>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson- Bonus od Pierwszej Wpłaty 100% do 111PLN i Zakład bez Ryzka!

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzięki i jeszcze jedno pytanko da się zarejestrować z smartfona?
Nie powinno być problemów.
Chociaż dzisiaj na forum gdzieś przeczytałem, że ktoś nie mógł się zarejestrować chyba z tableta a korzystał z aero2.
Dokładnie co i jak z rejestracją masz w pierwszym poście &gt; Klik &lt;
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Czy jest szansa dostać zwrot za nietrafiony zakład jeszcze w weekend czy na 100% trzeba czekać do poniedziałku? W ogóle coś się betsson ociąga z tymi zwrotami, pisanie do nich coś przyspieszy ?
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
oświećcie mnie ???? dla mnie zasady bonusu i freebeta są jasne - jak wszędzie. ma pytanie dotyczące tego kto może sie ubiegać (wiadomo że nowy użytkownik betsson) o bonus i freebeta. chodzi mi o powiązanie tego z forum bukmacherskim. coś gdzieś przeczytałem o użytkownikach rejestrowanych na forum po 16 listopada. ja mam długo już konto na forum i na betsson też grałem. chodzi mi o kumpla. on nie ma konta nigdzie. czy musi sie zarejestrowac na forum żeby skorzystac z promocji czy wystarczy że wejdzie z linka. to jedno pytanie, a drugie dotyczy tego kodu FORUMBUK. trzeba go wpisać przy rejestracji w pozycji kod vouchera ? to tyle. z góry dzięi
na pierwsze pytanie sam sobie odpowiedziałem chyba. cytuje: &quot;Promocja od pierwszej wpłaty dotyczy tylko Użytkowników zarejestrowanych w Polsce przez serwis forum.bukmacherskie.com po 16 Listopada 2012.&quot; czyli rejetsracja w betsson po 16 listopada z linka z forum. ???? nie było to jednak takie trudne ????
 
julek 421

julek

Użytkownik
przejrzałem cały temat i nie znalazłem odp na moje pytanie: pierwszy zakład ten kwalifikujacy sie do zwrotu może byc ako/singiel z obojętnie jakim kursem?



... słabo szukałeś
fakt mój błąd, następnym razem dokłądniej to zrobie
 
F 3

fcb2005

Użytkownik
a ja mam takie pytanie,jakis czas temu zarejestrowalem sie na Betsson ale nie wpłacałem jeszcze żadnych pieniędzy,nie korzystalem z bonusów itp i czy teraz kiedy mam juz konto mogę skorzystać z promocji 2x111 ?? przy rejestreacji nie wpisywałem zadnego kodu vouchera itp
 
K 0

klucznyrks

Użytkownik
Mam pytanie. Czy czasem nie sa tu porabane daty?
Ostatnie przegrane zakłady, za które będziemy przyznawać zwroty muszą być rozliczone do 7 Grudnia. Każdy przegrany zakład postawiony 31 Grudnia ale rozliczony 8 Grudnia nie będzie zwracany.
nie powinno byc czasem rozliczony do 7 stycznia?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik


Tylko teraz czapka Betsson dla wszystkich rekrutów dokonująchych pierwszej wpłaty!

I Odbierz czapke BETSSON-ÓWKĘ
Organizatorem promocji jest Betsson Malta Ltd. z siedzibą w G.B. Buildings Watar Street, Ta’ Xbiex, Malta, Registration No.C34836.
Promocja dotyczy tylko Użytkowników zarejestrowanych w Polsce, którzy dokonali pierwszej wpłaty na Betsson.com po 5 Grudnia 2012.
Każde zgłoszenie po BETSSON-ÓWKĘ (czapkę z logo Betsson będącej nagrodą w promocji) jest weryfikowane z danymi na koncie Betsson.com (nazwa użytkownika, imię i nazwisko, kwota wpłaty, data wpłaty) – przetwarzane będą tylko zgłoszenia, które przejdą pomyślnie weryfikację.
Adres podany w zgłoszeniu, będzie traktowany jako aktualny adres doręczenia BETSSONÓWKI.
BETSSONÓWKI wysyłane są tylko na terenie Polski (przesyłka listowa priorytetowa).
Czas dostarczenia to od 2 do 4 dni roboczych od momentu wysłania zgłoszenia.
Betsson Malta Ltd nie bierze odpowiedzialności za pracę Poczty Polskiej (opóźnienie, uszkodzenie, zagubienie).
Promocja jest ważna do 28.02.2013 (lub wyczerpania zapasów) i można z niej skorzystać tylko raz na jednego Użytkownika.
II Dodatkowe bonusy
Promocja dotyczy tylko tych Użytkowników Betsson. , którzy zgłosili się po BETSSON -ÓWKĘ i ją otrzymali (spełnili wszystkie warunki działu I zasad promomcji)
Jeśli użytkownik zgłosił się po BETSSON-ÓWKĘ, ale nie przeszedł pomyślnie weryfikacji, nie będzie mógł ubiegać się o Dodatkowe Bonusy oferowane na tej stronie
Duplikaty, zdjęcia cudze lub o innej tematyce nie będą uznawane. Ważne jest, aby na zdjęciu była osoba w BETSSON-ÓWCE
Bonus 20 PLN / 30 PLN (w zależności od tego jaką opcję wybrał użytkownik) zostanie dodany po weryfikacji danych i zdjęcia przesłanego przez użytkownika
Dodać zdjęcie do galerii można raz! Jeśli ktoś wybierzę opcje za 20 PLN, nie będzie mógł wybrać potem opcji za 30 PLN
Dodane środki Bonusowe będą do wykorzystania na Zakładach Bukmacherskch Betsson
Przed wypłatą środków Bonusowych, muszą one zostać obrócone (postawione) 3 razy po kursie łącznym kuponu nie mniejszym niż 1.5
 
P 0

prokubik

Użytkownik
mam problem z rejestracją, wyskakuje mi błąd że
&quot;Coś poszło nieprawidłowo przy rejestracji.&quot;
o co tu chodzi? bład na stronie czy może coś z moimi danymi?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na 100% jest przedłużona ta promocja?
Tak,

  • Promocja jest ważna do 31.12.2012 i można z niej skorzystać tylko raz na jednego Użytkownika/domostwo/adres IP
  • Ostatnie przegrane zakłady, za które będziemy przyznawać zwroty muszą być rozliczone do 7 Stycznia. Każdy przegrany zakład postawiony 31 Grudnia ale rozliczony 8 Stycznia nie będzie zwracany.
 
Do góry Bottom