>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson- Bonus od Pierwszej Wpłaty 100% do 111PLN i Zakład bez Ryzka!

M 2

messsi18

Użytkownik
Witam. Wpłaciłem sobie 50 zł i dostałem 50 zł bonusu. Następnie postawiłem kupon za całe 100 zł. Kupon jest przegrany. Ile dostanę zwrotu na moje konto? Moim zdaniem zwrócą mi 100 zł bo do 111 zł dają zwroty, tak?
 
T 2

terkin

Użytkownik
Ile czasu jest ważny ten zwrot? Pytam bo mi chyba zniknął z konta. Przegrałem pierwszy zakład i nie logowałem się trochę czasu. Dziś rano się loguje a tu 0 zł na saldzie pomimo że w historii bonusów mam aktywny bonus z obrotem 666 pln czyli obrót tego zwrotu. Na koncie jednak pusto. Trochę to dziwne. Ma ktoś tak samo?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Messsi18
Moim zdaniem 50pln - ale pewności nie mam. Kwota depozytu jest równa kwocie freebetu.
@terkin
Środki na zakłady też masz zero?
Jeśli tak to podaj na priv swój login, sprawdzę to.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonus łącznie musisz obrócić w przypadku 111zł x 6 = 666zł. Suma stawek postawionych musi być większa lub równa 666zł, żeby wypłacić kwotę bonusu.
Możesz np. 333 kuponów po 2zł = 666zł, możesz 7 kuponów po 100zł itd.
 
E 474

eutanazy

Użytkownik
A ja mam następujące pytanko.
Obstawiam pierwszy zakład za 111zł w którym zdarzenia są rozłożone na 3 dni, a następnie obstawiam drugi zakład za 50zł, którego zdarzenia są tylko na dzień dzisiejszy.
Przegrywam oba zakłady z tym, że najpierw rozliczany jest zakład za 50zł. Za który dostane zwrot?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chwilowy problem techniczny ze strony Betsson. Wkrótce powinien link normalnie działać. Promocja jest ważna do 31.10.
edit: Link już działa
 
K 0

kolapl

Użytkownik
Ech, chciałem się pospieszyć i zamiast czekać na odblokowanie niedziałającego linku zarejestrowałem się bezpośrednio i wpisałem kod bonusu, ale taki myk nie przeszedł. ???? Cóż, będą inne bonusy. Niech nikt nie popełni mojego błędu. ????
Swoją drogą witam, pierwszy post na forum.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Jutro zamierzam się zarejestrować w firmie betsson i wpłacić 100 zł korzystając z promocji.
Moje pytanie wygląda następująco, czy obrót ewentualnego zwrotu jest taki sam jak ten z bonusa? Przy pierwszym przegranym zakładzie i po otrzymaniu zwrotu posiadam 200 zł bonusowe ( 100zł bonus + 100zł zwrot), czyli obrót musi wynieść 1200zł aby zlecić wypłatę, dobrze kombinuje?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, zgadza się. 100PLN za bonus od wpłaty +100PLN za przegrany zakład = 200PLN x 6 = 1200pln do obrócenia. Masz szeroką ofertą, dużo czasu, więc na pewno to obrócisz ;)
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Właśnie się zarejestrowałem z tego linku w poscie, wplaciłem kase ale żaden bonus nie został dopisany... Kiedy to nastąpi? Nie powinni dopisać od razu? Może coś źle zrobiłem?
E: Sorki, najpierw napisałem, potem przeczytałem do konca, nie było pytania
E2: W sumie to aktualna sprawa w dalszym ciagu. Aktywowałem bonusa tak jak jest u Marcina w 1 poscie, a z konta mi poleciało 111 zł, dlaczego? I co mam teraz zrobic? Drugi raz mam wpłacić?
 
rwwp 0

rwwp

Użytkownik
2 pytania ???? :
1.Czy mogę wpłacić pieniądze z konta bankowego mojej żony gdy konto na betssonie jest zarejestrowane na mnie?
2.W ostatnim dniu skorzystam z promocji która jest opisana w pierwszym poście , czy w zakładzie bez ryzyka mogą znajdować się tylko dzisiejsze zdarzenia czy liczy sie data zawarcia kuponu i moge postawić kupon na spotkania listopadowe ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1.Czy mogę wpłacić pieniądze z konta bankowego mojej żony gdy konto na betssonie jest zarejestrowane na mnie?
Możesz, ale wypłacić później musisz na swoje konto.
2.W ostatnim dniu skorzystam z promocji która jest opisana w pierwszym poście , czy w zakładzie bez ryzyka mogą znajdować się tylko dzisiejsze zdarzenia czy liczy sie data zawarcia kuponu i moge postawić kupon na spotkania listopadowe ?
Kupon musi został złożony dzisiaj, a mecze mogą być na przykład na weekend.
E2: W sumie to aktualna sprawa w dalszym ciagu. Aktywowałem bonusa tak jak jest u Marcina w 1 poscie, a z konta mi poleciało 111 zł, dlaczego? I co mam teraz zrobic? Drugi raz mam wpłacić?
Nie masz 222PLN gdy wejdziesz w sekcje zakłady bukmacherskie? (111PLN + 111PLN bonus), albo w sekcje moje konto?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom