>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEGA Promocja w Betsafe - Bonus 50% do 200PLN!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
MEGA Promocja w Betsafe

SUPER PROMOCJA: 50% do 200PLN



Napompowany ekstra bonus 50% do 200PLN na zakłady sportowe w Betsafe!


&lt;section class=&quot;promocontent&quot;&gt;
Wszyscy nowi użytkownicy Betsafe mogą otrzymać bonus 50% aż do 200 PLN w naszych Zakładach Sportowych. Ta ekskluzywna oferta jest skierowana do wszystkich nowych użytkowników, którzy otworzą konto i dokonają pierwszej wpłaty.

&lt;/section&gt;
Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Betsafe ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsafe&lt;====

=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Kliknij na depozyt w prawym górnym rogu i wybierze metodę płatności

3.
Przejdź do “Dostępne bonusy” w prawym górnym rogu i wybierz bonus sportowy.

4.
Bonus zostanie przyznany natychmiastowo po tym jak go aktywujesz. Nie rób lipy!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!! &lt;&lt;





Regulamin i warunki
1. Maksymalna kwota bonusu dla użytkownika lub konta to 200 PLN.
2. Bonus mogą otrzymać gracze, którzy otworzyli konto w Betsafe i dokonali pierwszej wpłaty.
3. Bonus należy obrócić dziesięć (10x) razy w ciągu 30 dni po minimalnych kursie 1.80 (w zakładach pojedynczych jak i wszystkich zakładach kombinacyjnych) przed możliwością zlecenia wypłaty środków z konta gracza.
4. Do warunków obrotu wliczają się tylko rozliczone kupony postawione na zakładach przedmeczowych, zakładach na żywo i zakładach w wersji mobilnej.
5. Zakłady systemowe nie wliczają się do warunków obrotu.
6. Obrót w Pokerze i Kasynie nie wlicza się do warunków obrotu.
7. Bonus ważny jest 30 dni od daty aktywacji. Jeśli bonus nie zostanie obrócony w tym czasie, zarówno środki bonusowe, jak i wygrane wygenerowane dzięki bonusowi zostaną usunięte.
8. W momencie aktywacji bonusu, początkowa wpłata oraz bonusowe środki zostaną zablokowane w Zakładach Sportowych i będą mogły zostać wykorzystane tylko na Zakładach Sportowych do momentu spełnienia warunków obrotu bonusem.
9. Wszelkie wygrane z bonusowych środków pozostaną bonusem i nie będą mogły być wypłacone aż do momentu spełnienia warunków obrotu.
10. Anulowanie bonusu spowoduje utratę zarówno środków bonusowych jak i wygranych pochodzących ze środków bonusowych.
11. Jeżeli jakiekolwiek z wydarzeń na kuponie zostanie anulowane bez względu na przyczynę, cały kupon nie będzie wliczał się do obrotu bonusem.
12. W przypadku posiadania aktywnego bonusu, w pierwszej kolejności na grę wykorzystywane są środki własne, a następnie środki bonusowe.
13. Jeden gracz/konto/adres IP może otrzymać JEDEN bonus.
14. Obroty środkami bonusowymi poprzez typowanie dwóch stron dotyczących tego samego wydarzenia lub wspólnie z innym graczem są traktowane jako oszustwo. W takim przypadku cały bonus pieniężny zostanie anulowany oraz dalsze czynności będą mogły zostać podjęte zgodnie z decyzją kierownictwa serwisu.
15. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zmian zasad i warunków tej oferty w jakimkolwiek momencie jej trwania, a odpowiedzialnością gracza jest śledzenie wszelkich zmian i modyfikacji zasad tej promocji.
16. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w jakimkolwiek momencie i z jakiejkolwiek przyczyny według własnego uznania i bez wcześniejszego zawiadomienia.
17. Betsafe.com zastrzega prawo do rozpoczęcie procedury weryfikacyjnej, prosząc o przesłanie kopii dowodu tożsamości, dowodu wpłaty lub innego dokumentu.
18. Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i skonfiskowania wszelkich środków, jeżeli udowodnione zostanie złamanie zasad lub oszustwo.
19. W razie sporu i niejasności decyzja managerów Zakładów Sportowych będzie ostateczna.
20. Jeżeli Twoja waluta jest inna niż PLN, maksymalny bonus to: EUR: 50, USD: 50, GBP: 50
21. Bonus dostępny jest tylko dla graczy zamieszkałych w Polsce.
22. Przykład: Gdy wpłacisz 400 PLN i zarezerwujesz pełną kwotę w formie bonusu, otrzymasz bonus w wysokości 200 PLN. Kwotę w wysokości 200 PLN należy obrócić 10 razy (10 x 200 = 2000) w zakładach podwójnych lub wielokrotnych, przy kursie 1.80 lub wyższym zanim będziesz mógł wypłacić pełną kwotę lub wykorzystać ją w produktach innych niż Zakłady Sportowe.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding-bottom:15px; background-color:#212121&quot; class=&quot;nopadding&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;600&quot;&gt;&lt;table class=&quot;container&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;600&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td align=&quot;center&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;&lt;table class=&quot;container&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;mobile-hidden tablet-hidden&quot; style=&quot;background-color:#333333&quot; align=&quot;center&quot; height=&quot;3px&quot; valign=&quot;top&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;border-collapse:collapse; mso-table-lspace:0pt; mso-table-rspace:0pt;&quot; class=&quot;mobile-hidden tablet-hidden&quot; width=&quot;20&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;border-collapse:collapse; mso-table-lspace:0pt; mso-table-rspace:0pt;&quot; class=&quot;mobile-hidden tablet-hidden&quot; width=&quot;20&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;padding:15px 0; background-color:#212121&quot; class=&quot;padding-top-min&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;600&quot;&gt; &lt;table class=&quot;container&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt; &lt;table class=&quot;moduleContainer&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding: 0px 20px;&quot; align=&quot;center&quot;&gt; &lt;table class=&quot;container&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;540&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding-bottom: 20px;&quot; class=&quot;photo&quot;&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding-bottom: 20px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-weight: 700; font-size: 25px; line-height: 25px; color: #ffffff;&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Nasza wielka trójka na sobotę to… &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding-bottom: 25px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; line-height: 18px; text-align: left; margin: 1em 0px; font-size: 17px; color: #cccccc;&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Jednoczesne zwycięstwo Aston Villa, Crystal Palace i Stoke City - kurs zwiększony do 12.0 z 10.5! &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding-bottom: 25px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; line-height: 18px; text-align: left; margin: 1em 0px; font-size: 13px; color: #cccccc;&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Jesteś wystarczająco dobry, aby pokusić się o zwycięstwo w potrójnym zakładzie piłkarskim? Aby wygrać, trzeba grać. &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot; style=&quot;height: 15px; font-size: 0px; border-top: 2px solid #cccccc;&quot; align=&quot;center&quot;&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt; &lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt; &lt;table class=&quot;moduleContainer&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding: 0px 20px;&quot; class=&quot;mobilePad3&quot; align=&quot;center&quot;&gt; &lt;table class=&quot;container&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;540&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding-right: 20px; padding-bottom: 20px;&quot; class=&quot;drop photo columnbottom&quot; valign=&quot;top&quot;&gt; &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;drop columntop&quot; align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt; &lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding-bottom: 15px; font-family: Helvetica,Arial,sans-serif; font-weight: 700; font-size: 23px; line-height: 25px; color: #ffffff;&quot; valign=&quot;top&quot;&gt; Finał Pucharu Davisa! &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-family: Helvetica,Arial,sans-serif; line-height: 18px; text-align: left; margin: 1em 0px; font-size: 13px; color: #cccccc;&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Odbierz 15 zł w Darmowym Zakładzie na Żywo codziennie w trakcie trwania finałów na nasz koszt. Wykorzystasz grę w przewadze? &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding: 20px 0px 25px;&quot;&gt; &lt;table class=&quot;container&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-family: Helvetica,Arial,sans-serif; font-size: 26px; font-weight: bold; color: #ffffff; border-radius: 6px; padding: 8px 18px; background-color: #a20001;&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;245&quot;&gt; WIĘCEJ &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot; style=&quot;height: 15px; font-size: 0px; border-top: 2px solid #cccccc;&quot; align=&quot;center&quot;&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt; &lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td align=&quot;left&quot; valign=&quot;top&quot;&gt; &lt;table class=&quot;moduleContainer&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;padding: 0px 20px;&quot; align=&quot;center&quot;&gt; &lt;table style=&quot;padding-bottom: 10px;&quot; class=&quot;container&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;540&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;padding: 0px 0px 0px 10px; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; line-height: 18px; text-align: left; margin: 1em 0; font-size: 13px; color: #CCCCCC;&quot;&gt; Zasady i Warunki: &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;padding-right: 10px;&quot; align=&quot;left&quot;&gt;
  • Do powiekszonych wyplat kwalifikuja sie wylacznie zaklady podlegajace Zwiekszonym Kursom, które dostepne sa pod linkiem „OBSTAWIAJ TERAZ”.
  • Obowiazuja Ogólne Zasady i Warunki.

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
J 0

jjanis

Użytkownik
[Dotyczy obrotu bonusem z tego wątku]
Pomóżcie co zrobić w takiej sytuacji?
Postawiłem handicap +3,5 na rzuty rożne na korzyść*Rapid Wiedeń w meczu z Valencią.
Wynik ze strony UEFA brzmi 1-5 i na tej podstawie betsafe rozliczyl moj zaklad jako przegrany.
Natomiast w rzeczywistości Rapid miał 2 rzuty rożne w 72 i 92 meczu, oba wykonane, wiem bo sam oglądałem ten mecz.
Na kilku innych stronach znalazłem potwierdzenie tego faktu, niestety betsafe upiera się, że strona uefa ma rację. Wysłałem im nawet screeny z meczu ale powiedzieli, że nie biorą tego pod uwagę.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
Nie wiem ale strona uefa, jest najbardziej wiarygodnym źrodłem jezeli chodzi o wyniki ???? odnosnie ligi mistrzow i europa league
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
firmy limitujace klientow powinny byc bojkotowane.
co z tego ze jest bonus w betsafe jesli nie da sie tam normalnie obstawic kilku zakladow tylko zaraz 2 zlote limit?
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
Betsafe ma teraz inną politykę limitowania:
(Konto założone z osobnego IP, wplacone 400, bonus 200. 2 zaklady po 300pln, 2 wygrane)
Żadna wypłata NIE została zlecona gdyż jestem w trakcie obrotu!! To wygląda na losowe zabieranie ludziom kasy!
&quot;Uprzejmie informujemy, iż po weryfikacji Pana konta stwierdziliśmy naruszenie regulaminu naszego serwisu i w związku z tym decyzją odpowiedniego działu, Pana wypłata została anulowana, a wszelkie wygrane skonfiskowane z konta gracza. Aby uzyskać zwrot wpłaconego depozytu konieczna jest weryfikacja następujacych dokumentów:
1) Zdjęcie dokumentu tożsamości (wszystkie 4 rogi dokumentu widoczne)
2) Kopię rachunku z widocznym nazwiskiem (Może być to rachunek za internet, telefon, wodę, gaz lub inne media), który nie jest starszy niż 6 miesięcy, celem potwierdzenia adresu zamieszkania
3) Pana zdjęcie, trzymającego obok twarzy czytelny dowód osobisty
Prosimy zamieścić te dokumenty na koncie gracza w zakładce Twoje Dane -&gt; Załaduj dokumenty
Serdecznie pozdrawiam,
Wiesław
Betsafe Support.&quot;
 
S 0

stafian

Użytkownik
Mam małe pytanko.
Otrzymałem bonusowe 150zł od Betsafe, ale nie do końca rozumiem jak to jest rozliczane. Już tłumaczę o co mi konkretnie chodzi.
Stawiając zakład płacę swoimi pieniędzmi - jeśli przegram, schodzi mi z konta i puli pieniędzy, które mogę wypłacić.
Natomiast wygrywając zakład wpłacam na konto bonusowe i tej kasy i tak nie wypłacę bo jest zablokowana w ramach bonusu.
W skrócie: przegrywam - płacę, wygrywam - betsafe wygrywa bo kasa zablokowana, a bonusu i tak nie obrócę... :/
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Jak postawisz zaklady na kwote 750zł to wyplacisz. Nie wiem co tu jest niejasne. Wyplata mozliwa jest po wykonaniu obrotu i nie wiem czemu mialoby byc inaczej.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Czy w ich najnowszym bonusie &quot;Zakład Kwalifikacyjny&quot; , czyli zakład na wydarzenie sportowe z kursem co najmniej 1.80 może być zakładem łączonym?
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
chciałbym przestrzec wszystkich zakładajaych konta i korzystajaych konta w betsafe o masowym okradaniu i nie wyplacaniu przez ta firmę srodków, wygralem 420 zl, i po zleceniu wyplaty, oczekiwaniu 4 dni, telefonaniu do nich, dostalemUprzejmie informujemy, iż z powodu złamania punktu 12 Regulaminu o zasadach obracania bonusem, wygrana z bonusu została skonfiskowana.
12.1 W przypadku ofert bonusów skorzystać można z jednej oferty na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres, adres e-mail, numer karty kredytowej i/lub adres IP.
12.7 Mamy prawo odmówić dowolnemu graczowi prawa do skorzystania z Bonusu lub zmienić warunki Bonusu (w tym go anulować), jeśli uznamy, że: Bonus jest wykorzystywany w niewłaściwy sposób (nasza definicja niewłaściwego użycia obejmuje sytuację, w której gracz wykorzystuje oferty promocyjne, nie ryzykując nigdy własnych środków); wystąpiły usterki techniczne związane z Bonusem; z dowolnej przyczyny Bonusu nie da się zrealizować zgodnie z planem.
12.8 Zaistnienie dowodów świadczących o niewłaściwym użyciu lub oszustwie będzie skutkowało zamknięciem Konta użytkownika i konfiskatą wszelkich znajdujących się na nim środków pieniężnych.

Oszustwo jest ewidetne, moge pokazać wykaz zakładów, byly to zakłady na tenis i piłke nożna, kursy rózne, zarówno single jak i wielokrotne. pierwszy zaklad za 150 zl przy kursie 3,60 zostal zawarty na tenis, potem kontynuowany byl obrot, zjechalem do 420 zl i zlecilem wyplate i zaczely sie schody, nie grjacie tam, nie wplacajcie, omijajcie tego buka z kilometra
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja z kolei mam u nich konto od bardzo dawna, i nigdy nie miałem żadnych problemów. Wpłaty i wypłaty bardzo szybkie, a nawet zdażyły się ze 2 większe wypłaty. I również bez problemu. Za to na początku swojej gry, założyłem ze 2 multikonta. Na jednym wygrałem w kasynie również ponad 400zł. I oczywiście nie wypłacili, zamykając konto. Sam nie wiem na co liczyłem zakładając konto na babcię :) Drugie multikonto sam zamknąłem. Człowiek &quot;młody&quot; był i głupi. Jednak mając to jedno prawdziwe konto, i nic nie kombinując. Nie mam z nimi żadnych problemów. Daymon może jesteś &quot;bonus hunterem&quot; i to nie twoje pierwsze konto. Stąd kłopoty. Oczywiście zaprzeczysz. Ja jednak z jednym kontem nigdy nie miałem problemów. Nie wnikam w kwestię limitów dla profesjonalnych graczy. Betsafe nie jest dla takich. Dla takich to betfair/pinnacle. Jednak gracze średnio obstawiający, spokojnie u nich pograją. Popularne spotkania bez problemu grubiej.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
kolega wyzej ma racje widocznie zbanowali cie za punkt 12.1 regulaminu czyli multikonta, ja u nich gram reguralnie nigdy nie bylo wiekszego problemu, wyplaty po kilka tys przychodza bez problemu i szybko (wyjatkiem sa weekendy) raz nawet wyplacalem kwote ponad 15k od nich wlasnie i tez bezproblemowo takze buka polecam a jak narobiles smrodu i lamentujesz bo 420zl ci zabrali to na drugi raz pomysl dwa razy zanim odpalisz drugie lub ktores z kolei konto u tego samego buka zeby wziac bonus ????
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
hahahaha ale wy macie poryte głowy, tak drugi raz załozylem konto, przecież wy nie ma cie za grosz obiektywizmu w tej sprawie, z góry narzucacie ze bukmacher ma racje, to ze wy nie mieliście problemów to nie znaczy że ktoś ich mieć nie może, zróbcie może jakąś manifestacje w obronie uczciwości bukmacherów, po zadzwnonieniu do nich podali, że główną przyczyną jest nieprawidłowy obrób bonusem, multikonta hahahaha, obrót był na zdarzenia różne, nie ma tutaj absolutnie żadnych parzyste/ nieparzyste. Koledzy wyżej to sie zastanówcie dwa razy co piszecie, bo jak macie pisać chore teksty w obronie buków to lepiej sienie udzielajcie
 
A 861

amigo007

Użytkownik
&quot;Kolego&quot; widzimy twój poziom kultury, i po pisowni twoje wykształcenie. Ty sam dobrze wiesz, co źle robiłeś. My stwierdzamy fakty. Grając normalnie na jednym koncie od kilku lat, nie ma z nimi problemu. A to że tu będziesz nas obrażał, nic ci nie pomoże. Betsafe nie jest idealnym super bukiem, ale będąc z nimi &quot;fair&quot; oni nie robią problemów.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
ha ha , pewnie sam jesteś amigo007 po szkole zawodowej albo gimnazjum, ja drogi kolego mam wyższe wykształcenie, grałem i na sportingbecie i na bet365 i nigdzie nie miałem żadnych problemów, no jakie ty fakty stwierdasz? ty nie masz pojęcia o czym mówisz, wytlumacz mi jak można stwierdzić naruszenie obrotu bonusu, gdy zakłady są różnorodne, kursy powyzej 3,0, wypłata została zlecona w sobote w godzinach rannych, do poniedzialku nie bylo zadnego odzewu, no twoim zdaniem to normalne, spoko bukmacher, pisze na chat, dzwonie do nich, jestem zbywany, no twoim zdaniem spoko, to ze kiedys oni byli uczciwy i inaczej traktuja stare konta to ja nie neguje, wierze Ci, że nie masz z nimi problemów, ale nie oceniaj jak nie masz pojęcia, jeśli chcesz już tak bardzo stwierdzać fakty to prosze Cie bardzo wytlumacz mi jak mozna zarzucić nieprawidlowy obrót, grając single, deble kursy powyzej 3,0. oświeć mnie, bede bardzo wdzieczny
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
tak, na pewno buk połasił się na twoje grosze, bo nie miał na wypłaty... twój styl pisania, kulturę i poziom wykształcenia pominę, bo widać jak na dłoni z kim mamy wątpliwą przyjemność...
uśmiechnij się do życia, a życie uśmiechnie się do ciebie
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
hahahahah, no to teraz hejterze dostaliście strzał w kolano, słucham waszych opini, znowu kolejny sie znalazl oszust niby buahahahaha, tylko bet safe cudowne, teraz macie kolejnego oszukanego gracza
 
Do góry Bottom