>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson-400PLN Zakład bez Ryzyka+100% do 100zł+PIZZA i czapka gratis!

unique- 32

unique-

Użytkownik
Ten darmowy zakład po pierwszym, przegranym zakładzie to jest freebet (stawka będzie odjęta od ewentualnej wygranej)?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Panowie i Panie,
jest jakaś korzystna oferta w lutym?
nie wiem czy byłeś na stronie tego buka, zachęcam :]
&quot;Dołącz do Betsson już dziś i zgarnij fantastyczny zakład bez ryzyka aż do
200 PLN&quot;.
i to nie tylko na luty, do odwołania:browar565:
pisz jak nie będziesz wiedział, chętnie pomogę.
 
B 0

bunia.84

Użytkownik
Czy oferta &quot;Druga szansa&quot; jest aktualna? Wysłałem maila tydzień temu z prośbą o przyznanie tego bonusu i do tej pory 0 reakcji. Co jest przyczyną?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik

  • Promocja jest ważna do 16.12.2013 i można z niej skorzystać tylko raz na jednego Użytkownika/domostwo/adres IP
  • Promocja od pierwszej wpłaty dotyczy tylko Użytkowników zarejestrowanych w Polsce przez serwis forum.bukmacherskie.com po 10 grudnia 2013.


pierwszy post, obowiązuje tylko te promo ze strony głównej
 
P 0

popras

Użytkownik
&quot;Opis Przygody z Betssone i próbą wypłaty&quot;
Przy nowej promo oczywiści normalne metody wpłaty jak Skrill oraz Netel. są wykluczone. Zdeponowałem pieniądze za pomocą Przelew24.
Teraz widzę możliwość wypłaty tylko na : konto bankowe oraz Ukash.
Ponieważ w naszym średnio normalnym kraju lepiej nie ujawniać się ze swoim hobby poleciłem wypłatę na Ukash. Oto co dostałem po ok dobie :
&quot;Zauważyliśmy zlecenie wypłaty z konta gracza. Pragniemy jednocześnie zauważyć, że metoda wypłaty nie odpowiadała metodzie depozytu. W związku z tym, wypłata została anulowana, a środki zwrócone na konto gracza. &quot;
Robię właśnie depozyt przez Ukash, wykonuje obrót depozytem, żeby czasem znów się do czegoś nie przyczepili i zlecę wypłatę znów na Ukash. Dam znać jak pójdzie i czy nadal będą robić problemy.
Pozdro
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ludzie nie przesadzajcie... przez wiele lat, ani ja, ani moi znajomi nie mieli zadnych problemow z wyplata na konto bankowe, a sumy czasem byly w tysiacach (u mnie) lub kilkanascie tys (jak u znajomych) i nikt nie robil problemow. Jedyne co, to fakt, ze powyzej 40 000zl MOGA miec jakies pytania (ale nie musza). Za duzo internetu drodzy Panstwo ????
 
P 0

popras

Użytkownik
To czy przesadą jest uważanie na własne konto to już temat indywidualny. IMHO przesadą jest problematyczne podejście buka do wypłaty.
Wpłaciłem 50 pln z ukash. Wykonałem 1x obrót. Wypłata zlecona 400 pln. Odrzucona po ok 3h. Bez podania przyczyn ani info na emaila. BUK EWIDENTNIE ROBI PROBLEMY.
Po co w ogóle widnieje w metodzie wypłaty ten UKASH jak to nie działa. Wpłata przelew 24 od razu. Wypłata na konto bankowe oczywiście tylko tradycyjną metodą i trwa 2-3 DNI ! Wqrw... mnie takie traktowanie klienta. Gdybym wiedział że się tyle będę srał z tym bukiem z tak śmiesznymi pieniędzmi to bym to olał na wstępie. NIE POLECAM . !
????BETSSON
UWAŻAĆ na nich !
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
50% do 75 zł i 15 zł darmowy zakład z maila:
&quot;Obstawiaj za darmo w jednym z największych spotkań, jakie może
zaoferować angielska Premier League!
Witaj Bartosz, wykonaj te 3 proste kroki i zgarnij swoje bonusy:
Dokonaj wpłaty, by zgarnąć bonus 50%, aż do 75 PLN
Wybierz swoje typy, w tym przynajmniej jeden na mecz piłki nożnej
Zaznacz niebieskie okienko na kuponie, by aktywować
darmowy zakład 15 PLN i wypuść zakład
Zasady i warunki dla Darmowego Zakładu:
Darmowy zakład wynosi 15 PLN.
Darmowy zakład musi zawierać przynajmniej jeden typ na piłkę nożną.
Aby zgarnąć darmowy zakład, należy po dokonaniu wyboru zaznaczyć odpowiednie pole na kuponie zakładu.
Darmowy zakład musi zostać wykorzystany na jednym kuponie; nie można go podzielić na kilka kuponów.
Wygrane netto (Wygrane - Stawka) z Twojego darmowego zakładu zostaną wypłacone jako bonus.
Bonus musi zostac obrócony 1 raz przy kursie 1,50 lub wyższym.
Darmowy zakład można zgarnąc do 23/03/2014.
Darmowy zakład jest ważny przez 4 dni.
Zakłady systemowe nie wliczają sie do promocji.
Zasady i warunki dla bonusu przy wpłacie:
Bonus wynosi 50% aż do maksymalnie 75 PLN przy następnej wpłacie.
Aktywuj bonus w ‘Moje konto – Dostępne bonusy’.
Oferta bonusowa wygasa 23/03/2014 23:59.
Bonus musi zostać obrócony 10 razy w ciągu 10 dni przy minimalnym kursie 1,5.
Bonusowe pieniądze pozostawione na koncie po 10 dniach zostaną utracone .
Do obrotu nie liczą się zakłady systemowe.
Obowiązują ogólne warunki i zasady Betssona.&quot;
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja dostałem maila, że bonus 50% do 75pln i 30zł bez ryzyka:
Zasady i warunki dla Zakładu Bez Ryzka:


  • Aby zgłosić sie po zakład bez ryzyka, wpłata musi zostać zarejestrowana po 14/03/2014 15:00 CET.
  • Wartość zakładu bez ryzyka to: 30 PLN.
  • Zakład bez ryzyka może zostać aktywowany, gdy będziesz miec środki na swoim koncie.
  • Zakład bez ryzyka musi zawierać przynajmniej jeden typ na dowolny mecz piłki nożnej.
  • Zakład bez ryzyka musi zostać zatwierdzony poprzez zaznaczenie niebieskiego okienka na kuponie po wybraniu swoich typów.
  • Zakład bez ryzyka może zostać wypuszczony jedynie na pełną kwotę 30 PLN na jednym kuponie i tylko raz.
  • Nie ma warunków obrotu dla wygranych ani dla zwrotu za przegrany zakład.
  • Oferta zakładów bez ryzyka wygasa 23/03/2014.
  • Zakłady systemowe nie kwalifikują się.
 
F 0

fatum666

Użytkownik
Cześć ! Niestety mam problem z rejestracją w ich serwisie , może uda się rano rozwiązać.Ale chciałbym zadać Wam kilka pytań :
1. Czy w razie wygranej , trzeba pieniądze obracać jeśli tak ile razy ? 2. Czy w razie przegranej również zwrot trzeba obracać ? 3. Czy są duże problemy z wypłatą pieniędzy ? Pozdrawiam
 
Do góry Bottom