>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson-400PLN Zakład bez Ryzyka+100% do 100zł+PIZZA i czapka gratis!

karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Czy bonus, o którym była mowa w pierwszym poście jest nadal aktualny? Nie chodzi mi o czapkę i pizzę, tylko o wpłatę.
 
jareddz 15

jareddz

Użytkownik
Wpłaciłem pierwsze pieniądze, ale nie doczytałem, że nie będę miał bonusu zwrotu stawki, bo zatankowałem przez skrill. Da się to odkręcić? Czy bonus mi przepadł?
 
F 2

future0

Użytkownik
Dopytam: wpłacam przykładowo 200zł, stawiam na coś z kursem 2, wchodzi - wypłacam 400, nie wchodzi - stawiam na coś z kursem 2, 200, wchodzi, wypłacam 400, nie wchodzi - zostaje z zerem, dobrze rozumuje ?
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Jeżeli zarejestrowałem się normalnie, wpisując betsson.com, a nie przez ten link który jest tutaj na pierwszej stronie to jestem upoważniony do otrzymania bonusu ?
 
jareddz 15

jareddz

Użytkownik
Dużo pytań mało odpowiedzi.
To jeszcze jedno: Jakie dokumenty wysyłaliście żeby wypłacić? Widzę tu sporo tego trzeba
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zgarnij darmowy zakład!
Zapisz się do tej oferty, a jeśli Twój pierwszy mobilny zakład na dzisiejsze mecze Ligi Mistrzów okaże się przegrany – otrzymasz darmowy zakład 15 PLN na jutrzejsze mecze Ligi Europejskiej. Zacznij typować już teraz!

Oferta z kalendarza świątecznego z Betsson
Zasady i Warunki

  • Aby otrzymać darmowy zakład, należy postawić minimum 15 PLN. Zakład musi zawierać mecze Ligi Mistrzów, być wypuszczony z urządzenia mobilnego i zostać rozstrzygnięty jako przegrany.
  • Aby zakwalifikowac sie do tej oferty, wszystkie zakłady znajdujące się na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte przed końcem dnia.
  • Po darmowy zakład będzie można się zgłosić do 13.00, 12 grudnia.
  • Darmowy zakład ma wartość 15 PLN.
  • Darmowy zakład musi zawierać przynajmniej jeden mecz z Ligi Europejskiej.
  • Aby zgłosić się po swój darmowy zakład, zaznacz po dokonaniu wyborów odpowiednie pole na kuponie zakładów.
  • Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na jednym kuponie; nie można podzielić darmowego zakładu na kilka kuponów.
  • Wygrane netto (wygrane minus stawka) z Twojego darmowego zakładu zostaną wypłacone jako bonus.
  • Bonus musi zostać obrócony 1 raz przy kursie 1,50 lub wyższym.
  • Po darmowy zakład można zgłosić się wyłącznie 12 grudnia.
  • Darmowy zakład jest ważny zarówno przy zakładach przed meczem, jak i na żywo.
  • Zakłady systemowe nie liczą się w tej promocji.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Witam. Prosiłbym o wyjaśnienie tego punktu z dzisiejszej promocji kalendarzowej:
&quot;Aby zgłosić się po swój darmowy zakład, zaznacz po dokonaniu wyborów odpowiednie pole na kuponie zakładów&quot;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nigdy nie grałem darmowych zakładów w Betsson, ale było o tym pisane na forum.
Powinno wyskoczyć okienko poniżej stawki, gdzie zaznaczasz &quot;freebet&quot;.
Możesz poszukać info na forum, na pewno znajdziesz szczegóły.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
MEGA Promocja w Betsson - Oferta &quot;Druga Szansa&quot;

Forum.bukmacherskie.com i Betsson przedstawiają…

MEGA BONUS PRZY PIERWSZEJ i 2 WPŁACIE!
1. ZAKŁAD BEZ RYZYKA - 400PLN - pierwsza wpłata
2. BONUS 100% do 100PLN - druga wpłata
3. Darmowa Pizza z dostawą
4. Czapka zimowa Betssonówka - gratis!

Przegrałeś swój pierwszy depozyt oraz bonus &quot;Zakład bez Ryzyka&quot;?
Z nami nie przegrasz! ;)

Tylko na forum.bukmacherskie.com masz szansę drugą szansę i bonus powrotny.
Jak to działa? To proste:
1.
Załóż konto w Betsson ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsson&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)
2. Wpłacamy depozyt np. 100PLN
3. Gramy zakład za wpłacony depozyt (np. 100zł) i puszczamy kupon np. z AKO. 3.00
a) wygrywamy - mamy 300PLN, które możemy wypłacić i na tym nasza promocja się kończy.
b) przegrywany - mamy dostępny bonus w postaci darmowego zakładu - 100PLN w naszym przypadku i przechodzimy do kroku nr 4
4. Stawiamy nasz darmowy zakład na AKO np. 3.00.
a) wygrywamy - mamy 300pln, które możemy wypłacić
b) przegrywamy - mamy kolejną szansę i powrót do gry!
5. Wpłacamy ponownie 100PLN i gramy dowolnie za 200PLN. Obrót to tylko 6 x 1.60!
W celu otrzymania bonusu 100% do 100PLN wyślij zgłoszenie na adres e-mail: [email protected] wpisując w tytule &quot;BONUS Betsson - 100PLN&quot; podając następujące dane:
- login
- datę rejestracji konta
- kwotę drugiego depozytu
  • Promocja jest ważna do 16.12.2013 i można z niej skorzystać tylko raz na jednego Użytkownika/domostwo/adres IP
  • Promocja od pierwszej wpłaty dotyczy tylko Użytkowników zarejestrowanych w Polsce przez serwis forum.bukmacherskie.com po 10 grudnia 2013.
 
B 23

blasphem

Użytkownik
Marcin, mam pytanie.
Wpłaciłem 100 zł, przegrałem, dostałem cashback 100 zł - zgodnie z promocją.
To 100 zł postawiłem na kupon z 2 zdarzeń, z łącznym AKO 1.56. Rozliczyło mi kupon, i mam 156 zł na koncie (w info jako &#39;środki do wypłaty&#39;). Dopiero później doczytałem, że należało postawić zdarzenie solo po kursie powyżej 1.56.
Czy mogą mi cofnąć tą wygraną z konta, albo ew. wszystkie środki ? ???? , bo nie wiem czy dalej coś stawiać, jak mają później anulować wszystko.
 
Do góry Bottom