>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson-400PLN Zakład bez Ryzyka+100% do 100zł+PIZZA i czapka gratis!

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Normalnie dostaliście ten bonus od razu po przegranym kuponie? o 3 rano będzie mijać 48h, mam dość proszenia się tych imbecyli na czacie o dopisanie tego
 
L 1

lolczeloczek

Użytkownik
Normalnie dostaliście ten bonus od razu po przegranym kuponie? o 3 rano będzie mijać 48h, mam dość proszenia się tych imbecyli na czacie o dopisanie tego
Ja czekałem jakieś 40h, więc też trochę. Na pizzę voucher napisali że dostanę do 72 h, a już tyle minęło i nic:p więc luz widocznie takie tempo mają :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zakład ten musi być rozliczony jako przegrany tego samego dnia, w którym został postawiony
Nie bardzo rozumiem ten zapis. Przecież to buk rozlicza zakłady, zdarzało mi się, że rozliczali niektóre zakłady po 1 dniu. Czy w tym zapisie chodzi o to po prostu, że trzeba postawić w tym samym dniu kiedy odbywa się wydarzenie sportowe. Np jutro na jutrzejsze mecze LM, pojutrze na te środowe ? Jak tak to jak się mają akumulatory, też wszystkie wydarzenia na kuponie łączonym muszą być z 1 dnia ?
I co z tą pizzą, jest jeszcze ?
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
ja ten zapis rozumiem,że zakład który dzisiaj postawisz musi się dzisiaj odbyć ( np mecz Juve-Real) a nie może być jakimś wydarzeniem, które odbędzie się za miesiąc.
Promocji z pizza już nie ma, wyraźnie było zaznaczone na poprzedniej stronie,że dawają vouchery do końca października.
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Mam pytanie, czy skorzystał już ktoś z bonusu i nie było problemu z weryfikacją/wypłatą?
standard skan dowodu, czy wydziwiają coś?
z tego co widzę na stronie przedłużyli promocję z pizzą do końca listopada ????
 
B 0

bialy-wilk

Użytkownik
Klasycznie skan dowodu, możesz sam załadować dokumenty na ich stronie - w dzień roboczy szybka weryfikacja. Z bonusem nie było żadnego problemu. W sumie polecam ich aktualną promocję ????
 
V 0

varock

Użytkownik
Chciałbym spytać czy to działa jak w sportingbet ze jak pierwszy zakład przegramy i freebeta dajemy 400 na kursie 1,5 i wygrywamy 600 to otrzymujemy 600-400(stawka)=200 czy otrzymujemy całe 600 zł?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chciałbym spytać czy to działa jak w sportingbet ze jak pierwszy zakład przegramy i freebeta dajemy 400 na kursie 1,5 i wygrywamy 600 to otrzymujemy 600-400(stawka)=200 czy otrzymujemy całe 600 zł?
Już padło takie pytanie oraz odpowiedź. Szukać i czytać całe tematy!
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
Nie polecam tego bonusu do 48h nie przypisują tego bonusu , trzeba się prosić na czacie i to dalej nic nie skutkuje bo oni mają stałą śpiewkę do 48h przypisują i według kolejności !
 
W 7

wamosss

Użytkownik
jeśli chodzi o ten zapis że zakład musi być rozliczony w dniu postawienia, tzn. że nie mogę postawić na mecz który zaczyna się równo o północy, czy trochę przed? bez sensu
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
jeśli chodzi o ten zapis że zakład musi być rozliczony w dniu postawienia, tzn. że nie mogę postawić na mecz który zaczyna się równo o północy, czy trochę przed? bez sensu
ktoś odpowie?mam ten sam problem
 
M 2

michup

Użytkownik
Mógłby mi ktoś może wyjaśnić jeszcze jedną rzecz? Jeśli przegram swój 1 zakład, dostanę zwrot 400 zł muszę postawić jednorazowo 400 zł żeby odblokować swoje pieniądze? czy mogę postawić 2 zakłady po 200 zł każde z kursem &gt; 1.5 ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Betssonowka powraca – Joanna Krupa rozdaje czapki na zime

&lt;noscript&gt;&lt;/noscript&gt;
Betssonowka powraca – Joanna Krupa rozdaje czapki na zime
Mamy dla Was 3 000 Betssonówek – żeby absolutnie nikomu zima nie dokuczała po wyjściu na dwór ;)
Zaczął sypać mocno śnieg, robi się zimno i ponuro. Ale my z tym walczymy, do tego wspólnie z Joanną Krupą! Mamy do rozdania aż 3000 Betssonówek, które możecie doskonale pamiętać jeszcze z ubiegłego roku.
Pomóżcie Dżoanie, bo jak sama zaznacza, w innym przypadku musiałaby w nich chodzić do końca życia! Więcej informacji na Betsonowka.com – zapraszamy!
Betssonowka powraca – Joanna Krupa rozdaje czapki na zimę.
Sobota to ostatni dzień promocji z darmową pizzą! Nie zwlekaj i zgarnij czapeczkę + pizzę gratis!

&lt;!-- end second sidebar --&gt; &lt;!-- begin footer --&gt;
 
Do góry Bottom