>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega promocja w Betfair - 30 euro dla Ciebie

S 0

saszarks

Użytkownik
Bukmacher zdecydowanie na minus nie polecam nikomu niby ma wyższe kursy ale ma pewne haczyki np. prowizja od wygranego zakładu 4.99% , wyplata na konto 5Euro minimalny zakład za 4 Euro no i jeszcze Moneybookers używając nie dostaniesz konusa tak więc wypłacam wszystkie sodki i nikomu nie polecam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bukmacher zdecydowanie na minus nie polecam nikomu niby ma wyższe kursy ale ma pewne haczyki np. prowizja od wygranego zakładu 4.99% , wyplata na konto 5Euro minimalny zakład za 4 Euro no i jeszcze Moneybookers używając nie dostaniesz konusa tak więc wypłacam wszystkie sodki i nikomu nie polecam.
Po pierwsze to giełda a nie bukmacher.
Po drugie zanim gdzieś zacznie się grać to trzeba poczytać zasady. Jako, że to giełda to z czegoś muszą żyć. I żyją między innymi z prowizji.
Jak potrafi się grać na BF to można grać za mniejszą stawkę niż 4 €.
 
T 0

tomaszbytom

Użytkownik
Przeczytałem posty i jest tutaj jedna niejasność. Niektórzy piszą, że można zagrać za 30 euro po kursie 1,01 dostanie się bonus 30 euro i można wypłacać już 60 euro a niektórzy piszą, że nie można tak. Jak to jest?
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Wpłacasz 30 euro (ale musisz zarejestrować się z linka podanego na początku tego tematu, wpisując kod promocji - inaczej dostaniesz tylko 10 euro.) Grasz obojętnie jaki zakład po obojętnie jakim kursie byleby stawka wynosiła 30 euro. Po 24 h dają ci bonusowe 30 euro, które należy jednokrotnie obrócić, po obojętnie jakim kursie i możesz wypłacać! Tak wynika z mojej rozmowy z supportem. Ja jeszcze nie wypłacałem, bo chcę trochę pograć u nich.
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
witam przelalem 130 zl dostalem w sumie 29:86euro ????
wystarczy jak postawie ta kwoe czy musze 29 +1 euro postawic aby dostac bonus ?
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
3.Według warunków promocji, aby otrzymać darmowy zakład o wartości przewidzianej w promocji należy obstawić pojedynczy zakład lub kilka zakładów o łącznej wartości równej (lub większej) przewidzianego w promocji bonusa. Firma Betfair zobowiązuje się wpłacić na konto użytkownika w http://www.betfair.com bonus przewidziany w promocji w ciągu 48 godzin (dwóch dni roboczych) od momentu rozstrzygnięcia zakładu. Bonus może być wykorzystany tylko i wylącznie do obstawiania dalszych zakładów na stronie http://www.betfair.com. Użytkownik nie może go od razu wypłacić ze swojego konta - obowiązuje jednokrotny obrót bonusa przed ewentualną wypłatą.

Czyli rozumię że wpłacam 30 euro gram np. 5 kuponów kombinacyjnych po 6 euro.Po rozliczeniu tych kuponów mam załóżmy 38 euro(30 wpłaty + 8 euro zysku z 5 kuponów).Dostaję bonusa 30 euro (czyli mam na koncie 68 euro).
Następnie jest taki zapis w regulaminie:Bonus może być wykorzystany tylko i wylącznie do obstawiania dalszych zakładów na stronie http://www.betfair.com. Użytkownik nie może go od razu wypłacić ze swojego konta - obowiązuje jednokrotny obrót bonusa przed ewentualną wypłatą.
Czyli gram np znów 5 kuponów kombinacyjnych po 6 euro czyli w sumie za 30 euro(jednokrotny obrót bonusem).Z tych kuponów wyszedłem np 5 euro na minusie(czyli na koncie mam 63 euro).Czy w tym momencie mogę wypłacić już te 63 euro.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Witam, zmaierzam wplacic tam pieniadze, mam pytanie co do weryfikacji, w tym temacie czytalem ze nalezy przeslac skany dowodu osobistego, karty bankowej (?) i rachunku. Karta - rozumiem ze chodzi o karte bankomatowa ? Jesli zas o kredytowa to co jesli takowej nie posiadam ? A co do rachunku to co jesli jestem uczniem bez stalego dochodu i rachunki nie przychodza na mnie ?
I jeszcze w kwestii prowizji, jak sprawdzic wartosc prowizji dla poszczegolnych rynkow i jakis przyklad w jaki sposob to dziala poprosze.
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Wpłaciłem 30 euro kartą kredytową obróciłem raz dostałem 30 euro bonusu,obróciłem raz, miałem trochę powyżej 60 euro. Na kartę kredytową mogłem maksymalnie 30 euro wypłacic,więc wpłaciłem 30 euro przez moneybookers i całośc czyli około 90 euro wyplacilem na moneybookers.
Wogole nie zadali ode mnie zadnych skanow.
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
Panowie ale wy mowicie ze daja dodatkowe 30 Euro. Ja rozumiem ze to FREEbet cos jak w betclicku tak ? No bo co sie stanie jezeli przegram to 30 euro ? Doleją mi nastepne 30 i jak postawie za niego raz to moge wyplacic ?
 
romanov 0

romanov

Użytkownik
ja wplacilem 17€ i gralem kupony po 2€, i jak obrocilem te 30€ to dostalem ten bonus. Chyba nie ma co ryzykowac te 30 od razu, mozna wplacic 15 i obracac
 
K 4

kumpel_

Użytkownik
Czyli można zrobic normalny przelew z Mbanku wpłacając złotówki ??? Po wpłaceniu kwota na koncie pojawia się w euro( po jakimś ich kursie) i te pieniądze muszą byc obrócone tyle razy, aby kwota obrotu wynosiła 30 euro??
Później po otrzymaniu bonusu i obróceniu go jednokrotnie można wypłacic pieniądze przelewem z powrotem na swoje konto w mbanku??

Przyjmując, że euro będzie po kursie 4 zł, wpłacam na konto 100 zł to pojawia mi się 25 euro?? Czy od przelewów pobierane są jeszcze jakieś prowizję??
 
Do góry Bottom