>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
śmiem w to wątpić ;)



z wpłata nie będzie zadnego problemu............... gorzej z wypłatą
wiadomo, że wypłate musisz na swoje konto. Dopóki wpłacasz kase bukom to im to wszystko jedno skąd pochodzi, ale jak chcesz wyjąć to muszą Ci to maksymalnie utrudnić ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
W supporcie napisano mi, iż można dokonywać tylko zakładów, gdzie jest możliwy 1 z 3 wyborów, czyli po prostu 33%. Chodzi dokładniej o 1X2, a np. na tenis, gdzie jest 1/2 nie można.
Nie wiem na ile to prawda, ale tak mi napisano.
 
A 1

adi666

Użytkownik
3. Zakład bez ryzyka może być postawiony tylko na zdarzenie o co najmniej 3 możliwych wynikach (np. mecz piłkarski – 1/X/2. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych.
czyli 1 mecz w tenisa 1/2 nie można postawić ale już 2 tak ?
gdzie albo jak sprawdzić czy z danego adresu ip nie było rejestrowane inne konto ? i czy bonus może być na 100 % przyznany ... miałem już takie sytuacje że wszystko wydawało się ok a później nagle że z danego ip już było konto ...
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nie, nie zrozumiałeś, podobnie jak ja. Tak czy siak musisz minimum dwa, ba, nie dwa a MINIMUM TRZY zakłady, przykładowo: dajesz na Real, Barcę i Manchester. Manchester nie wygrywa i otrzymujesz zwrot. Nie możesz wybrać tenisa, gdyż są tylko dwa rozwiązania meczu - biorąc przykład dzisiejszego meczu Federer - Tsonga - albo wygra Federer, albo wygra Tsonga. Po prostu, sędzia nie wygra, remisu też nie będzie ???? .
Pozdro.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W przypadku singli (jedno zdarzenie na kuponie) musi być typ z trzema możliwymi wynikami (np. piłka nożna i typ 1,x lub 2).
&quot;Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych&quot;, oznacza to, że w zakładach kombinacyjnych (duble, triple etc) mogą być zdarzenia, gdzie są możliwe dwa wyniki np. tenis, over/under w piłce nożnej etc)
 
A 1

adi666

Użytkownik
W przypadku singli (jedno zdarzenie na kuponie) musi być typ z trzema możliwymi wynikami (np. piłka nożna i typ 1,x lub 2).
&quot;Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych&quot;, oznacza to, że w zakładach kombinacyjnych (duble, triple etc) mogą być zdarzenia, gdzie są możliwe dwa wyniki np. tenis, over/under w piłce nożnej etc)
czyli 1 mecz w tenisa 1/2 nie można postawić ale już 2 tak ?
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Czuję się jak debil. W każdym bądź razie - to konsultant wprowadził mnie w błąd, bo widocznie rozumiałem od początku zasady promocji.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
A nie będą robić problemów z ewentualną wypłatą jeżeli wpłata będzie z innego konta bankowego a wypłata na inne (wypłata na konto bankowe na dane takie jak konto w Expekt) ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy mozna korzystac z promocji wplacajac przez Skrill?
Nie
(wypłata na konto bankowe na dane takie jak konto w Expekt)
Raczej nie powinno być problemu.
Czyli jak rozumiem bonus działa tak jak w Betclicu tylko, że tutaj mamy aż 200zł+ trzeba wysłać mail jeśli nie siądzie? Jak tak to bardzo korzystna oferta
Tak, tak samo jak w Betclic. W sumie w Betclicu także było do czasu 200PLN, później zmniejszyli na 100PLN.
W Expekt przeczuwam, że będzie podobnie, dlatego
Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
 
A 0

adiszul

Użytkownik
Zakład ako nie musi byc z trzema opcjami, czyli mogę po prostu postawic na zwycięzców dwóch spotkań tenisa- tylko dwie opcje i będę się kwalifikował do cashbacka?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
tak kwalifikuje sie do zwrotu
Panowie a jak mam taki problem, mam juz konto w expekt zakladlem je 6 lat temu, ale teraz zmienilem miejsce zamieszania i mam nowy dowod i adres, moje pytanie brzymi czy da rade zeby ponownie zalozyc konto w expekt z aktualnymi danymi i skorzystac z tej pormocji cashback? Licze na wasza pomoc.
Edit
Panowie jest taka opcja ze i starzy posiadacze konto dostana cashback!!! jest tylko taka zasada ze konto nie bylo uzywane nigdy do zakladow sportowych i nie korzystalo sie z zadnej promocji na zaklady sportowe, konto mozna bylo uzywac np. do grania w kasynie, w gry lub w pokera , ale nie uzywalo sie go do zakladow sportowych , informacja z LIVE CZATU
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Mianowicie zagrałem za 50 zł zakład z telefonu na zwycięstwo w tenisa (zwrócą mi w poniedziałek stawkę, bo to pierwszy zakład). Nadal obowiązuje mnie bonus 200 zł, czyli ten darmowy zakład?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Już jestem zmieszany, jeśli mam konto w Expekt na dane X, wpłacam z konta na dane Y, to czy mogę na to samo konto wypłacić pieniądze? Mimo, że jest na inne dane niż dane w Expekt?
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
Z tego co pisali wyżej, to wpłacić możesz, ale wypłata musi być na konto bankowe z danymi takimi samymi jak konto w Expekt. Jeżeli źle mówie prosze mnie poprawić.
 
Do góry Bottom