>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEGA Promocja w Betsson - 2 bonusy na START aż do 320PLN!

Status
Zamknięty.
M 0

makojako333

Użytkownik
Witam. Kiedy zostaną dodane bonusy za rejestracje w betsson z waszej strony? Zgłoszenie wysłałem 23 października i na koncie cały czas pusto. Marcin wysłałes do nich te zgłoszenia czy jeszcze nie. Pisze ze w ciągu 48 godzin bonus będzie na koncie a tu lipa
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W niedziele o godzinie 21:00 tworzywem listę i ja wysłałem do Betsson (wszystkie zgłoszenia wysłane do tego czasu). Listę ma manager i czekam na informacje, kiedy bonusy dopisze.
 
R 0

ronowski

Użytkownik
Właśnie rozmawiałem na czacie Betsson z Panią Barbarą, która stwierdziła ze Betsson wysłał ponaglenie na forum w tej sprawie, ponieważ listy zgłoszeń nie otrzymali jeszcze
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A świstak siedzi i zawija sreberka...
Pani Barbara to nawet nie wie, że manager jest na urlopie i dopiero jutro wraca...
Postaram sie, zeby jutro jak mu czas pozwoli dopisał bonusy
 
M 0

makojako333

Użytkownik
Marcin dzisiaj będziesz jeszcze wysyłał jakąś liste przed tym powrotem menagera ?? Jesli nie ma mnie na liscie tej niedzielnej to wyślę zgłoszenie jeszcze raz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dzisiaj zostały dopisane bonusy. Proszę sprawdzić konta.
Jeśli ktoś nie ma bonusu to proszę wysłać jeszcze raz zgłoszenie ale z adnotacją (czy to w tytule maila, czy to w treści) REKLAMACJA. Zostanie to sprawdzone do 48h.
Proszę nie dublować zgłoszeń!
Promocja przedłużona do 30 listopada.

Nie zwlekaj!!&gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ DZISIAJ!! &lt;&lt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
&lt;table class=&quot;container&quot; width=&quot;540&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;color: #7b7b7b; line-height: 30px; padding-bottom: 20px; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 27px; font-weight: bold;&quot; align=&quot;center&quot;&gt;Nie przegap wielkiej okazji –
wybierz swoją drużynę przed 18:00 CET!
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;margin: 1em 0px; text-align: left; color: #7b7b7b; line-height: 18px; padding-bottom: 25px; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 15px;&quot; align=&quot;left&quot;&gt;

W ostatniej kolejce Ligi Mistrzów strzelono niesamowitą liczbę 59 bramek - Chelsea, Bayern i Szachtar wygrały swoje mecze różnicą minimum 6 bramek. W nadchodzącej kolejce dojdzie ponownie do tych samych spotkań - zmienią się tylko gospodarze meczów - Bayern i Szachtar zagrają u siebie. Czy powtórzą swój strzelecki wyczyn z poprzedniej kolejki?

W ostatniej kolejce, tylko 4 graczy przewidziało, że to Maribor będzie drużyną, która &quot;nie strzeli karnego&quot;. Dzięki prawidłowej odpowiedzi, gracze wygrali po 10.000PLN!

Celuj w pulę 40.000PLN i odpowiedz prawidłowo na nasze pytanie, wybierając jedną z drużyn w nadchodzącej kolejce
Ligi Mistrzów - wybierz swoją drużynę! &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;table class=&quot;container&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;padding: 8px 18px; border-top-left-radius: 6px; border-top-right-radius: 6px; border-bottom-right-radius: 6px; border-bottom-left-radius: 6px; color: #ffffff; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 26px; font-weight: bold; background-color: #ea6903;&quot; width=&quot;245&quot; align=&quot;center&quot;&gt; Wyślij swój typ&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom