>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

M 0

matysboss007

Użytkownik
Więc gdy wpłace 50 zł i otrzymam bonus bede mial 75 zl wiec bede musial postawic w ciagu 180 dni 300 zl na ako wyzszym iz 1,7 zanim wyplace kase?? wytlumacz to ktos na chlopski rozum..
 
S 12

sick

Użytkownik
Więc gdy wpłace 50 zł i otrzymam bonus bede mial 75 zl wiec bede musial postawic w ciagu 180 dni 300 zl na ako wyzszym iz 1,7 zanim wyplace kase?? wytlumacz to ktos na chlopski rozum..
tak
musisz postawić kuponów za 300 PLN z kursem przynajmniej 1,7
 
dbjeff 18

dbjeff

Użytkownik
A co jeśli przegram pieniądze będące bonusem (25 zł, gdyż wpłaciłem 50 zł)? Dalej muszę postawić za 300 zł w ciągu 90 dni żebym mógł coś wypłacić, czy wtedy będę mógł to zrobić w każdej chwili?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
A co jeśli przegram pieniądze będące bonusem (25 zł, gdyż wpłaciłem 50 zł)? Dalej muszę postawić za 300 zł w ciągu 90 dni żebym mógł coś wypłacić, czy wtedy będę mógł to zrobić w każdej chwili?
tak , nadal chyba że wcześniej przegrasz wszystko.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dawno temu założyłem u nich konto z zamiarem gry. Ale w międzyczasie znalazłem innego bukmachera. A w bet-at-Home nigdy nie grałem. Tak więc czy mogę skorzystać teraz z promocji powitalnej?
 
K 0

kamil8962

Użytkownik
panowie potrzebuje pomocy w odpowiedzi na pewne pytanie,nie wiem gdzie to napisac wiec zrobie to tutaj ???? mialem konto na siebie kiedys ,i skorzystalem z bonu 5 euro na bet at home, wczoraj dostalem nowy bonus 5 euro na email, ale z racji tego ze dawno nie korzystalem z bah zalozylem konto na brata z innego pc ale na ten sam adres. i w nocy udalo mi sie dosyc pomnozyc te 5 euro , tak ze moge wyplacic tylko teraz pytanie...wczesniej nie znalem regulaminu i nie wiedzialem ze te bony sa tylko na jeden adres i teraz czy warto grac za te wygrane prawie 200 zl jeszcze z nadzieja pomnozenia, czy lepiej dac sobie spokoj bo bah przy wyplacie i tak uniemozliwi wyplate?? z gory dziekuje za odpowiedz
 
J 0

jarmi-1986

Użytkownik
amigo.
mam to samo i spytalem supportu.
odpowiedzieli ze mozna skorzystac. rejestrowalem sie tam ze 2 lata temu i nigdy nie gralem. teraz mam zamiar wiec moge ????
pozdrawiam
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Teraz dają 50% do 800zł ???? nie wiem czy dla wszystkich czy tylko dla wybranych ale wielki plus za promocje będzie akurat na LM :p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Teraz dają 50% do 800zł ???? nie wiem czy dla wszystkich czy tylko dla wybranych ale wielki plus za promocje będzie akurat na LM :p
Dla wszystkich nowych bo na oficjalnej jest.

*do 12 kwietnia
*obrót 4x po kursie min 2 pojedyncze lub AKO
*czas obrotu 180dni
 
wojt_as 5

wojt_as

Użytkownik
Kurde nie czaje tego do końca. Wpłaciłem 10zł bonus 5 zł, razem 15 zł.
1 kupon za 15zł kurs 4,84 ---prawidłowy
2 kupon za 15 zł kurs 5,36 ---nieprawidłowy
3 kupon za 37,36 kurs 2,14 ---prawidłowy
Sumując wszytskie kupony posatwiłem już za 67 zł, promocja jest 4x. Czyli już spełniłem wszystkie warunki żeby wypłacić kasę z bonsuem?
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Witam mam standardowe pytanie, czy wpłata przez Skrill kwalifikuje się do otrzymania bonusu 50 % (350zł) ?
Najlepiej info od kogoś kto wpłacał przez MB i korzystał z bonusu
 
Do góry Bottom