest, aby pracownik czuł się się usatysfakcjonowany zarówno wynagrodzeniem, jak i warunkami, które zostaną mu stworzone.

Morawski podkreślił jednak, że sporym problemem na rynku pracy jest fakt odkładanie zatrudniania ludzi młodych, tuż po szkole. W jego ocenie dzieje się tak głównie dlatego, że polskie szkoły przygotowują dobrze jedynie teoretycznie. Jego zdaniem dobrym pomysłem byłoby powstanie programu wsparcia przedsiębiorców zatrudniających pracowników bez doświadczenia zawodowego.
Przecież to jest jakiś absurd, keynesizm się nie sprawdził i doprowadził do tego co mamy dzisiaj, a jakieś mądre głowy, będą mówić, że potrzeba go więcej. Jedynie czego potrzebują Polacy to świętego spokoju i nie wpierdalania się państwa we wszystkie możliwe sfery życia(gospodarcze i osobiste). I może PiS się teraz lansować na wielkiego zbawce narodu, ale prawda jest taka, że mają tak samo gówniane pomysły jak PO czy reszta bandy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przecież to jest jakiś absurd, keynesizm się nie sprawdził i doprowadził do tego co mamy dzisiaj, a jakieś mądre głowy, będą mówić, że potrzeba go więcej. Jedynie czego potrzebują Polacy to świętego spokoju i nie wpierdalania się państwa we wszystkie możliwe sfery życia(gospodarcze i osobiste). I może PiS się teraz lansować na wielkiego zbawce narodu, ale prawda jest taka, że mają tak samo gówniane pomysły jak PO czy reszta bandy.
Gdzie Ty tu Keynesa znalazłeś jako źródło kryzysu, skoro od lat 80. w największych krajach kierują się bardziej monetaryzmem? ????
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Źródłem kryzysy był też m.in interwencjonizm państwowy. W politykę fiskalną, pieniężną, a także w samą gospodarkę po przez jej &quot;pobudzanie&quot;(m.in bailoutowanie, inwestycje publicze). Sugerujesz, że to wszystko nie były pomysły Keynesa ?
Machaj na ten temat:
Polityka pieniężna jest obecnie najbardziej kontrowersyjnym zagadnieniem we współczesnej makroekonomii. Główna oś sporu dotyczy tego, co polityka pieniężna jest w stanie osiągnąć, a co pozostaje poza jej kontrolą. Zwolennicy zarówno różnych wersji „monetaryzmu” jak i również różnych wersji „keynesizmu” utrzymują, że manipulowanie ilością pieniądza w obiegu jest w stanie przynieść realizację celu makroekonomicznej stabilności. Różnica między nimi polega na niewielkich szczegółach o tym, jak dokładnie to manipulowanie ilością pieniędzy powinno wyglądać. Ostatnie lata dowiodły jednak, że o ile manipulowanie pieniądzem może prowadzić do nie bardzo wysokiej (lecz mimo to dodatniej) inflacji, to jednak nie tylko nie doprowadziło do makroekonomicznej stabilności, a gorzej. Spowodowało to masowe błędy inwestycyjne, które przyniosły największy kryzys finansowy i gospodarczy od czasów Wielkiego Kryzysu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Z gostka się zrobiła trochę karykatura dziennikarza, co otworzy usta (albo dostanie do ręki długopis bo napisał książkę) to przekonuje że to najlepszy okres w historii Polski. Komicznie z perspektywy czasu brzmią jego wypowiedzi o trotylu, że żadnych dowodów, że on nie jest w stanie wybaczyć. Odnosi się też do legendarnej rozmowy z Hofmanem.
No i wiele razy powtarza, że on to prawda i dziennikarz niepokorny, który nikomu się nie kłania.
Perełka: ludzie wierzą w zamach bo w TV tak słyszą.
http://www.youtube.com/watch?v=eBuxua7_bU8&amp;amp;feature=g-high-u
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Źródłem kryzysy był też m.in interwencjonizm państwowy. W politykę fiskalną, pieniężną, a także w samą gospodarkę po przez jej &quot;pobudzanie&quot;(m.in bailoutowanie, inwestycje publicze).
Tak samo jak m.in. rozdawanie kredytów na prawo i lewo, mała samokonrola państw, bo przecież było dobrze to dlaczego ma nagle stać się źle. Nie mówię że Keynsizm to jedyna dobra opcja ale jako źródło kryzysu wymieniać tylko tę teorię z nazwy to jak dla mnie przesada i dlatego zareagowałem.

Sugerujesz, że to wszystko nie były pomysły Keynesa ?
Skoro Nobel wynalazł dynamit, to znaczy, że wszystkie wojny to jego wina?
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
Skoro Nobel wynalazł dynamit, to znaczy, że wszystkie wojny to jego wina?
Winni są Ci, którzy uwierzyli, że państwo rzeczywiście może robić coś dobrze. To, że napisał parę głupot przestępcy z niego nie robi.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Co to za hajp wokół Beaty Tadla (Tadli?). Z miesiąc temu dostała posadę w Wiadomościach TVP1 to chyba prowadzi co drugie wydanie średnio, z Kraśką się wymieniają słodkimi słówkami non stop, teraz Kraśko właśnie powiedział że Tadla od jutra w Kawie czy herbacie. Musi mieć silnego &quot;opiekuna&quot;.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Lisicki tworzy nowy tygodnik. Już jutro konferencja prasowa!
W środę (12 grudnia) o godz. 12 w domu dziennikarza przy ulicy Foksal 3/5 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa poświęcona powołaniu nowego tygodnika Pawła Lisickiego. W nowejj redakcji nie zabraknie znanych nazwisk...
Jak pisze Cezary Gmyz na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, w zespole byłego redaktora naczelnego &quot;Uważam Rze&quot; znajdą się m.in.: Cezary Gmyz, Piotr Semka, Bronisław Wildstein, Rafał Ziemkiewicz, Sławomir Cenckiewicz, Krzysztof Feusette, Piotr Gabryel, Piotr Gociek, Piotr Gursztyn, Andrzej Horubała, Marek Magierowski.
Paweł Lisicki został zwolniony z funkcji redaktora naczelnego &quot;Uważam Rze&quot; 28 listopada br. Razem z nim, w geście solidarności, z redakcji tygodnika odeszło ponad dwudziestu dziennikarzy i twórców czasopisma.
Nowym redaktorem naczelnym &quot;Uważam Rze&quot; został Jan Piński, który ostatnio był szefem działu Wiadomości w serwisie internetowym NowyEkran.pl.
Część byłych dziennikarzy tygodnika &quot;Uważam Rze&quot; utworzyła dwutygodnik &quot;W Sieci&quot;, który od 31 grudnia będzie ukazywał się w formie tygodnika. Redaktorem naczelnym czasopisma jest Jacek Karnowski.
fronda.pl
 
Do góry Bottom