>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega promocja w Betfair - 30 euro dla Ciebie

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak przeliczą Ci sami. Ale zobacz co masz napisane na screenie.
Na wszelki wypadek wpłać więcej... Tak jak ktoś na forum wpłacić i miał niecałe 30E. 29 z groszami. Wtopił za pierwszym razem i już nie miał jak zagrać za 30E...
 
K 0

konradpl

Użytkownik
A powiedzcie mi jeszcze jak to jest z prowizjami od wygranych? Bo na stronie pisze od 2 do 5 %. To kiedy jest 2 a kiedy 5 % pobierane?
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Wpłaciłem 133.5 PLN na koncie mam 32,77E więc opłaty za wpłatę przelewem są groszowe a przelew szedł 2 dni więc spoko. Teraz tylko proces weryfikacji przejść..... jutro będzie trzecie podejście.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Otrzymaj €20 za każdego poleconego przyjaciela. Twój przyjaciel otrzyma €20, kiedy tylko obstawi zakłady o łącznej wartości €20.
jako ze rejestrowalem sie z polecenia dostalem 20e

Jak otrzymać €30 bonus:
1. Aby otrzymać bonus €30, otwórz konto wpisując kod promocyjny POS103.
2. Wpłać środki, a następnie obstaw zakład/-y o łącznej wartości €30.

jezeli jestes bez reflinku przysluguje Ci 30e z refem 20e
ja tak to rozumiem,
Pozdrawiam
 
K 0

konradpl

Użytkownik
No różnica między 20e a 30e zawsze jakaś jest więc dlatego pytam. No cóż, napisze jeszcze do supportu może i wtedy się jakoś sprawa wyjaśni, mam nadzieje.
Edit: A czy ty Jannek zarejestrowałeś się z polecenia przyjaciela czy bannera z forum?
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
&quot;Odnośnie bonusu w promocji POS103: po wpłacie dowolnej kwoty należy złożyć zakłady o wartości 30€ po kursie przynajmniej 1.5, następnie należy dokonać jednokrotnego obrotu na giełdzie&quot;.. wiek ktos moze na czym polega obrot na gieldzie?
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
dokladnie tak jak mowi konrad, obrot to sa i backi i laye ( wygra i nie wygra)
ja sie rejestrowalem z polecenia przyjaciela
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
Czyli z tego co piszecie wynika ze: wplace 30 euro postawie zaklady za kwote 30 euro po kursie 1,5 i wtedy dostane od nich bonus ktory obroce po kursie 1,5 i moge wszystko wyplacic?
Powiem tak : gielda gielda ja chce tylko poobstawiac mecze ????
 
K 0

konradpl

Użytkownik
Obstawianie obstawianiem ale z tego co sie nie mylę to koledzy pisali że nie ma u nich uwarunkowanego kursu tylko można stawiać dowolne np 1,01 żeby obrócić bonus, a tu kolega szachumatek pisze teraz że minimalny to 1,5??
 
S 0

szachumatek

Użytkownik
Wlasnie tez sie zdziwilem bo przecyztalem ten temat i nie bylo minimalnego kursu. napisalem do nich meila bo mialem pytanie to mi odpisali tak jak wyzej zacytowalem. Moze tylko ja tak mam ????
 
K 0

konradpl

Użytkownik
No ciekawy jestem tylko co mają do powiedzenia w tym momencie osoby które podobno wpłaciły i obróciły kasę i bonus bo kursie poniżej 1,5... Nie mówiąc już o kursach 1,01
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
No właśnie tyle że wpłaciłem kasę i zagrałem za łączną kwotę 30 euro po kursach 1.01 i po jednym dniu od rozliczenia ostatniego zakładu miałem na koncie +30 euro. Także banery nie kłamią. Co ciekawe piszę, że mam dostępne do wypłaty juz to co ugrałem plus bonus a bonusem też chyba trzeba raz obrócić po kursie 1.01. Ten co dostał w mailu że ma po kursie 1.5 lub większym to miał po prostu pecha. Lepiej czytać regulamin promocji i nie być za nadgorliwym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

robbert88

Użytkownik
Witam,
w ubiegły piątek zarejestrowałem się w betfair korzystając z linku z pierwszego postu tego tematu, a więc jeszcze w czasie gdy obowiązywała promocja 30 euro (i na tej stronce &quot;pośredniej&quot; w kółku faktycznie było 30 EUR, kod także był wpisany w formularzu). Również w piątek, po 20-ej zagrałem zakład za ponad 30 euro. Do dzisiaj nie został mi przyznany żaden bonus i nie wiem, czy pisać do nich maila, czy zgodnie z tym, co jest napisane w regulaminie: &quot;w ciągu 48 godzin (dwóch dni roboczych) od momentu rozstrzygnięcia zakładu&quot; czekać jeszcze do jutra wieczór. Czy ktoś wie, jak u nich interpretuje się dwa dni robocze (wydaje mi się, że u nich każdy dzień jest roboczy) i czy ktoś też miał takie opóźnienia w otrzymaniu bonusu ? Oraz druga sprawa: czy mogę wypłacić te pieniądze, co mam obecnie na koncie, nie czekając na przyznanie tego bonusu ?
 
Do góry Bottom